Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi argümanlara dayanarak gelmeyeceğini düşündüğünü sorabilirmiyim merak ettim.
Bak kardeşim tayfanın en önemli temalarından biri farklı amaçlardaki insanların yollarının aynı nokta olan Radtela gitmek hususunda kesişmesidir. Bartonun kendine özgün bir amacı yok sadece Luffy'den etkilenip gaza gelmiş bir eleman amacı sadece Luffy de Luffy başka bir şey değil. Ayrıca önemli meselelerden bir diğeri olan karakter derinliği yok. Yani mesela kendine özgü hüzünlü geçmiş tarzi bir şeyden çok uzak. Ayrıca bublaeı geçtim tüm tayfaya sempai demesi tayfaya geldiği Zaman hoş bir görüntü oluşturmazdı. Bu yüzden en baştan beri ihtimal vermedim olmadı zaten.

Croco-Boy

Serideki birçok korsanın amaçlari ugruna kotulestigi gibi Ceaser da bunu yapiyor Law'dan Teach'e kadar nasil hepsi sempati kazaniyorsa oda kazandi. Ve hala dusuncem CC nin tayfaya gelecegi yonunde. Tayfayla bu kadar uzun sure kalmasi gozumuze asinalik kazandirmak ve zamani geldiginde tayfaya sokmak.

Bir insan ne sebeple bellamy nin tayfaya gelmesini ister anlayamıyorum adamda karakter yok güç yok kafa yok.
Adamlığı onaylanmış sayılı karakterden birisi Bellamy. Bu adamı sevmeyen kişilerin One piece'i sadece vurdu kırdıları için izlediğini düşünüyorum. Ayrıca senin için söylemiyorum ama Luffy'e yenildiği için hor görülmesine uyuz oluyorum. İşin tuhaf yanı diğer yenilenleri baş tacı yaparken bu adamı eziyorlar. Niçin? Çünkü Luffy'nin yüzüne tükürmüş. Niçin hayalleriyle dalga geçmiş. Niçin aptalmış. Bu sitede gördüğüm bir eksiklik aptallıkla adamlığı karıştırıyorlar. Zoro, "Luffy korsanlar kralı olacak" diyerek Kumaya daldığında eminim ki sitenin yarısı "vaay be" diyerek izliyordu. Bu adamda kral yapmak için Doffy'i seçmiş olay bu kadar basit.Bundan geri dönmemesi de gururundan kaynaklanıyor. Aptallığından değil.

Son düzenleme:

lanet

Kendisini halen görmedik ama raizonun gelmesi de ihtimal dahilinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık