Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
O değilde aklıma ne geldi biliyor musunuz ? Bu gizli katta Zahard var ise bu kişinin yeminli düşmanı da burada mıdır ( Baam'ın peder V olacaktır bu kişi büyük ihtimalle ) ? Yoksa gerçek beden ayrıldığında yeminli düşman yok oluyor da sadece kendi verisi mi kalıyor geriye ? Baam pederiyle karşılaşsa çok enteresan olur :fool:

Ahahah bunu hiç beklemiyordum :hhh::hhh:

Koon Eduan'ı hep Noblessede ki Gajutel'in mavisi gibi düşünmüştüm. İhtiyar hali öyle olur belki. Böyle genç olması da iyi olmuş ama baya eğlenceli birisine benziyor :D
Eduan'ı yaratırken Yunan mitolojisindeki Olimpos tanrılarından birisi olan Dionysos'dan ilham almış Siu. Bu arkadaş da şarap ve çapkınlık tanrısıymış. Öyle elinde üzümle görünmesinin nedeni de buymuş :D Zaten çapkınlık olayı belli :)
12 tane olimpos tanrısı varmış. Sayı tanıdık gelmiştir. 12 olimpos tarısı = 12 aile lideri.
Şimdilik tahminlerim:
Zeus = belli zaten Zahard.
Athena = Gustang
Ares = Arie Hon
Afrodit = Yeon Hana

Aha bu da bu tanrılarla ilgili link:
http://www.wikizero.org/index.php?q...kaWEub3JnL3dpa2kvT25fJUM0JUIwa2lfT2xpbXBvc2x1

Ayrıca 2 tane de yedek tanrı varmış bunlar da Arlene ve V. ye uyuyorlar. Bilemedim bakalım nasıl teoriler çıkacak :at:

Diğer taraftan Siu'nun fanlara acıyıp timsahı gruptan ayırmaması da çok iyiymiş :D

Ahahah bunu hiç beklemiyordum :hhh::hhh:

Koon Eduan'ı hep Noblessede ki Gajutel'in mavisi gibi düşünmüştüm. İhtiyar hali öyle olur belki. Böyle genç olması da iyi olmuş ama baya eğlenceli birisine benziyor :D
Eduan'ı yaratırken Yunan mitolojisindeki Olimpos tanrılarından birisi olan Dionysos'dan ilham almış Siu. Bu arkadaş da şarap ve çapkınlık tanrısıymış. Öyle elinde üzümle görünmesinin nedeni de buymuş :D Zaten çapkınlık olayı belli :)
12 tane olimpos tanrısı varmış. Sayı tanıdık gelmiştir. 12 olimpos tarısı = 12 aile lideri.
Şimdilik tahminlerim:
Zeus = belli zaten Zahard.
Athena = Gustang
Ares = Arie Hon
Afrodit = Yeon Hana

Aha bu da bu tanrılarla ilgili link:
http://www.wikizero.org/index.php?q...kaWEub3JnL3dpa2kvT25fJUM0JUIwa2lfT2xpbXBvc2x1

Ayrıca 2 tane de yedek tanrı varmış bunlar da Arlene ve V. ye uyuyorlar. Bilemedim bakalım nasıl teoriler çıkacak :at:

Diğer taraftan Siu'nun fanlara acıyıp timsahı gruptan ayırmaması da çok iyiymiş :D
Timsah'in dab yapmasi superdi, genellikle dab yapanlardan nefret etmisimdir, cok salakca ama timsah yapinca komik oldu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık