Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Water7'de Luffy'e veya tayfaya iyi darbe vurarak kendi karakterini belli eden bir arkadas. Luffy'e acimadan o hava basincli seyi yuzune vurmasi ayri bir olay. Zoro keske orda onu oldurseydi de icim biraz rahatlasaydi. Tayfanin yuz karasi tabiri caizse.
Sanji için ne düşünüyorsun merak ettim. XD

Lawa sen kaptan degilsin ayağını denk al diyen adam gibi adam.
Öcü gibi korkuyorlar.

Usopp'un olmadığı arc bana zor geliyor zor, geçmek bilmiyor. Dressrosa'daki yüzümü güldüren bi' bu bi de Zoro vardı, Totto'yu da Luffy vs Kata kurtardı zaten. Geri dönsün koçum da zevkle okuyalım, Usopp adamın dibidir dibi!
Usopp iyidir. Elbaf umuyorum ki onun için özle bir arc olacaktır.

Sanji için ne düşünüyorsun merak ettim. XD

Öcü gibi korkuyorlar.

Usopp iyidir. Elbaf umuyorum ki onun için özle bir arc olacaktır.

Beni rahatsız eden tek kısmı var. Zaman atlama gecirmisin, hala Treboldan Sugardan kacmam. Hem de sana güvenenlerin olmasına rağmen :T Aglamasi da rahatsız etmişti ama arc sonu toparladı

Iyi adamdır.

Sanji en azindan bunun gibi korkak degil. Usopp'unun sevilebilecegi en az bir iki ozellik olsa o da yok.
Konu sevilebilecek olması değil. Verdiğin örnekteki davranış açısından yazdım onu... Benzer davranışlarda bulundular. İkisi de karakterini belli etmiş mi oldu? İkisi de karaktersiz mi yani?

Beni rahatsız eden tek kısmı var. Zaman atlama gecirmisin, hala Treboldan Sugardan kacmam. Hem de sana güvenenlerin olmasına rağmen :T Aglamasi da rahatsız etmişti ama arc sonu toparladı

Iyi adamdır.
Onun karakterizasyonla ilgisi var. Oda karakterlerin temel özelliklerini fazla değiştirmiyor. Seri sonuna kadar da az çok böyle devam edecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık