Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Kami Kami no mi model: Japon mitolojisinden tanrılar. Mistik türüne yapıştır gitsin. Pek umudum yok aslında ama seriye farklı bir soluk getirebilir. :D

Pek çok gücü almış Sylar >>>>> Peter Petrelli >>>>>>> Sylar >>>> Chrollo Lucifer

Aslında Peter ilk bakışta en iyi yeteneğe sahip olan kişi gibi geliyor olabilir ancak hatırladığım kadarıyla sınırlı sayıda güç kopyalayabiliyordu. Sınıra ulaştıktan sonra yeni bir güç kopyalarsa ilk aldığı siliniyordu. Sylar ise Peter'in aksine istediği gibi kopyalayamıyor ve gücü alması için insanları kesmesi gerekiyor ancak sınırsız sayıda güç alabiliyor.

Hiro'nun başlangıçta zamanı durdurma şeklinde fakat ustalaştıktan sonra geçmişe ve geleceğe seyahat ile onları değiştirebilme gücü de kesinlikle çok iyi. O güç ile Sylar gibi canavarlara karşı dövüşebiliyordu adam.
Peter'ın gücü ilk 2 sezon her gücü kopyalayabiliyordu. 3. sezon nerf geldi :)

MuzluYulafEzmesi

Zamanı durdurmaya olanak veren bir Zaman Zaman Meyvesi . Adam hakisi yüzünden hasar mı almıyor ? Durdur zamanı , aç ağzını at içine bir bomba . Adam çok mu güçlü ? Durdur zamanı kaç .

Haki Haki No Mi olabilir Green Lantern Misali, her şeyi saf irade ile yaratabilen ve saldırılarını saf irade ile yapabilen bir meyve.
Chi Chi No Mi olabilir. Kan bukücü misali.
Yume Yume No Mi olabilir. Kişisinin gerçekle bağlantısını kopartan bir meyve.
Rugi Rugi No Mi olabilir. Saf enerjiye hükmedebilen ve her hangi bir şeyi enerjiye çevirebilen bir meyve.
Kaise Kaise No Mi olabilir. Kairōseki meyvesi.

Dipnot:
Meyve isimlerini tamamen ben uydurdum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık