Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gomugomuu

Merhaba arkadaşlar bir teori dinledim ve bu teoriyi sizinle çokta iyi olmayan İngilizcemle birlikte elimden geldiğince çevirerek paylaşmak istedim teorinin adı Sonraki Hasır şapka Kim ? Elimden geldiğince yazmaya çalıştım. Umarım iyi bir şekilde anlarsınız az çok bilginiz olur :D Eminim hatalarım vardır videoya baktığımız takdirde fakat elimden geldiğince bir şey yapmaya çalıştım.
Baz aldığım video

Bartolomeo cavendish rebecca bellamy violet baby 5 leo mansherry law bence bunlar gerçekleşmeyecek zaten bazıları mangada ispatlandı. Bazıları filo kaptanı oldu.

Diğer bir ihtimal ise Jinbei ama ben onun ana tayfaya katılacağını sanmıyorum. Muhtemelen Filo amirali olacaktır.Aynı zamanda Wadatsumi ile birlikte maceralara atılıyor.Bence balıkadam tayfasını yeniden kurup Güneş korsanları adıyla Hasırşapka Filosu olacaktır. Bu yol sayesinde kendi hayalini tamamlarken Luffy’ide takip etme imkanı olacaktır.

Kinemon ve Kanjuro ihtimali olmayanlardandır. Zoro shusui kılıcına sahip ve Wano’da Ryumuma’nın soyundan gelmiş olarak göreceklerdir. Kılıç ustaları Zoro’nun fan klübü olarak Zoro’nun altında bir filo olacaktır.

Smoker ve Tashigi muhtemelen Denizcilerin adalet anlayışından emirlerinden uzak kalacaktır. Serinin sonuna kadar Luffy’e yardım edeceğini sanmıyorum belki sonunda aralarında bir bağ kurabilirler.

Çoğunlukla Monetin geleceğini düşünüyorlar. Bu düşüncenin doğru olduğunu sanmıyorum, buradaki teoriyi izlerseniz arkasındaki yanlışı anlayabilirsiniz.
(hepsini okuduktan sonra merak ediyorsanız bakın derim)

Rogersbase(linkteki kanalın sahibi) kar meyvesinin Nami'nin mandalina ağacında hayat vereceğini düşünüyor. Nami meyveyi alacak fakat onu yemeyecek yeni tayfa üyelerine saklayacaktır çünkü Nami yüzmeyi seviyor bü yüzden yemeyecektir.

En çok muhtemel görülen Jinbei ve Kinemon ama sorunlara gelecek olursak Jinbei Wadatsumi ile birlikte ve Kinemon’un samuray birliği var. Bütün bunlar ihtimalleri daraltıyor ve bir büyük ihtimal kalıyor. Daha önce ne forumlarda ne videolarda gördüm. Daha önce söylendiyse görmedim. Bence diğer hasır şapka korsanı Ceasar Clown. Hepiniz saçma bir fikir diyebilirsiniz fakat buna inanmak için çok kanıtım var. Nedenini anlatayım

Bir çok insan ondan nefret ediyor çünkü:

- O kötü birisi ve kötü şeyler yaptı.

- Gözümüzün önünde duruyor, bariz görünüyor.

- Hasır şapkalar tarafından nefret ediliyor (özellikle Chopper)

Kötü şeyler yaptı fakat bağışlanamaz mı ? Bence bağışlanabilir ama önce bize katılması için başlıca nedenlere bakalım

İlk nedeni gidecek yeri olmaması veya diğer potensiyel üyeler gibi uygun olması. Tayfası gitti,öldü veya yenildi. Aynı zamanda Yonkou tarafından alınma tehlikesinde.

Ayrıca nefret edilmesine rağmen popüler bir düşünce Caesar’ın bir hayali var buda Vegapunk’u aşıp en iyi bilim adamı olma. Hayali başarmak istediği için geçmişte insanlar tarafından zarar gördü.

Aynı zamanda hasır şapkaların düşmanı veya karşısında duran birisi diyebiliriz aynı Franky Robin Nami ve Usopp gibi. Kararsızlardı fakat bu onların tayfadaki yerini pekiştirdi.

Kızgınlık Chopperla birlikte şaşırma, Sanji ve Luffy ile birlikte korkma gibi bir çok duygular gösterdi.

Rolü hasır şapkaların için nadirdir. Hasır şapkaların logia tipi kullanıcısı veya bilim adamı yok. Bilim adamı pozisyonu Vegapunk’u temsil ediyor Luffy=Roger Sanji=Zeff Chopper=Crocus gibi.

Yani Caesar hasır şapkalar adına Vegapunk’u temsil edecek Usopp ve Franky’nin yardımıyla Vegapunk’u geçecek.

Ayrıca rolü yapbozdaki eksik olan parça gibi bağlantılı. Sunny’i kimyasal olarak araç sağlayabilir veya gazı yakıt depolama olarak kullanabilirdi. Aynı zamanda kimyasal silahlar ekleyebilir. Enel’in kendi gemisine verdiği şekilde güç verebilir.

Vegapunk’tan silahlara nasıl şeytan meyvesi koyacağını öğrenmiş olmalı yani Monetin şeytan meyvesini Naminin silahına verebilir böylece kar element gücünü alır.

Chopper’a ilaçlarda veya kimyasalların kullanılmasında yardım edebilir. Franky’e Şeker kullanarak kola oluşturmayı hangi kimyasallarla yapacağını gösterebilir.

Franky’nin hayalini Vegapunk’u geçerek yardım edebilir. Aynı zamanda Usopp’a zararlı bitikler ve büyüyen hormonlar yapabilir. Sanjinin kebabı yakması için gaz oluşturabilir.

Luffy için ise ateş gücüyle saçma bir havai fişek gösterisi veya et pişirebilir. Bu onu etkilemesi ve tayfaya katılması için yeterli olur :D

Katılması ile ilgili harika bir haber ise inanılmaz bir gücü var, zehirli gaz üretebiliyor ateşler havayı kontrol edebiliyor fakat canavar üçlüyü geçmemeli. Jinbei gücü ile canavar üçlüyü bozabilir.

Biliyoruz ki Caesar silahlar üretiyor yani Robin ve Franky gibi antik silahlarda ilgileniyor olmalı. Luffy’e katılarak onların başarmasına yardım edebilir.

Aynı zamanda Çin burç işaretlerine sahip. Tüm hasır şapkalar bir işareti temsil etmekte yani Caeser koyun/keçiyi temsil ediyor olabilir.

Kimyasal silahin Kaidonun tayfası tarafından kullanıldığı nasıl bastıralacağını smile hakkındaki gizi bilgileri biliyor. Eğer kötü işler için kızgınsanız bence o kendini affetirecek ama bilgin olsun Caesar Bellamy Monet tarzı diğer kötüler gibide olabilir.

Burada göreceğimiz üzere Caesar Zoudaki Jackin kullandığı gaz silahının kötü sonucunu yıkımını görür. Punk Hazard’da kullandığınaki yüz ifadesine göre suçlu gözüküyor(hissediyor). Yani bence yolunu değiştireceğine dair işaret olabilir. Doflamingo ve Kaidonun onun hayaline yardım edebileceğini düşünüp bu nedenle zalim rolünü oynadı.

Asla eğlence için öldürmedi. Bazı insanlar yanlışıkla öldürüldü ve ne zaman astını öldürdüyse hayali içindi. Punk Hazard’a kadar hiç kimseyi öldürmedi hala hasır şapkalar tarafından affedilebilir.

Alçak gönüllülükten sonra ve gerçek dünyanın korkusu ve acılarını gördükten sonra bence zarar verdiği insanlara karşı empati kuracak. Bir çok hasır şapka gibi birinin hayaline bu methot ile yapılmasının yanlış olduğunu farkedecek. Çoğu hasır şapka başlangıçta hayallerini kötü yolla başarmaya çalışıyorlardı ama Luffy tarafından kurtarılarak hayallerini daha iyi bir yol ile başarmalarını sağladı.

Zoro insanları keserek para kazanarak güçlü olmaya çalıştı, Robin bir çok insan tarafından ihanete uğradı ve diğerlerinin tarih uğruna ölmelerini umursamadı. Nami insanlardan çalarak köyüne yardım etmeye çalıştı, Franky Usopp'u döverek çaldı ve hayalindeki gemiyi yapmaya çalıştı.Chopper ile Caesar birbirine çok benzer. Eğer ki Caesar değişecek olursa affetmesi diğer hasır şapka üyelerinden daha kolay olacaktır.

Kesinlikle eminimki hasır şapkalar ona değişmesi için ilham verecektir. Şimdiden değişimin işaretlerini Sanji ve Chopper ile gösteriyor.

Değişmesi için büyük bir yolda gaz silahlarını durdurup Kaido'nun ve diğer korsanların büyük yıkımını önleyebilmesidir. Kaido Samuraia kızdığı için Wano yok ederken görebiliriz ve Caesar bunu durdurabilir. Bu en iyi bilim adamı olmanın bir amacı olabilir.

Kesinlikle eminim ki karakteri değişecektir ve diğer hasır şapkalar gibi üzücü bir geçmişi olmalı. Geçmişini daha görmedik Oda daha sonrası için saklıyor olabilir.

Söylediğim gibi nereye gidebileceğini bilmiyorum. Hasır şapkalar için çok kullanışlı ve herkesin yeteneği ile ilişkili.

Videoları izlemedim, zaten çok anlayacağımı sanmam. C:C tayfaya gelecek bence de ama iyi olmasına gerek yok. Law iyi biri değil ama gayet müttefik oluyor. İyi veya kötüye çok takılmamak lazım.

Gomugomuu

Videoları izlemedim, zaten çok anlayacağımı sanmam. C:C tayfaya gelecek bence de ama iyi olmasına gerek yok. Law iyi biri değil ama gayet müttefik oluyor. İyi veya kötüye çok takılmamak lazım.
O anlamda değil. Bu psikopat anlamında insanları öldürmek anlamında imha edici silahını sağa sola atıp yok edebilir satabilir veya bunu demek istiyor kötü derken kötü biri olarak tayfaya katılamaz.Ayrıca Law gayet iyi birisi :D
Yeni zoro sanji ikilisi cc ve chopper :D
Gerçekten de Caesar hasırlaştırılıyor :D Çok sağlam bir teori biraz ilgi görmesini beklerdim.

O anlamda değil. Bu psikopat anlamında insanları öldürmek anlamında yani kötü biri olarak katılamaz tayfaya ayrıca Law gayet iyi birisi :D

Gerçekten de Caesar hasırlaştırılıyor :D Çok sağlam bir teori biraz ilgi görmesini beklerdim.
Law mı iyi, Caesar'ın yaptığı her şeyi biliyordu, çocukları Nami istemese sallamayacaktı bile. Kinemon oğlu için gelmiş peki Law ne yapmış parçalayıp bırakmış. Küçüklüğü bile psikopat ve denizcilere ne yaptığı da ortada.

Gomugomuu

Law mı iyi, Caesar'ın yaptığı her şeyi biliyordu, çocukları Nami istemese sallamayacaktı bile. Kinemon oğlu için gelmiş peki Law ne yapmış parçalayıp bırakmış. Küçüklüğü bile psikopat ve denizcilere ne yaptığı da ortada.
Ben Luffylerinde Nami istemese çocukları götürmek isteyeceklerini pek zannetmiyorum evet bir kaç konuda haklısın ama onunda gerçekten üzücü bir geçmişi vardı bazı şeyleri dikkate alıyor tamamen kötü diyemeyiz :D

Ben Luffylerinde Nami istemese çocukları götürmek isteyeceklerini pek zannetmiyorum evet bir kaç konuda haklısın ama onunda gerçekten üzücü bir geçmişi vardı bazı şeyleri dikkate alıyor tamamen kötü diyemeyiz :D
Bir şeyler yaşamış kişinin kötü olması daha kötü değil mi? Sen yaşamak istemediğin şeyleri başkasına yapıyorsun. 100 korsan kalbi vermiş hükümete, nereden bulmuş bunları. Kötü korsan mı aradı yoksa bütün korsanlar kötü mü? Benim için kötü olmasında bir sıkıntı yok zaten. Saf kötü değil evet bu daha güzel zaten. Kendi bencillikleri var yerine göre hareket ediyor.

Kral

Yok be abi, Luffy o çocukları Nami olmadan görse Luffy de alır. Luffy'nin merhameti baya yüksek korsan olmasına rağmen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tayfaya bilimadamı gelecekse Vegapunk gelsin arkadaş Ceasar'ı napalım. Hem Kuma'ya program yüklediğinden dolayı kötü biri olduğunu düşünmüyorum. Hatta Sanji'nin velisi çıkacağına dair teorimde var. Alive yazısı onun eseri bence.:D

Vegapunk

Tayfaya bilimadamı gelecekse Vegapunk gelsin arkadaş Ceasar'ı napalım. Hem Kuma'ya program yüklediğinden dolayı kötü biri olduğunu düşünmüyorum. Hatta Sanji'nin velisi çıkacağına dair teorimde var. Alive yazısı onun eseri bence.:D
vegapunk gelmez.çünkü bence vegapunk devrim ordusunda ya da dragonla bir şekilde bağlantısı var.hem vegapunk dünyanın en zekisi olarak biliniyor yani katılsa güç dengeleri alt üst olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık