Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Mizu mizu no Mi, eğer okyanusu da kontrol edebilirse breh breh. Im'den nedense bunu bekliyorum.

Mewtwo gibi psişik güçleri olan meyve de olabilir.

Konuda yazılan gibi Chrollo Lucilfer gücü. Yani Yami Yamiyi boşa çıkarır. En güçlü meyve olurdu da bunu beklemiyorum

Bence Sugarın meyvesi. Şamarını bir yedinmi yedi sülalene unutturur seni. Keşke ölseydim dersin ama birşey yapamazsın. Çünkü beden sana ait değildir.

Zoan Ejderhadır heralde. Eğer varsa şeytan olabilir.
Logia rüzgar olabilir, su olabilir, goro goro olabilir. Tabikide karanlıktan sonra.
Şimdi çeşitlilik burada başlıyor. Ruh ve Deprem meyvesi inanılmaz güçlüler. Zaman meyvesini bekliyorum ama özellikle. Radyasyon meyvesi olabilir. Enerji meyvesi diye birşey çıkmaz çok geniş kapsamlı. Bunun dışında geri sektirme meyvesi iş yapar aldığı zararı. Güç güç meyvesi çıkabilir. Sınırsız fiziksel güce ulaştırır kullanıcıyı.

Kişiye haki kullanmayı bile unutturabilecek bir yetenek olmalı bence derken aklıma Aizen-Sama geldi. Sanırım sürekli olarak hakin açık gezmiyorsan bu yetenek OP'de olabilecek en iyi yeteneklerden biri olurdu: 5 duyuyu kontrol etme.

Pek çok gücü almış Sylar >>>>> Peter Petrelli >>>>>>> Sylar >>>> Chrollo Lucifer

Aslında Peter ilk bakışta en iyi yeteneğe sahip olan kişi gibi geliyor olabilir ancak hatırladığım kadarıyla sınırlı sayıda güç kopyalayabiliyordu. Sınıra ulaştıktan sonra yeni bir güç kopyalarsa ilk aldığı siliniyordu. Sylar ise Peter'in aksine istediği gibi kopyalayamıyor ve gücü alması için insanları kesmesi gerekiyor ancak sınırsız sayıda güç alabiliyor.

Hiro'nun başlangıçta zamanı durdurma şeklinde fakat ustalaştıktan sonra geçmişe ve geleceğe seyahat ile onları değiştirebilme gücü de kesinlikle çok iyi. O güç ile Sylar gibi canavarlara karşı dövüşebiliyordu adam.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık