Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni İmparator Kim Olur?

Shanks BB ye karisacak olsa WB yi uyarmadan once gidib durdururdu ama WB ye bile simdilik pesini birak diyor.Shanks in bildigi birseyler var...

Ben orda dokunamaz derken dokunmaya çekinir anlamında dedim sen bir vsye giriyorsun kazanacak ve kaybedecek olmanda dahi gözlerini kaybedeceksin bu vsye göz göre göre girebilirmisin? Ben yonkouların güçsüz oldugunu addedmiyorum ki.
Hiçbir yonkou o pozisyonda Teachten çekinmez üstelik bildiğimiz Bigmam şeker verilmedi diye haritadan ada silecek güçte bir orduya sahip as adamlarından olmayan(öyle düşünülüyor) pekoms logia caribouya tek atıyor ve kidin saldıralrını bile önemsemiyor bu çapta adamlar Teach onların seviyesine çıkmışmıdır tam bilemeyiz görmeden.

İyide karşısına birinin çıkıp çıkmadığını bilemeyiz ki belki çıkmış durduramamıştır.Ama şunuda söyleseydin keşke Shanks bu savaşı bitiriyorum dediğinde de bunu göze alamayıp pusanda Teachti.
Benim demek istediğim karşısına bir Yonko'nun çıkmamış olduğu. Çıkmışsa bile yenilmiş ki, Teach olaya devam etmiş. Shanks teklifini yaptı, Teach "Hazır değilim" dedi ve döndü gitti. Gücü yetmeyeceğini biliyor adam. Shanks orda müsait değilse, Yeni Dünya'da yakalayıp işini bitirebilirdi. Demek ki bu işler o kadar kolay değil.

Hiçbir yonkou o pozisyonda Teachten çekinmez üstelik bildiğimiz Bigmam şeker verilmedi diye haritadan ada silecek güçte bir orduya sahip as adamlarından olmayan(öyle düşünülüyor) pekoms logia caribouya tek atıyor ve kidin saldıralrını bile önemsemiyor bu çapta adamlar Teach onların seviyesine çıkmışmıdır tam bilemeyiz görmeden.
Çekinmezse birşeyler kaybetmeyi göze alacak arkadaş adam dünyanın en güçlü adamından deprem meyvesini çarpmış savaşta kimsenin gıkı çıkmamış hani şu yonkou Wbnin öldüğü savasta bırakta 2 sene geçtikten sonra yonkou seviyesine gelsin ama senin büyüttüğün Bigmomun sonunu yakında göreceğimizi düşünüyorum.

bence karasakal çok güçlü oldu suan niye öyle diyorum adam shanks e en fazla acı veren yarayı atmış adam ve o zaman meyveside yoktu simdi tam hakim oldugu kim bilir kaç meyvesi vardır daha tam güçlenmeden sengokuya meydan okudu sonuç belli degil ama bb hiç korkmadan saldırıyordu wbden aldıgı yaralarla birlikte sonuçta zannetmiyordum wb den o darbeleri alıpta daha fazla savacak adam fazla yok seride ve saldırılar eksra güçlendirilmişti unutmayı meyvesi yüzünden ben bu adamı alıp en sona koyacaklarını zannetmiyorum ama ya en güçlü ya en güçsüz olarak gösterirler adamı sonuçta yonkouların güçlerinibilmiyoruz denizcilerin shans tan korkmasını düsünürsek
Karasakalın güçlü olduğunu herkes kabul ediyor ama Yonkouların çapı farklı adamlar yıllardır o koltukta anlatmak istediğim 2 yılda Teach ne kadar güçlenirse güçlensin bu adamların bir adım önüne geçemez bir Kidd tahminen shichibukai seviyesinde Bigmama saldırıyor kadın bırakın eğlensin gibisinden hiç takmıyor bile yani arada biraz tecrübe ve güç farkı var.
Eğer Teach ile bir yonkou 1-1 savaşırsa birşey diyemem Teach alabilir ama o yonkoularda sağlam bir ordu var teachta 10 kişiden oluşan mürettebat

Bu adamlar Onepiece evreninde bir ülke gibi sen içlerinden biri kötü diye onların iç işlerine karışabilirmisin? Bunu önlemek için peşine Ace düştü Teachin olay bu.
Dedigin kisi senin tabirinle ulkesinden ayriliyor grand line gidiyor. WB hatirliyorsan Ace pesinden gitmemesini soyluyor, Shanks ta ilk basta ayni yere vurgu yapiyor simdilik rahat birak diyor. WB oldukten sonrada ellemesinin sebebi vardir diyorum ben...

Benim demek istediğim karşısına bir Yonko'nun çıkmamış olduğu. Çıkmışsa bile yenilmiş ki, Teach olaya devam etmiş. Shanks teklifini yaptı, Teach "Hazır değilim" dedi ve döndü gitti. Gücü yetmeyeceğini biliyor adam. Shanks orda müsait değilse, Yeni Dünya'da yakalayıp işini bitirebilirdi. Demek ki bu işler o kadar kolay değil.
O gün hazır değildi ama bugün güçler dengelendi ki BB buralara yükseldi Shanks akıllı biri bile bile topa girmez.Ama Shanksın Teache yenileceğini düşünenlerden biriyim ama daha ileride olur bu bence bizim Luffyde Shanks intikamını alır Teachi asarak.

Shanks in zeki ve guclu oldugunu kabul ediyorsun. Shanks ta olabileceklerin farkinda,adamin potansiyelini biliyor ama yinede gidip isini bitirmiyor cok buyuk bir nedeni olmali. Tahmini olan var mi?

Dedigin kisi senin tabirinle ulkesinden ayriliyor grand line gidiyor. WB hatirliyorsan Ace pesinden gitmemesini soyluyor, Shanks ta ilk basta ayni yere vurgu yapiyor simdilik rahat birak diyor. WB oldukten sonrada ellemesinin sebebi vardir diyorum ben...
Ace orda gurur meselesi yaptı tayfanın 1nci adamı olarak bbyi kendi infaz etmek istedi.

Çekinmezse birşeyler kaybetmeyi göze alacak arkadaş adam dünyanın en güçlü adamından deprem meyvesini çarpmış savaşta kimsenin gıkı çıkmamış hani şu yonkou Wbnin öldüğü savasta bırakta 2 sene geçtikten sonra yonkou seviyesine gelsin ama senin büyüttüğün Bigmomun sonunu yakında göreceğimizi düşünüyorum.
Savaşta kimsenin gıkı çıkmadı değil Sengoku ile garpın eli mahkumdu adam en ufak harekette marinefordu batırabilirdi yoksa orda sengoku ile garp normal şartlarda BBi diri diri mezara gömecek adamlardı adaya birşey olamaması için tedbirli davrandılar olayları farklı değerlendiriyorsunuz Akainu orda Luffynin peşinden gitmese yanında amirallerle BBi aradan çıkaraiblirlerdi ama adamın asıl hedefi Luffydi ben Bigmamı büyütmüyorum bence çok ezik görülüyor ama öyle olmadığı yakında görülecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık