Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Zaman atlaması sonrası rahatsız ediyordu, Dressrosa'da tamamen sildim ben bu arkadaşı. Hani paylaşıyorsunuz ya Usopp'un Alabasta'daki efsane lafını ki ben de çok severim o sahneyi, ironi o ya Alabasta'nın her yönden paraleli olan Dressrosa arkında kendinden nefret ettirmiştir. Az ekran süresi alması dileğiyle.

Usopp voltadır... :D

Severim bu adamı ya. Ne olursa olsun korksa bile en azından savaşıyor. Umarım denizlerin cesur savaşçısı olur ve eline silah alır o zaman daha da güzel olacak.

Ben de nasıl bu kadar seviliyor bu adam ona şaşırıyorum. :D
Kendisi tayfadaki tek normal insan. Bizden birisi. Renk katıyor tayfa içinde. :utaniyorum:

Bir de anlam veremediğim bir şey, korkak olmasına laf edilmesi. Chopper de neredeyse onun kadar korkak. Üstüne yüz kat daha fazla ağlıyor ama şirin diye seviliyor :bilmem:

Ha ben de isterdim şu şekil dönsün zaman atlaması sonrası. Elbaf'ı bekleyeceğiz artık.:gamyon:

Usopp'u sevmesine severiz de fazla korkaklık yapıyor. Denizlerin korkusuz savaşçısı olma yolunda yürüyecek ama halen güçlü bir rakip gördüğü zaman topuklama çabasına giriyor. Hele Luffy'ye meydan okuduğu bölümde buna bir sinir oldum ki, tayfaya geri dönmemesi için dua edecektim az kalsın. Grubun en eğlenceli kişiliklerinden gerçi grubun tamamı şamata zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık