Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç Büyükler Arasında Güç Seviyeleri En Uçuk Seri

Üç Büyük Battle Shounen Arasında Güç Seviyesi En Uçuk Seri?

• Kullanılan toplam oy
    226
Neye göre uçukluk? Gerçek hayata göreyse; kafasına nükler başlıklı füze alıp da çıkacak adam yok hiçbirinde. Kendi aralarında ise Naruto ile Bleach kapışır, bilemeyeceğim.

Aga Benim demek istediğim Bleach evreninde saldirilar kapladigi alanla ölçülmez. Bleachdeki saldırılar kapladığı alan olarak Narutoya göre küçük ama etkisi çok büyük örneğin Madaranın kullandığı ateş jutsusu veya Amaterasu bir şehri yaksa, Yamamotu'nun Bankaisi ise çevredekileri etkilecek şekilde açık olsa 15 milyon derece güneşin sıcaklığının yanında ancak sigaranın dumanı gibi kalır . Yhwach için en büyük artısı zaten geleceği görüp değiştirmek bi nevi bedava kazanma butonu gibi bişey. Karşısındakinin ruhunu gücünü herşeyini emebiliyor yada mühürleyebiliyor Yamamoto'ya yaptığı gibi. Adam senaryo icabı bişekilde yenilmesi gerekti eğer böyle loser olunuyorsa Black zetsu da Madara'yı yenip Kaguyaya dönüştürdü Madara loser o zaman. Hatta Marvel'den Beyonder diye biri var gücü 1000 tane evrenin birlemişimden daha güçlü. Onu yendilerse senaryoda öyle gerekti, loser mi dicez adama Kaldı ki tüm kurgusal evrenlerde kabul edilen en etkili güç Reality Warping denen nanedir o da yhwach'ta var zaten , Hız konusuna gelirsek İchibei saniyede 4000 km hızla hareket ediyor Yhwachla vs attığında onun hızına yetişemedi bile, İchigonun Shikai hali nerdeyse ışık hızında saldırı yaptı ama Yhwach ondan kurtuldu, Keza Aizen istediği yere teleport yapıyor ayrıca çok zeki biri, Attığım Meteor resmi de tahrip edebileceği alanı göstermek için daire içine almışlar yoksa abartı bir durum yokki

Burada Toriko olsa işler farklı olabilirdi ama bu 2 serinin Bleach karşısında şansı az bu konuda.

Gelecek değiştirme,isim silip karınca yapma,mucize yaratma vs...

Tonla uçuk derecede yetenek var.Naruto'nun en iyi teknikleri yaklaşabilirler sadece.

Genjutsu mu yapacaklar.Yhwach oradan çıkar o gözün tehlikeli olduğuna karar verdiğim için gelecekte seni kör ettim der.Yamamoto güneşe çıplak gözle bakamazsın der diye diye gider böyle. :D

Burada Toriko olsa işler farklı olabilirdi ama bu 2 serinin Bleach karşısında şansı az bu konuda.

Tonla uçuk derecede yetenek var.Naruto'nun en iyi teknikleri yaklaşabilirler sadece.

Genjutsu mu yapacaklar.Yhwach oradan çıkar o gözün tehlikeli olduğuna karar verdiğim için gelecekte yok ettim der.Yamamoto güneşe çıplak gözle bakamazsın der diye diye gider böyle. :D
Yhwach neyse de İchibe reis çok tehlikeli :D Bleach biraz tanrısal güçler ile öne geçiyor benim açımdan. Fakat Naruto da ise yıkım gücü olarak önde sanki Bleach'den. Olay biraz Bleach karakterlerinin Naruto karakterlerini yıkımsal güçlerini kullanamadan indirmesine bakıyor gibi. Yoksa gelecek görmek yok olma tehlikesindeki Dünya'ya karşı yeterli gelmeyebilir bazı durumlarda :D

Genjutsu mu yapacaklar.Yhwach oradan çıkar o gözün tehlikeli olduğuna karar verdiğim için gelecekte seni kör ettim der.Yamamoto güneşe çıplak gözle bakamazsın der diye diye gider böyle. :D
Torikoda çok daha uçukları var.Azınlık etkisi ile Yamamotonun bankai sıcaklığı 10 derecelerde falan gezer :D Bankai bile açamazlar.

@Dr. Hiluluk

Narutodaki saldırıların etki alanları gayet büyük. Lakin Bleach bu konuda daha iyi bence. Yamaji bir bankai diyor 10 milyon derece ısı açığa çıkıyor, okyanuslar kuruyor, adamın kendisi bile az daha yeteneği açık tutarsam SS yıkılacak diyor. Bu bence tek başına tüm Naruto tekniklerinden daha yüksek bir seviye açıkçası.

Toriko koydun mu tartışacak bir şey kalmıyor. 3 evreni birbiriyle çarp yine Toriko etmiyor.:D

Ha çok önemli mi? Değil. Ben de 3 sayfalık hayalimdeki en güçlü karakteri çizeyim 4'ünü çarpsan o kadar güçlü olamazlar.:D

@Dr. Hiluluk

Narutodaki saldırıların etki alanları gayet büyük. Lakin Bleach bu konuda daha iyi bence. Yamaji bir bankai diyor 10 milyon derece ısı açığa çıkıyor, okyanuslar kuruyor, adamın kendisi bile az daha yeteneği açık tutarsam SS yıkılacak diyor. Bu bence tek başına tüm Naruto tekniklerinden daha yüksek bir seviye açıkçası.
Eğer o söylemin hakkı verilseydi ben de Bleach derdim. Güneşin çekirdeğiyle aynı ısıda olduğu söyleniyor Yamaji'nin bankaisinin. Eğer denildiği gibi olsaydı Zanko no Tachi açıldığı saniye SS kül olurdu, lakin bakıyoruz Ikkaku'nun adımlarıyla yıkılan SS'deki yapılar Yamaji'nin bankaisinden etkilenmiyor bile. Bizim dünyamıza oranla gördüğümüz kadarıyla daha ufak bir yer Ruhlar Diyarı. Güneşin çekirdeğinin ısısı ise o alanda bir yeri yok etmeye fazlasıyla yeter. Tabii bu bir manga olduğundan fizik kurallarını ben de pek umursamıyorum. Lakin gerek Yamaji, gerek Yhwach konusunda söylenenlerin boşa çıktığını düşünüyorum.

Lafta kaldı demek istiyorum yani, Naruto'da ise direk icraat var. Bu sebeple Naruto>>Bleach>> OP derim. Yani kanıtlara dayalı gitmekten bahsediyorum.

Yhwach neyse de İchibe reis çok tehlikeli :D Bleach biraz tanrısal güçler ile öne geçiyor benim açımdan. Fakat Naruto da ise yıkım gücü olarak önde sanki Bleach'den. Olay biraz Bleach karakterlerinin Naruto karakterlerini yıkımsal güçlerini kullanamadan indirmesine bakıyor gibi. Yoksa gelecek görmek yok olma tehlikesindeki Dünya'ya karşı yeterli gelmeyebilir bazı durumlarda :D
Evet seride tanrısal güçler bolca mevcut uçuk olmasını bu sağlıyor zaten.Gelecek görme değil sadece adam bunun açıklamasını yapıyor.Bana sadece gelecek gördüğüm için herşeye kadir denmedi onu istediğim gibi değiştirebildiğim için bu sıfatı aldım diyor.Senaryodan dolayı yeniliyor tabii ama o da rüya sandığı için engelleyemeyeceğinden değil.

Torikoda çok daha uçukları var.Azınlık etkisi ile Yamamotonun bankai sıcaklığı 10 derecelerde falan gezer :D Bankai bile açamazlar.
Olabilir ama ankette 3 isim olunca bleach bariz öne çıkıyor.

Toriko koydun mu tartışacak bir şey kalmıyor. 3 evreni birbiriyle çarp yine Toriko etmiyor.:D

Ha çok önemli mi? Değil. Ben de 3 sayfalık hayalimdeki en güçlü karakteri çizeyim 4'ünü çarpsan o kadar güçlü olamazlar.:D
Aslında one piecede şeytan meyveleri en olmayacak şeyler diyebileceğimiz güçler diğer serilerden çok çeşitlilik var ama güçlerinde bir sınırı var o konuda uçmuyor one piece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık