Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Vallaha aldığı darbeyi yumuşatmaya çalışmanın hiçbir anlamı yok. Midesi Hitit bağırsağı gitti ya da böbreği gitti demek farketmez. Herifin belli bir kısmı kopuktu. Sonrasında o yara ile 2 saate yakın daha dövüşüyorlar. Ki savaşlarının son yarım saati çok ayrı bir boyutta gerçekleşiyor. Yoğun haki kullanımı yanında en üst tek illeri ile saldırıyorlar.

Tutup bu övülüp , ön plana çıkarılacagına bir sürü boş bahane ileri sürülüyor. Zoro öyle bir yara alsa nasıl oveceginizi biliyoruz. Gelmiş Katakuri de kendine yara açtı deniliyor. Katakuri'nin kendine ne yaptığı niye Luffy'i bağlıyor?

Her şeyi geçtim Luffy'nin Katakuri dövüşü öncesi 11 saat Cracker ile savaştığı sonrasında Sanji tarafından hasat edildiği ardından Öfkeli Ordu ile savaştığı ve arada bir sürü şeyi yaşadığı unutuluyor. 3 saat uyudu bir şeyler yedi hiçbir şeyi kalmadı diye yorum attığınız unutmadık.

Şimdi Zoro gibi doya doya uyumuş uyanmış ve yarası sarılmış adam da handikapli deniliyor. Bahane don gibidir Ferit. İstediğin kadar uzatirsin.
Hasan, kimin ne kadar olaya etki ettiği önemli değil, önemli olan dövüşün içinde bin bir türlü başka olayların dönmesi, Kata'nın kendisine zarar vermesi de Luffy'i değil beni ilgilendirmeliydi haklısın :artiz:

Luffy'nin bir gün gibi bir zaman diliminde hemde 11 saat kıraker tıkınmışken o kadar açlıkla 90 yaşına gelmesine uydurduğun bahanelerin ardından bahanelerden dert yanman da gayet güzelmiş.

Aldığı darbe etkisiz diyen yok, aldığı darbeden sonra yıkıldığını iddia ediyorsan aldığı darbeden sonra neden kendisine darbe atanı indirdiğini yada daha sonra rakibini yendikten sonra, ayakta dikeldiğini ve diğer rakibine baktığını, diğer rakibi köprüyü geçinceye kadar neden düşmediğini ve daha sonra neden açlık efekti ile düştüğünü açıklaman lazım, aynı açlık efekti seninkinin 90 yaşına geldiği anda da var ve o sesle Sanji yerini buluyor xD

Özetlersem Kata ve Kıraker dövüşlerinde Luffy'nin yeni yeteneklerini gördük, Luffy gelişti işin bu kısmında sıkıntı yok ama bu dövüşlerin içine bir bir türlü etkenler girdiğinden benim için o kadar kıymetli değiller. Uydurma ve bahane kısmına gelirsek yazdıklarım mangada geçmiyorsa yaz ben bahanelere sığındığım için özür dileyeyim ama senin yazdıkların mangada geçmiyorsa sen bahanelerin için özür dileyecek misin ?

Jack<Zoro uydurma degil mi?

Dns'ye soyle.:gamyon: Smoothie<Zoro diyen o.
Değil, bir görüş sadece, ona neden karşı çıkalım ?

Dens'in ki de bir görüş ona da bir şey diyemem.

Görüse saygım var elbet ama daha bir sey basaramamis karekterin 2. ve 3. tumen ust gorulmesi biraz kafami karistiriyor. Yoksa istiyen herkes herseyi demekde ozgurdur. :)

Gorusu degerlendiriyoruz ya karsi cikmak degil sadece dogru olup olmadigini tartisiyoruz. Tabi kullandigim kelimeler buna cikiyor benim hatam soz konusu.:üzgünüm:

Hasan, kimin ne kadar olaya etki ettiği önemli değil, önemli olan dövüşün içinde bin bir türlü başka olayların dönmesi, Kata'nın kendisine zarar vermesi de Luffy'i değil beni ilgilendirmeliydi haklısın :artiz:

Luffy'nin bir gün gibi bir zaman diliminde hemde 11 saat kıraker tıkınmışken o kadar açlıkla 90 yaşına gelmesine uydurduğun bahanelerin ardından bahanelerden dert yanman da gayet güzelmiş.

Aldığı darbe etkisiz diyen yok, aldığı darbeden sonra yıkıldığını iddia ediyorsan aldığı darbeden sonra neden kendisine darbe atanı indirdiğini yada daha sonra rakibini yendikten sonra, ayakta dikeldiğini ve diğer rakibine baktığını, diğer rakibi köprüyü geçinceye kadar neden düşmediğini ve daha sonra neden açlık efekti ile düştüğünü açıklaman lazım, aynı açlık efekti seninkinin 90 yaşına geldiği anda da var ve o sesle Sanji yerini buluyor xD

Özetlersem Kata ve Kıraker dövüşlerinde Luffy'nin yeni yeteneklerini gördük, Luffy gelişti işin bu kısmında sıkıntı yok ama bu dövüşlerin içine bir bir türlü etkenler girdiğinden benim için o kadar kıymetli değiller. Uydurma ve bahane kısmına gelirsek yazdıklarım mangada geçmiyorsa yaz ben bahanelere sığındığım için özür dileyeyim ama senin yazdıkların mangada geçmiyorsa sen bahanelerin için özür dileyecek misin ?

Dens'in ki de bir görüş ona da bir şey diyemem.
Zoro'nun rol kestiğini anlamıyor mu Gyukimaru ? Herif sırıtıyor. Elindeki Prag da alıp gidiyor. Zoro'nun hiç hareket etmeden sadece kafasını döndürerek bakması , sahnesi yaratılmak istenen atmosfer felan sadece bize öyle geliyor di mi?

Her şeyi geçtim Zoro'nun en baştaki amacı kılıcını geri almaktı. Yapabilse neden Gyukimaru ile de savaşıp kılıcını almak istemedim? Uyanır uyanmaz neden kılıçları aklında uyanıyor? Neden Hiyori Zoro'yu ferahlatacak bir konuşma yapma gereği hissediyor? Bunları bir sorgula.

Samuraylar neyse de sulong açmayan minkler o seviyede gayet :p bakam.

Ben sırf Smoothie için attiydim o resmi :D
Nasıl bir eşitlik bu.:) İkisi sırayla kendi seviyelerindeki bir adama dalıyorlar. Ama ona rağmen adamı indiremiyorlar. Adam 5 gün boyunca durmaksızın kendi seviyesindeki adamla savaşmış oluyor. Jack gerçekten canavarmış :)

Ad vermeyelim gorursun sonra :D
Haha sıkıntı yok da ben konuşmuyorum zaten. O yüzden öyle söyledim.:)

Her türlü yoruma saygım var. King > BM bile dense hafif karşı çıkarım gene de he doğru falan yorum derim.

Ama Smoothie. Hayır dostum. Bu çok fazla
Bakma, herkesin dediğine yahu :D Ama söyle bir sey var, biz ne kadar yorumlarsak yorumlayalim dogru sonuca ulasacagimizi dusunmuyorum. Cunku cok degiskenlik gosteriyor gucler. Bakiyorsun adam luffy'e yeniliyor sonra baska bir war saga'da luffy'nin ust adamlarina kafa tutup, tutuyor ustune ustluk zorluyor. Bu yuzden salla gitsin :D

Zoro'nun rol kestiğini anlamıyor mu Gyukimaru ? Herif sırıtıyor. Elindeki Prag da alıp gidiyor. Zoro'nun hiç hareket etmeden sadece kafasını döndürerek bakması , sahnesi yaratılmak istenen atmosfer felan sadece bize öyle geliyor di mi?

Her şeyi geçtim Zoro'nun en baştaki amacı kılıcını geri almaktı. Yapabilse neden Gyukimaru ile de savaşıp kılıcını almak istemedim? Uyanır uyanmaz neden kılıçları aklında uyanıyor? Neden Hiyori Zoro'yu ferahlatacak bir konuşma yapma gereği hissediyor? Bunları bir sorgula.
Bunun açıklamasını daha önce yaptım, aynı şeyi üç gün arayla tekrar konuşmamıza gerek yok.

1 günde 90 yaşına gelen Luffy varken beş altı gün aç kalıp bayılan Zoro benim için yeterince dayanıklıdır ;)

Nasıl bir eşitlik bu.:) İkisi sırayla kendi seviyelerindeki bir adama dalıyorlar. Ama ona rağmen adamı indiremiyorlar. Adam 5 gün boyunca durmaksızın kendi seviyesindeki adamla savaşmış oluyor. Jack gerçekten canavarmış :)
Kuzan ve Akainu 10 gün savaşmadı mı? :) Ace ve jinbei kaç gün savaşmıştı. :/ Ayrıca Jack dövüşünün tamamını görmedik. Gayet hybrid formunu kullanmış olabilir. Bu durumda sulong kullanmayan minkler Jack seviyesinde olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık