Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni İmparator Kim Olur?

Dünya dengelerini yazarken Devrimcileri unutuyorsunuz. Bence WG daha büyük tehlike olarak Devrimcileri görüyor aynı şekilde Sengoku da öyleydi o yüzden grand line tutmuş olabilir karargahı. Şimdi devrimcilerin önü daha açık diye düşünüyorum. WG eğer Yeni Dünya ya fazla güç aktarırsa Devriciler ortalıkta daha rahat hareket eder o yüzden kendileride Yeni Dünya da ki olaylara karışmıyorlar...

Hocam balıkadam adası istisna bence. Bigmom'ın sadece şeker düşkünlüğü yüzünden aldığını düşünüyorum. Ayrıca yeni dünya'da bile değil o ada ve teach'in planlarının bir parçası olduğunu düşünmüyorum orasının öyle bile olsa Bigmom erken davranıp almış Teach bulaşmaz bu sebepten dolayı planlı bi adam sonuçta duygularıyla hareket etmiyor.
Balıkadam Adası gibi özellikleri olan başka adalar da olabilir. Bundan bahsetmek istemiştim.

pasha999

bence yonkou sayısı 5 olur bölgeleride aralarında paylaşırlar

benim tahminim shanks ve mihawk ta böyle bir ittifaktı sonra shanks koltuğu mihawk schibukailığa devam

luffy koltuğu alır law sch. olmaya devam diye düşünüyorum.

İhanetin üstüne çok duruldu mangada.Law ihanet edecek gibi.Ve Law tayfayı da çok takmıyor.Büyük ihtimal bizim tayfaya ihanet edicek sonra bunu bizimkiler kurtarıcak.Neden kurtardınız ben size ihanet etmiştim diye sızlanırken Luffy de çünkü nakamamızsın diyecek ve Law tayfaya katılacak.Böylece Yonkouluk sorunu da çözülücek tamam sakinim.
İhanet edecek tabi 2 yıl atlamadan önce bile O tahtı Luffy'nin elinden alacağım dedi. :D
KK tahtı sanıyordum ama yonkouluk muş :p

Not: Final diyalogu Big Mom yenildikten sonra
Law: Evet Taht beni sıra sende küçük karınca
Luffy: Taht mı ? benim tahta gözüm yok
Law: Naniiii :D

bence luffynin olur law da yonkou olacak tayfa bile yok zaten bizimki balıkadam adasınada göz dikti law ihanet edersede haklar bizimkiler olur biter

baran

luffy zaten benim amacım hiçbişeyi fethetmek degil demişti bence yonkouluk koltugunda gözü yok direk king olmaya koşar gibime geliyor law da saglam bi müttefik olarak kalır orada

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık