Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Bide teori mi kitaptan spoiler mı bilmiyorum ama bizim kel lord of spieder adını unuttum o
targeryan saklıyormuş diye birşey okumuştum bunun hakkında bir bilginiz var mı?
başka bi targaryen daha var. Prens rheagar'ın oğlu. ama dizide onu da hiç ettiler herhalde. tahtın asıl varisi o. dünyanın en iyi paralı asker ordusuyla baratheon topraklarına çıkarma yapıyorlardı. filleri falan var

Bide teori mi kitaptan spoiler mı bilmiyorum ama bizim kel lord of spieder adını unuttum o targeryan saklıyormuş diye birşey okumuştum bunun hakkında bir bilginiz var mı?
Karşınızda Rhegar Targaryen'ın oğlu. Yedi Krallık'ın gerçek sahibi. İlk İnsanların, Andalların kralı. VI. Aegon Targaryen:
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Aegon_Targaryen_(son_of_Rhaegar)

Muhtemelen Martin'in fantazilerine kurban gidecek. :( Kanım ısınmıştı halbuki.

Son düzenleme:
başka bi targaryen daha var. Prens rheagar'ın oğlu. ama dizide onu da hiç ettiler herhalde. tahtın asıl varisi o. dünyanın en iyi paralı asker ordusuyla baratheon topraklarına çıkarma yapıyorlardı. filleri falan var
Karşılarınızda Rhegar Tarferyan'ın oğlu. Yedi Krallık'ın gerçek sahibi. İlk İnsanların, Andalların kralı. VI. Aegon Targeryan:
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Aegon_Targaryen_(son_of_Rhaegar)

Muhtemelen Martin'in fantazilerine kurban gidecek. :( Kanım ısınmıştı halbuki.
Kitapta başka Targeryan var. Peki Dany'nin ve Kingslanding'dekilerin bundan haberi var mı?

Kitap konusu vardı da biz niye sürekli dizide spoiler yedik. Bende 1. 2. ve 5. kitaplar var.
Diğerlerini ucuza bulacağım site falan bilen var mı ? Yok satıyor resmen , korsan da bulamadım.

Kitapta başka Targeryan var. Peki Dany'nin ve Kingslanding'dekilerin bundan haberi var mı?
Dany'nin yok da Kingslanding'in var. Kitabın sonunda haberleri oldu zaten. Eski kral eli Jon Connington bebekleri değiştirip gerçek Aegon'ı kaçırmış ve Essos'ta yetiştirmiş. Altın Mürettabat'ı peşlerine takıp taht için işgale başladılar.

Dany'nin yok da Kingslanding'in var. Kitabın sonunda haberleri oldu zaten. Eski kral eli Jon Connington bebekleri değiştirip gerçek Aegon'ı kaçırmış ve Essos'ta yetiştirmiş. Altın Mürettabat'ı peşlerine takıp taht için işgale başladılar.
Tamamdır teşekkürler. :)

Charles Vane

Jon Snow un olaya ne diyorsunuz Melisandre el atacak mı sizce dizide Melisandre sura döndü bence Jon un ölmesini engellemenin altyapısını teşkil ediyor bu bence ya da ölecek Melisandre diriltecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık