Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen Bellamy'i istiyordum fakat olmadı gibi yeni üyenin belirli bir niteliği olacağını düşünüyorum. Monet ölmediyse büyük ihtimal o olur. çünkü Punk Hazard arc'ta bazı soru işaretleri var. Chopper'a bir not atılıyor ve kimin attığı gösterilmiyor fakat o sahnede kısımda sadece Monet var. Bunun dışında Buggy sama da müttefik veya tayfa olarak katılabilir. Bazı felaketler yaşayacağını düşünüyorum ve sığınmak için bizim tayfayı seçecek. Bağlanmayacak birlikte takılacaklar ilk fırsatta da ayrılacak :D Öngörülerim bu şekilde.

Gomugomuu

Şahsen Bellamy'i istiyordum fakat olmadı gibi yeni üyenin belirli bir niteliği olacağını düşünüyorum. Monet ölmediyse büyük ihtimal o olur. çünkü Punk Hazard arc'ta bazı soru işaretleri var. Chopper'a bir not atılıyor ve kimin attığı gösterilmiyor fakat o sahnede kısımda sadece Monet var. Bunun dışında Buggy sama da müttefik veya tayfa olarak katılabilir. Bazı felaketler yaşayacağını düşünüyorum ve sığınmak için bizim tayfayı seçecek. Bağlanmayacak birlikte takılacaklar ilk fırsatta da ayrılacak :D Öngörülerim bu şekilde.
Yukarıda teriode de belirtmiştim şurada şöyle bir video var
Bende tam olarak izleyemedim videoyu fakat o notu Law'ın attığına dair bir kaç şey söylüyordu vaktim olduğu zaman izleyeceğim sizde göz atın isterseniz :D
nasıl olduklarin pek onemi yok zaten tayfadan luffy haric masum kiside yok sayilir belki chopper
Abi sonuçta hepsinin niyeti iyi neden öyle diyorsun ki mesela o çocuklar işkence gördüğü için hepsi acıdı belki Zoro pek fazla takmazdı bu konuyu fakat Zoro'da Sabaody arcta bir adamı ölümden kurtarmıştı bizim şu anki bahsettiğimiz korsanlar bunları yapmazdı değil mi ? Niyetleri iyi hepsinin bahsetmeye çalıştığımız olayda bu insanları umursamak..

dusunuce hepsinin gecmisine bak mesela nami hirsiz, zoro odul avcisi , sanji musterilerini doven bir ahci, brook allah bilir onceki tayfasinda kimlerin canini yakmistir, robin hain, usopp yalanci abi daha ne olsun , franky yer alti patronu usopp hasat etti burdan bakinca bana iyi niyet elcisi gibi gozukmuyorlar tayfada cidden masum olan bir rek chopper ve luffy var sanırım kaptanlari kid olwaydi halleri ne olurdu bir düşün bence

Gomugomuu

dusunuce hepsinin gecmisine bak mesela nami hirsiz, zoro odul avcisi , sanji musterilerini doven bir ahci, brook allah bilir onceki tayfasinda kimlerin canini yakmistir, robin hain, usopp yalanci abi daha ne olsun , franky yer alti patronu usopp hasat etti burdan bakinca bana iyi niyet elcisi gibi gozukmuyorlar tayfada cidden masum olan bir rek chopper ve luffy var sanırım kaptanlari kid olwaydi halleri ne olurdu bir düşün bence
Dostum umarım teorinin hepsini okumuşsundur. Bizde bundan bahsediyorduk hepsinin önceki hayatında yaptığı yanlışlar var ve Luffy sayesinde hayallerini iyi yoldan başarmaya çalışıyorlar. Ceaser'ı da buna benzettik tayfaya katılması için bir sebep dedik. Peki şu anki halleri iyi niyetli biz önceki hayatlarına değilde Hasır Şapka korsanı olduklarından sonraki hayatlarına bakalım :D

Bir insan ne sebeple bellamy nin tayfaya gelmesini ister anlayamıyorum adamda karakter yok güç yok kafa yok.

C.C olur. Umarım da olur. Kaidou - Big mom var olduğu sürece bu adamın varlığı devam edecektir. Etmek zorunda. Mesele çocuk olduğu için kafalar biraz karışıyor ama bu adam bilim adamı. Bilim adamı için her şey denek olarak görülebilir. Gerçek dünyada da böyle şeyler olmuyor değil. Sonuçta bir teori varsa ortada bunu kanunlaştırmak için kanıt gerekir. CC bunu tam anlamıyla karşılayan bir adam. Üstelik ultra eğlenceli ve bir logia. Üstelik tayfada zeka - güç orantısızlığı var. CC bunu biraz dengeye sokacaktır. Ama bu gerçekleşmeden ölürse başka tabii. Jinbei belki bu arcta katılır bilmiyorum. Arada bir söz var zira. Fakat bir sonraki Bonney olacaktır. Her niyeyse buna hepsinden çok inanıyorum

Monet gibi Dof için gözünü kırpmadan ölen birinin tayfaya gelmesinin ne gibi bir mantığı var ? Ve de tayfaya katılsa işlevi ne olacak ? Çoooook düşük ihtimal benim açımdan.

Ceasar. Bu heriften nefret ediyorum ama tayfaya gelirse faydalı olacağı kesin. Özellikle Franky açısından. Level atlatabilir Franky'ye. Chopper'a da faydası olabilir. Sunny'nin geliştirilmesine katkı sağlayabilir. Ben 3. Bir gemi bekliyorum zaten. Yeni bir gemi olmasa da dizayn edilmiş bir Sunny olabilir. Gelmesi en muhtemel isim (hiç istemesem de).

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık