Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gomugomuu

Monet gibi Dof için gözünü kırpmadan ölen birinin tayfaya gelmesinin ne gibi bir mantığı var ? Ve de tayfaya katılsa işlevi ne olacak ? Çoooook düşük ihtimal benim açımdan.

Ceasar. Bu heriften nefret ediyorum ama tayfaya gelirse faydalı olacağı kesin. Özellikle Franky açısından. Level atlatabilir Franky'ye. Chopper'a da faydası olabilir. Sunny'nin geliştirilmesine katkı sağlayabilir. Ben 3. Bir gemi bekliyorum zaten. Yeni bir gemi olmasa da dizayn edilmiş bir Sunny olabilir. Gelmesi en muhtemel isim (hiç istemesem de).
Abi benim anlamadığım nokta Monet'in yaşadığını nasıl iddia ediyorlar yani Caesar kalbini sıktı diyelim ki bir olay oldu oradan ölmedi ama düğmeye bastı bomba patladığında ölmüş olması lazım.Ayrıca kesinlikle katılıyorum Monet'in ne gibi bir yararı olabilir o kadar seçenekten mantıksız :D
Bir insan ne sebeple bellamy nin tayfaya gelmesini ister anlayamıyorum adamda karakter yok güç yok kafa yok.
Görünce bende şaşırmıştım :D

Yeni hasırşapka deyince Roger gibi Shanks gibi Luffy'nin şapkasını vereceği kişiyi tartışıyorsunuz zannettim hangi kafayla okuduysam :D

Oda'nın şimdiye kadar tayfaya aldığı kişilerin ortak özelliklerine bakarak tahmin yapabiliriz

•Acılı bir geçmiş
•Luffyden farklı ama Luffy'ninkine giden yoldan giden bir hayal
•Orjinal dövüş tekniği
•Tayfada bir zanaat
•İyi biri olması

Bunlara en yakın üye jimbei gibi...

Oda'nın şimdiye kadar tayfaya aldığı kişilerin ortak özelliklerine bakarak tahmin yapabiliriz

•Acılı bir geçmiş
•Luffyden farklı ama Luffy'ninkine giden yoldan giden bir hayal
•Orjinal dövüş tekniği
•Tayfada bir zanaat
•İyi biri olması

Bunlara en yakın üye jimbei gibi...
Jinbeinin katılacağı kesin gibi zaten ama bana kalırsa ana tayfaya katılmayacaktır luffy tayfa aramaya çıkarken sanırım 10 kişi yeterli olur demişti tayfa şuan 9 kişi ben Ceaser Clown nun gelmesini her nekadar istesemde bundan pekde emin olamıyorum ama bu 10. kiinin Jinbei olmayacağını düşünüyorum zira Barto bile direk ana tayfaya katılmadıki en büyük beklentim ondaydı bu zamandan Ceaser bana güçlü bir olasılık gibi görünüyor ama hala başka bir kişinin katılabileceğini düşünüyorum tayfadaki güç dengesine bakınca zoro ve sanjiden güçlü olmaycağına eminim ama en az Frankye ve Brook a yakın güçte olmasını umuyorum. Yani Ceaser gelmesi büyük bir olasılık ama Kesin değil %60 filan olduğunu düşünüyorum.Ama şuana kadar gördüğümüz karakterler içerisinde katılması en muhtemel kişi tabi öncelikle tayfa uğruna hayatını tehlikeye atması gerek.

Jinbeinin katılacağı kesin gibi zaten ama bana kalırsa ana tayfaya katılmayacaktır luffy tayfa aramaya çıkarken sanırım 10 kişi yeterli olur demişti tayfa şuan 9 kişi ben Ceaser Clown nun gelmesini her nekadar istesemde bundan pekde emin olamıyorum ama bu 10. kiinin Jinbei olmayacağını düşünüyorum zira Barto bile direk ana tayfaya katılmadıki en büyük beklentim ondaydı bu zamandan Ceaser bana güçlü bir olasılık gibi görünüyor ama hala başka bir kişinin katılabileceğini düşünüyorum tayfadaki güç dengesine bakınca zoro ve sanjiden güçlü olmaycağına eminim ama en az Frankye ve Brook a yakın güçte olmasını umuyorum. Yani Ceaser gelmesi büyük bir olasılık ama Kesin değil %60 filan olduğunu düşünüyorum.Ama şuana kadar gördüğümüz karakterler içerisinde katılması en muhtemel kişi tabi öncelikle tayfa uğruna hayatını tehlikeye atması gerek.
Öncelikle şunu diyim Luffy 10 kişi bulsam yeterli diyor yani kendi hariç 10 kişi iki kişi kontejan var.

Ayrıca Bartonun gelmesi baştan beri imkansızdı zaten hiç şaşırmadım

Gerçekten videoyu izleyince Raizo kesin gelecek gibi düşündüm ama henüz hiç görmediğimiz karakter için bu kadar argüman bulunması beni şaşırttı ama bu argümanların çoğu sadece olasılık tabiki bakalım oda bize ne gibi sürprizler yapacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık