Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç Büyükler Arasında Güç Seviyeleri En Uçuk Seri

Üç Büyük Battle Shounen Arasında Güç Seviyesi En Uçuk Seri?

• Kullanılan toplam oy
    226
Yamajinin bilmem kaç derecelik sıcaklığı bile Bleach demem için yetiyor.Gerçi ondan öncede Bleach hep daha uçuk gelmiştir.

Dikkat edersen meteor sadece 13 kaptanın bölgesine geliyor.İlk arctan aklımda kalanlar ile karşılaştırırsam öyle aman aman büyük bir bölge değil burası.

Bu da narutodaki meteor.Çizim açısı vesaire olabilir ama bu çok daha büyük geliyor bana.Meteorun düştüğü yerde hiç bir şey gözükmüyor bile.

Ulquiorra'nın attığı yıldırım bu meteoru parçalar bence :D malum çölde attığında nuke etkisi yaratmıştı

Böyle bi cero da etkili olur :D

O kadar büyük değil adam biraz cafcaflı ve detaylı çizmiş sadece önemli bir özellik olduğunu belirtmek için haliyle daha etkileyici gelebilir.Bakarsan altında kuş var onun boyutuyla oranla.Birde benim yukarıda attığım rahat 2 metre olan Zaraki'nin boyutuyla oranla.
Yalnız bana da diğeri daha büyük geldi. Sadece bu da değil başka görseller de var. Bildiğin bir sürü dağın ufacık kaldığı görsel önceki sayfalarda.

Sence mera mera no mi kullanıcısı Yamaji kadar sıcaklığı artırabilir mi ?
İmkanı bile yok bence.Aka'nın magması bile heralde 2000-3000 derece falandır.Ve adamın bu ısıyla milleti deldiğini ya da tek vuruşunun bile ciddi sıkıntı oluşturduğunu düşünürsek opta Yamaji'nin sıcaklığına ulaşan biri heralde 10 km öteden dokunmadan bile tek atar.E o kadar uçuk bi gücü Oda'da tasarlamıcağına göre(bence) imkansız oluyor.

Zaten ben mera mera kullanıcısının ısısını arttırabildiğini düşünmüyorum.Hele Oven'in meyveden sonra hepten öyle düşünmeye başladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık