Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni İmparator Kim Olur?

TheCrux

kanımca ilk big moma saldırırlar luffy ona kafa tuttu diye kidde big momın filoları indiriyorlardı bu 3 supernova arasında rekabet olabilir mi diye düşünüyorum ama law luffynin daha güçlü olduğunu anlayacaktır zamanla yani luffy yonkou olmak istiyorsa luffy olur ama rayleigh ile bir konuşması vardı bu denizi yönetmek istemiyorum özgürce dolaşmak istiyorum gibisinden bu konusmadan ötürü luffy bırakabilir bu ünvanı

D. Luffy

Bence Law'ın her şeyi planlamıştır. Ama tabi Law daha iyi yonkou olur gibime geliyo. Adaları yönetmek olsun şeytan, meyvesi olsun. :)

Luffy kim Law kim yonkou olmak kim Allah aşkına.Tek başına yonkou olabilcek olsa zaten yonkou indirmek için ittifak kurmazlar.Hadi diyelim Lawın karşısına Akainu çıktı.Wb gördükki amirallerle savaşabiliyor.Shanks desen oda tüm marineford'a savaş açıcak kadar kendine güveniyor(Orada hala sağlam Garp Sengoku Kizaru ve Aokiji vardı)Yanni bu adamların yanına Law gibi bir çaylağı koyunca komik duruyor.Bence yonkou falan indiremezler.Allah aşkına Wb'nin karşısına bi koyun Luffy ve Lawı ne oluyor.
Kid,Hawkins falanda gelicek sanırım. Hepsi adaları paylaşırlar bence mini-yonkou gibi bişey olurlar.

Luffy kim Law kim yonkou olmak kim Allah aşkına.Tek başına yonkou olabilcek olsa zaten yonkou indirmek için ittifak kurmazlar.Hadi diyelim Lawın karşısına Akainu çıktı.Wb gördükki amirallerle savaşabiliyor.Shanks desen oda tüm marineford'a savaş açıcak kadar kendine güveniyor(Orada hala sağlam Garp Sengoku Kizaru ve Aokiji vardı)Yanni bu adamların yanına Law gibi bir çaylağı koyunca komik duruyor.Bence yonkou falan indiremezler.Allah aşkına Wb'nin karşısına bi koyun Luffy ve Lawı ne oluyor.
Hoca, elemanlar ya bu çaylakları fazla abartıyorlar ya da Yonkou teriminin ne anlama geldiğini bilmiyorlar.
Bir kaç gücünü gördüğüm bir kaç çaylağı birleştirince hemen dünyayı önlerine seriyorlar, bırak Yonkouyu. Şu üçü birleşirse önlerinde kimse duramaz, şunlar ittifak yaparsa onu indirir. Karşıdakiler de elma topluyor zaten.
Bu mevzu beni rahatsız ediyor cidden, sırf bir iki artistik numaraları var diye, sırf bir parça karizmaları var diye yere göğe sığdıramıyorlar çaylakları. Yahu tamam, bu adamlar en fena çaylaklar, çok güçlüler, fırlamalar ama Yonkou dediğin adam zaten bu yollardan geçmiş, zamanında onlar gibi belki daha beter olmuş. Öyle iki üç çaylağın birleşmesiyle yıkılacak kimseler olsalardı, Hükumut uzun yıllar onları barındırmazdı o denizlerde.
Bana sorarsanız şu en kötü jenerasyondan en az 9 kişi birleşmeli bir Yonkou için. Hatta hepsi. Hatırlarsanız Shakki, Rayleigh için hepinizin toplamından 100 kat daha güçlü demişti. En bu Rayleigh bu haliyle hepsinden 100 kat gibi korkunç bir farkla güçlü olmasına rağmen bir amiralle başa baş gidiyordu. Üstelik o amiral gelip bütün o çaylakları sepetledi. Biz Yonkoulara dünyanın dengesini sağlayan güçler diyoruz, bunu algılaması bile zor. Bu adamları bir kaç çaylak nasıl yenecek allasen? Eğer yenerse de Oda'nın, zaten azıcık güvenim kalmış olan güç dengesi çabalarına artık hiç güvenim kalmaz.

Hangi yonkou'yu seçtiler bilmiyorum ama Luffy'i boşuna Big Mom'a laf attırmadı bence Oda.
Ayrıca Big Mom'un adamlarının da bir parça gücünü gösterdi, ne kadar ödülde olduklarını vs, kolay olmayacağının da sinyalini verdi.
Yonkou indiremezler diyorsunuz ama ben indireceklerini düşünüyorum.
Ayrıca Bm'nin gücünü bilmiyorum ama WB kadar güçlü olduğunu da düşünmüyorum.
BB'ye veya Shanks'a dalarlarsa şu kısımda yenilirler orası ayrı.

Hangi yonkou'yu seçtiler bilmiyorum ama Luffy'i boşuna Big Mom'a laf attırmadı bence Oda.
Ayrıca Big Mom'un adamlarının da bir parça gücünü gösterdi, ne kadar ödülde olduklarını vs, kolay olmayacağının da sinyalini verdi.
Yonkou indiremezler diyorsunuz ama ben indireceklerini düşünüyorum.
Ya muhakkak indirecekler ama şimdi değil. Bu halleriyle iki ya da üç kişi rüyalarında bile göremezler bir yonkouyu. Daha çok ilerlemeleri lazım.
Zaten benim tezime göre ilk saldırılarında direkt yenilecekler, bir şekilde kaçacaklar ve kendilerini daha da geliştirip yeni müttefikler bulduktan sonra daha uygun planlarla saldıracaklardır.

Şu yazıyı tavsiye ediyorum: http://www.korsanfan.com/forum/konu/7021-yonkou

Alex Louis Armstrong

Law'ı cidden çok küçümsüyorsunuz fazlasıyla , İlerde belli olacak neyin ne b*k olduğu .

yonkou alaşağı etmek için temiz 3 yıl var, arada bir zaman atlaması olur mu bilmiyorum ama tahminimce sadece law ve luffy le olmaz ne kadar iyi plan olursa olsun zaten yonkou seviyesi demek tek başına luffy, law ı ve ikisininde tayfasını sepetlemesi demek (tabi ki şuan ki hallerini), plan yapsalar ne olacak yonkou yu yarı ölü tek başına bir yerde mi bulcaklar @ch3rl0b11n kardeşimize sonuna kadar katılıyorum mangada temiz 100 bölüm geçsin arada bir zaman atlaması felan olsun öyle mantıklı bir şekilde yensinler 15 yıldır herifin yeni dünyaya geçmesini bekliyoruz sonra geçer geçmez bir yonkou devirip tüm beklememiz boşa çıkartıp kendi evrenin de çok mantıklı bir seri olan op yi bir anda yerle bir etmemek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık