Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Şu ssler bilgisayar/telefon hafızasında boş yer etmesinde.:) Sonu mühim değil. :DKendi açımdan Zoro'ya biraz daha haksızlik ettigimi dusunurum beelki ama o da imkansız nedense.:bilmem:
Zoro'nun komutan yenmesi mi imkansız o_O

Zaten iki kişi ile iddiaya girmese listeme seni de eklerdim xD Zoro Reis her zaman beklentileri karşılamıştır :gamyon:

Zoro'nun komutan yenmesi mi imkansız o_O

Zaten iki kişi ile iddiaya girmese listeme seni de eklerdim xD Zoro Reis her zaman beklentileri karşılamıştır :gamyon:
Arc ici konusursam Yk3 sonrası imkansız. Yk4 ve oncesini alabilir. Zoro'yu Smoothie'den ust gören birisi(seni kastetmiyorum yanlis anlama :D) Jack>Zoro denkleminin esitsizligini olümüne savunmasi gerekirdi. Goremedim o arkadasi. :D

Bahane değil onlar mangada var, yağmurlar, kalk nolursunlar hepsi mangada var. Bahane adamın neden gittiğini görmeden acıdı da gitti gibi bir şeyler uydurmaktır, dövüş sırasında rakibin fiziksel zaafı olmadan ''bir ima bulunmadan'' ama zayıftı falan gibi şeylere dayanmaktır.
Söylediklerimden hangisi yok mangada göster kabul edeyim bahanelere sığındığı mı :bilmem:
Özellikle canını yakan yerleri burada aksi şeklinde lanse etmen bir çok şeyi açığa vuruyor. Yapacak bir şey yok Zoro bayıldı ve Gyukimaru'nun insafına kalmıştı. İstese donuna kadar soyardı orada.

Kendi adına konuş. :hıh:
Bir kılıç kaptırdı diye çok hor görmeyelim Reis'i, o kılıcın olmamasının sebebi Zoro'nun muazzam gücüyle Wano'yu ezmemesidir :oleyo2:

Arc ici konusursam Yk3 sonrası imkansız. Yk4 ve sonralarini alabilir. Zoro'yu Smoothie'den ust gören birisi(seni kastetmiyorum yanlis anlama :D) Jack>Zoro denkleminin esitsizligini olümüne savunmasi gerekirdi. Goremedim o arkadasi. :D
Öyle her şey için tartışma çıkarmıyoruz, uydurmalara karşıyız diyelim o kadar :gamyon:

@Alpamis ben uydurmalara laf söylerim hep, olanı söyle canımı ye, ama çıkıp yok midesi gitti gibi uydurmalar yaparsan kusura bakma.

Seninki bir günde 90 yaşına geliyor varsın bizimki de açlıktan bayılsın sıkıntı yok en az 5-6 gün geçti diyenler var sonuçta :gamyon:

Smoothieyi oralarda gördükçe kahroluyorum :( Lütfen sanki hiç Wanoya gelmemiş gibi siralamadan çıkarır mısınız? :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık