Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Ahahah bunu hiç beklemiyordum :hhh::hhh:

Koon Eduan'ı hep Noblessede ki Gajutel'in mavisi gibi düşünmüştüm. İhtiyar hali öyle olur belki. Böyle genç olması da iyi olmuş ama baya eğlenceli birisine benziyor :D
Eduan'ı yaratırken Yunan mitolojisindeki Olimpos tanrılarından birisi olan Dionysos'dan ilham almış Siu. Bu arkadaş da şarap ve çapkınlık tanrısıymış. Öyle elinde üzümle görünmesinin nedeni de buymuş :D Zaten çapkınlık olayı belli :)
12 tane olimpos tanrısı varmış. Sayı tanıdık gelmiştir. 12 olimpos tarısı = 12 aile lideri.
Şimdilik tahminlerim:
Zeus = belli zaten Zahard.
Athena = Gustang
Ares = Arie Hon
Afrodit = Yeon Hana

Aha bu da bu tanrılarla ilgili link:
http://www.wikizero.org/index.php?q...kaWEub3JnL3dpa2kvT25fJUM0JUIwa2lfT2xpbXBvc2x1

Ayrıca 2 tane de yedek tanrı varmış bunlar da Arlene ve V. ye uyuyorlar. Bilemedim bakalım nasıl teoriler çıkacak :at:

Diğer taraftan Siu'nun fanlara acıyıp timsahı gruptan ayırmaması da çok iyiymiş :D
Ahah aynen ben de gustang kılıklı bır şahıs bekliyordum ben de yazıları falan okumadan direk bu kız kim diye bakıyodum sonra "burada söz konusu siu hansung yu'yu bile erkek yapan birisinden bahsediyoruz" diye dişündüm ve bi baktım göğüs yok :eek:bacaklar desen erkeksi bide father falan yazıyo yok artık koonların hepsi de mi kıza benziyo (yalnız şaka maka bu adam kızların çoğundan güzel:D)

Rachel kuralsız mı değil mi bana açıklayabilecek bir baba yiğit var mı yahu bu konu kafamı karıştırıyor emin olamıyorum ? Headon neden bu kızı destekledi yoksa Fug ile bir ilişkisi mi var onunda kafam karışık :üzgünüm:

Ahah aynen ben de gustang kılıklı bır şahıs bekliyordum ben de yazıları falan okumadan direk bu kız kim diye bakıyodum sonra "burada söz konusu siu hansung yu'yu bile erkek yapan birisinden bahsediyoruz" diye dişündüm ve bi baktım göğüs yok :eek:bacaklar desen erkeksi bide father falan yazıyo yok artık koonların hepsi de mi kıza benziyo (yalnız şaka maka bu adam kızların çoğundan güzel:D)
Siu zaten bu konuda garip birisi. O açıklamadan anlayamıyorum cinsiyeti.
Bu father lafı biraz kafa karıştırıcı. Bizim koon da father diye bahsediyor. Böyle bir kompleksi mi var acaba eduan ın.

Rachel kuralsız mı değil mi bana açıklayabilecek bir baba yiğit var mı yahu bu konu kafamı karıştırıyor emin olamıyorum ? Headon neden bu kızı destekledi yoksa Fug ile bir ilişkisi mi var onunda kafam karışık :üzgünüm:
Rachel kuralsız siu blogunda açıklamıştı zaten. Kulenin dışından giren herkes kuralsız.
Headon ise çok karışık bende anlamadım onun bağlantılarını amacını falan.

Siu zaten bu konuda garip birisi. O açıklamadan anlayamıyorum cinsiyeti.
Bu father lafı biraz kafa karıştırıcı. Bizim koon da father diye bahsediyor. Böyle bir kompleksi mi var acaba eduan ın.

Rachel kuralsız siu blogunda açıklamıştı zaten. Kulenin dışından giren herkes kuralsız.
Headon ise çok karışık bende anlamadım onun bağlantılarını amacını falan.
Ah kaçırmışım onu demek ki eyvallah dostum :good:

Eduan tatlı görünüyor vs. de. Çocuklarına acımıyor ya :( 10 yaşına giren veletleri birbiriyle kapışıyor sonra kazanamayan aileden atılıyor mu ne :D Baya kanlı dövüşler falan. En çok eşe sahip olan adam da bu. Garip sevsem mi nefret etsem mi bilemedim :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık