Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Ruh meyvesi.
Bütün ruhları kontrol edebilirsiniz. Bu size Op evreninde ki üç büyük güç unsurundan ikisini saf dışı dışı bırakma imkanı verir. Karşınızdakinin yediği meyvenin ruhuna hükmederek etkisizleştirebilirsiniz. Haki ruh gücü olduğu için ruhuna hükmedip onu da etkisiz kılabilirsiniz. Bunların yanında ruhlarına direk ızdırap verip öldürmek için yalvartabilirsiniz, Harry Potter'da ki yasak büyülerden biri gibi.
Bu tarz birşey..

Suigin suigin no mi: Civa logiası çıkmasını isterdim(Terminatör filmindeki T-1000 gibi), fazla miktarda civa kana karıştı mı zehirleyip öldürür öldürücü doz 1 gram ve üzeri enjekte olursa kurtulma şansı da neredeyse yok. civa buharı da zehirlenmeye neden olabilir.

Böyle bir fan düşüncesi olduğunu keşfettim.

Şeytan meyvesi... meyvesi?
Yani nihai meyve gibi bir şey. Var olan tüm meyvelerin gücünü kullanabilirsin, aynı anda sınırsız kombinasyonlar yapabilirsin. Bundan daha güçlü bir meyve var olamaz diye düşünüyorum.

Şeytan meyvesi... meyvesi?
Yani nihai meyve gibi bir şey. Var olan tüm meyvelerin gücünü kullanabilirsin, aynı anda sınırsız kombinasyonlar yapabilirsin. Bundan daha güçlü bir meyve var olamaz diye düşünüyorum.
Tek yüzük? Im-sama belki Sauron gibi çıkar bu meyveyi yiyip. Meyve kullanıcılarına falan hükmeder.

Üye silindi 5781

Suigin suigin no mi: Civa logiası çıkmasını isterdim(Terminatör filmindeki T-1000 gibi), fazla miktarda civa kana karıştı mı zehirleyip öldürür öldürücü doz 1 gram ve üzeri enjekte olursa kurtulma şansı da neredeyse yok. civa buharı da zehirlenmeye neden olabilir.

Böyle bir fan düşüncesi olduğunu keşfettim.
Hocam bu bahsettiğiniz sayfada bi role-play mi dönüyor anlayamadım ? Fanon'dan bahsediyorum.
Onun dışında bence de su meyvesi güçlü olurdu.

Kullanici sahibinin hayal etmesi itibariyle Hayal gucunun gercekligi uzerine bir meyve olabilir. Bu fikir zaten bleach'ta denenmisti ama eger boyle bir meyve cikarsa(zannetmiyorum) en guclu meyveye aday olabilir ama muhtemelen bir dezavantajida cikar. Yani one koyulan her bir meyvenin gercek islenisi olursa(tam yansitma) guc acisindan dengesizlik olacagi icin dezavantaji veya tabiri caizse nerf yemesi sart. Veya katilastirma meyvesi cikarsa da olabilir. Ama kullanici sahibinin karsidaki rakibini nasil katilastirdigi degisebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık