Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Tüm tayfa üyelerinin bir dövüşün içine girdiği klasik arklardaki korkulu rüyam. Böyle halinden mutlu olursun ama içinde bir huzursuzluk olur ya hani, güzel giden bir ark sırasında eninde sonunda karşıma çıkacağını bildiğim Usopp bölümleri de bende aynı etkiyi yapıyor. Usopp'un merkezde olduğu bölümleri okurken, ilkokulda zorla ev ödevi yaparken hissettiğim duyguları tekrar yaşıyorum. Elbaf'ın adının anıldığı günden beri seriden aldığım zevk dörtte bir oranında azaldı. Çünkü her geçen sayı o lanet adaya daha da yaklaşıyoruz ve Usopp'un salya sümük bir halde dev abileriyle kucaklaşıp saçma sapan maceralara gireceği bölümlere hazır değilim... Rüyamda devlerin yaptığı dev bir sapanı kontrol eden Usopp'u görüp kan ter içinde uyandığım zamanlar bile oldu.

Tüm tayfa üyelerinin bir dövüşün içine girdiği klasik arklardaki korkulu rüyam. Böyle halinden mutlu olursun ama içinde bir huzursuzluk olur ya hani, güzel giden bir ark sırasında eninde sonunda karşıma çıkacağını bildiğim Usopp bölümleri de bende aynı etkiyi yapıyor. Usopp'un merkezde olduğu bölümleri okurken, ilkokulda zorla ev ödevi yaparken hissettiğim duyguları tekrar yaşıyorum. Elbaf'ın adının anıldığı günden beri seriden aldığım zevk dörtte bir oranında azaldı. Çünkü her geçen sayı o lanet adaya daha da yaklaşıyoruz ve Usopp'un salya sümük bir halde dev abileriyle kucaklaşıp saçma sapan maceralara gireceği bölümlere hazır değilim... Rüyamda devlerin yaptığı dev bir sapanı kontrol eden Usopp'u görüp kan ter içinde uyandığım zamanlar bile oldu.
Eee...füze lazım mı abi?

Rezil rezil rezil diyebileceğim,höt desen kendini oldurecek kadar korkak(kusura bakmayin nefret ediyorum kendisinden) , bir halta yaramayip tayfayi yikabilecek potansiyelde olmasi, gereksiz gereksiz atar yapan ne oldugu belli olmayan karakter. Hic varolmasaydin.

Serideki iyi karakterlerden.
Boşuna takıyorsun aga. Usopp bu. Ne kadar merkezde olabilir ki?

Usopp'u çok severim. Hikayesi beni çok uzer . Babasız büyümenin acısını en fazla gördüğüm karakterdir. (Yasopptan nefret ederim :mincika:) Ne yaparsa yapsin kızamıyorum, kıyamıyorum...
Korktuğu halde gösterdiği cesarete de hep hayran kalmisimdir.
Korkusuz salaklardan farklidir. Ve inaniyorum ki seri sonunda bir efsane olarak anilicaktir. Ne de olsa denizlerin cesur savaşçısı olucak. Hayali gerceklesecektir. :)
Ayrica tayfa içi dinamiğini en sevdiğim kisidir. Luffy-Usopp, Zoro-Usopp arasında ki arkadaşlık ilişkisini de çok severim. :utan:

Usopp'un olmadığı arc bana zor geliyor zor, geçmek bilmiyor. Dressrosa'daki yüzümü güldüren bi' bu bi de Zoro vardı, Totto'yu da Luffy vs Kata kurtardı zaten. Geri dönsün koçum da zevkle okuyalım, Usopp adamın dibidir dibi!

Water7'de Luffy'e veya tayfaya iyi darbe vurarak kendi karakterini belli eden bir arkadas. Luffy'e acimadan o hava basincli seyi yuzune vurmasi ayri bir olay. Zoro keske orda onu oldurseydi de icim biraz rahatlasaydi. Tayfanin yuz karasi tabiri caizse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık