Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Kraliçe Linlin-sama hazretleri
Kaido
Luffy King
Smoothie
Queen Kid
Kyoshiro Kawamatsu
Ashura Inu Neko Jack
Zoro Sanji Drake Hawkins
.
.
.
.
.
.
Bepo
Penguin
Sachi
Law
Bu çok adil olmuş :artiz: ben de biraz düzen yapayım duygulamlan

1. BM
  2. Kaido
  3. Luffy
  4. Smoothie
  5. Daifuku
  6. Perospero
  7. Latex fetiş kostümlü Muhabbet Kuşu King
  8. Şey kafalı Queen
  9. Jack
  10. Flampe
  11. Zoro

Bir kılıç kaptırdı diye çok hor görmeyelim Reis'i, o kılıcın olmamasının sebebi Zoro'nun muazzam gücüyle Wano'yu ezmemesidir :oleyo2:

Öyle her şey için tartışma çıkarmıyoruz, uydurmalara karşıyız diyelim o kadar :gamyon:

@Alpamis ben uydurmalara laf söylerim hep, olanı söyle canımı ye, ama çıkıp yok midesi gitti gibi uydurmalar yaparsan kusura bakma.

Seninki bir günde 90 yaşına geliyor varsın bizimki de açlıktan bayılsın sıkıntı yok en az 5-6 gün geçti diyenler var sonuçta :gamyon:
Vallaha aldığı darbeyi yumuşatmaya çalışmanın hiçbir anlamı yok. Midesi Hitit bağırsağı gitti ya da böbreği gitti demek farketmez. Herifin belli bir kısmı kopuktu. Sonrasında o yara ile 2 saate yakın daha dövüşüyorlar. Ki savaşlarının son yarım saati çok ayrı bir boyutta gerçekleşiyor. Yoğun haki kullanımı yanında en üst tek illeri ile saldırıyorlar.

Tutup bu övülüp , ön plana çıkarılacagına bir sürü boş bahane ileri sürülüyor. Zoro öyle bir yara alsa nasıl oveceginizi biliyoruz. Gelmiş Katakuri de kendine yara açtı deniliyor. Katakuri'nin kendine ne yaptığı niye Luffy'i bağlıyor?

Her şeyi geçtim Luffy'nin Katakuri dövüşü öncesi 11 saat Cracker ile savaştığı sonrasında Sanji tarafından hasat edildiği ardından Öfkeli Ordu ile savaştığı ve arada bir sürü şeyi yaşadığı unutuluyor. 3 saat uyudu bir şeyler yedi hiçbir şeyi kalmadı diye yorum attığınız unutmadık.

Şimdi Zoro gibi doya doya uyumuş uyanmış ve yarası sarılmış adam da handikapli deniliyor. Bahane don gibidir Ferit. İstediğin kadar uzatirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık