Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni İmparator Kim Olur?

Shanks in zeki ve guclu oldugunu kabul ediyorsun. Shanks ta olabileceklerin farkinda,adamin potansiyelini biliyor ama yinede gidip isini bitirmiyor cok buyuk bir nedeni olmali. Tahmini olan var mi?
Bence Shanks ya kendi bölgesini koruyor ya da Teachi kovalıyordur o zaman da Teachin Shanksla kapışacak düzeyde olmadığı anlamı çıkar.Yani Shanks kovalıyorsa Teach Akainu olayında olduğu gibi topukluyordur.

Savaşta kimsenin gıkı çıkmadı değil Sengoku ile garpın eli mahkumdu adam en ufak harekette marinefordu batırabilirdi yoksa orda sengoku ile garp normal şartlarda BBi diri diri mezara gömecek adamlardı adaya birşey olamaması için tedbirli davrandılar olayları farklı değerlendiriyorsunuz Akainu orda Luffynin peşinden gitmese yanında amirallerle BBi aradan çıkaraiblirlerdi ama adamın asıl hedefi Luffydi ben Bigmamı büyütmüyorum bence çok ezik görülüyor ama öyle olmadığı yakında görülecek
Made dediğin gibiydi neden Teach hala meyve topluyor neden yonkou neden marineden kimse 2 senedir bu adamı alaşağı edemedi??

Bence Shanks ya kendi bölgesini koruyor ya da Teachi kovalıyordur o zaman da Teachin Shanksla kapışacak düzeyde olmadığı anlamı çıkar.Yani Shanks kovalıyorsa Teach Akainu olayında olduğu gibi topukluyordur.
Nereye kadar kacacak adam baskalarinin pesinden gidip meyve avciligi yapiyormus kacan insan bunu yapabilirmi? Adam Yonkou kendi bolgesi oldugu manasina gelmiyor mu? Kesinlikle kovaladigini dusunmuyorum...

Made dediğin gibiydi neden Teach hala meyve topluyor neden yonkou neden marineden kimse 2 senedir bu adamı alaşağı edemedi??
Sengoku ve Garp emekli Akainu yeni dünyada booneyi yakalayan Teachın peşinden tek başına gitti ve Teach topukladı Marine yeni dünya düzenine karışmıyor çünkü orası Yonkouların sorumluluğunda Teach istediği gibi at koşturmuyor şu an sadece WBin adalarını kendi safına çekiyor ve yolu üstündeki adamların meyvelerini avlıyor Drake te Kaidonun adayı bastı bu onu Kaidodan güçlü mü yapar hayır Teach büyük olasılıkla kaçak politika izliyor

Sengoku ve Garp emekli Akainu yeni dünyada booneyi yakalayan Teachın peşinden tek başına gitti ve Teach topukladı Marine yeni dünya düzenine karışmıyor çünkü orası Yonkouların sorumluluğunda Teach istediği gibi at koşturmuyor şu an sadece WBin adalarını kendi safına çekiyor ve yolu üstündeki adamların meyvelerini avlıyor Drake te Kaidonun adayı bastı bu onu Kaidodan güçlü mü yapar hayır Teach büyük olasılıkla kaçak politika izliyor
Sengoku ve Garp boşa emekli olmaz serinin gidişatına aykırı güç dengelerini çok bozar eminim oda bunu düşünerek onların ayarında seriye başka karakterler katmıştır mesela Kong gibi.Ayrıca marinenin yeni dünya düzenine karışmadığını düşünmüyorum zaten bu düşünceyi Akaiunun karargahı yeni dünyaya taşıması çürütüyor.Teach bana göre çok güçlendi ve ona bulaşmaya kimse göze alamıyor Teach fanı değilim ama bu adam çok güçlendi heleki şu yerlere göklere sığdıramadığımız Ace'i 2 yılönce yendi idam sehbasına oturttu.Şimdi çoktan Shanks seviysine ulaşmıştır bana göre.

Sengoku ve Garp boşa emekli olmaz serinin gidişatına aykırı güç dengelerini çok bozar eminim oda bunu düşünerek onların ayarında seriye başka karakterler katmıştır mesela Kong gibi.Ayrıca marinenin yeni dünya düzenine karışmadığını düşünmüyorum zaten bu düşünceyi Akaiunun karargahı yeni dünyaya taşıması çürütüyor.Teach bana göre çok güçlendi ve ona bulaşmaya kimse göze alamıyor Teach fanı değilim ama bu adam çok güçlendi heleki şu yerlere göklere sığdıramadığımız Ace'i 2 yılönce yendi idam sehbasına oturttu.Şimdi çoktan Shanks seviysine ulaşmıştır bana göre.
Karışmadığı değil daha çok karışamadığı belli bir şey.Garp kendisi dedi yeni dünya 4 imparator tarafından yönetilir diye.
Sakazuki sadece bir adım atmış olabilir ama o kadar sadece bir adım.

Hocam Teach zaten yeni dünyayı en azından Wb'nin bölgesini adı gibi biliyor. Gura gura + yami yami ile karşısında yonkou'dan başka bir güç duramaz zaten. Yonkoularda zaten mahvolan güç dengesinin daha da beter olmaması için karışmıyolardır Teach'e. Zaten Wb'nin adalarını alıyor Teach,diğer yonkoularla alakası olmayan yerleri. Shanks dediğimiz adam ise hakide belkide çıkılabilecek en üst seviyeye çıkmış bir adam ondan bu konuda üstün sadece Roger ve Garp vardır. O yüzden öyle meyve yemekle,bebeleri avlamakla çoluğa çoçuğa terör estirmekle Shanks gibi adamları yenemezsin. BB Shanks'ı yense bilem bi hile hurda yapar öyle yener.

Karışmadığı değil daha çok karışamadığı belli bir şey.Garp kendisi dedi yeni dünya 4 imparator tarafından yönetilir diye.
Sakazuki sadece bir adım atmış olabilir ama o kadar sadece bir adım.
Eee o zaman bunlar karargahı boşamı oraya taşıdılar oturup çekirdek mi çitleyecekler karışamıyolarda??

Hocam Teach zaten yeni dünyayı en azından Wb'nin bölgesini adı gibi biliyor. Gura gura + yami yami ile karşısında yonkou'dan başka bir güç duramaz zaten. Yonkoularda zaten mahvolan güç dengesinin daha da beter olmaması için karışmıyolardır Teach'e. Zaten Wb'nin adalarını alıyor Teach,diğer yonkoularla alakası olmayan yerleri. Shanks dediğimiz adam ise hakide belkide çıkılabilecek en üst seviyeye çıkmış bir adam ondan bu konuda üstün sadece Roger ve Garp vardır. O yüzden öyle meyve yemekle bebeleri avlamak çoluğa çoçuğa terör estirmekle Shanks gibi adamları yenemezsin. BB Shanks'ı yense bilem bi hile hurda yapar öyle yener.
Söylediklerine katılıyorum benim sadece anlatmak istediğim Teach basit biri değil Yonkoulardan aşağı görmememliyiz Teachi diyorum.

Eee o zaman bunlar karargahı boşamı oraya taşıdılar oturup çekirdek mi çitleyecekler karışamıyolarda??
Söyledim sana işte bir adım atmış oldu ama daha öteye gidemedi şu an için.İleri de de gidemeyecek gibi gözüküyor.Mevzu basit Yonkou'lar dokunulmazlar ve birbirlerine karışmadıkları sürece özgürler istedikleri her şeyi yapabilirler.Şeker için adayı yok ediyordu manyak karı ötesi mi var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık