Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
yok ya naptın :) kendini arlene'in isteğini yerine getirmeye adamış birisi rachel. ille de dışarı çıkacam diyor.
o gücü kata özel değil sanırım. daha açıklamadılar gerçi, iyice merak etmeye başladım o koruyucu güç neyin nesi..
O vatozu Gustang verdi de Rachel'ın direk bir kontrolü yok üzerinde. Benim kastettiğim şey Big Breeder o kaskla alt boyutta istediği her şeyi yapabiliyor, istediği gibi görünebiliyor ve bu da Rachel'ı derinden etkilemiş gibi.

Ayrıca Rachel'ın yıldızları görmek istemesi de bir açıdan her şeyin ve herkesin üstüne çıkmak istemesiyle alakalı. Kuleye girmeden önce yaşadığı yer her neresiyse orda seçilmiş çocuklar olduğundan bahsediyordu aynı şekilde prensesleri seçilmiş oldukları için kıskanıyor, Baam'ın hatıralarında dayak yediği bir sahne vardı falan.

Şu ana kadar çevresindeki herkesten güçsüz ve daha çirkin olan Rachel için tanrısal güçlere sahip olmak demek Zahard prensesi olarak tekrar doğmak gibi bence.

Ben gönderirken bana yeni bildirim gelmişti niye oyle yaptı acaba bilmiyorum:D:D
Sen yazınca farketmiş alıntılandığını :D
@Shigeno Goro serinin sonuna kadar Rachel'dan kurtulamayacağımızı düşünüyorum ama Big Breeder gibi gizli katta tanrısal güçlere sahip olmak Rachel'ı bayağı etkilemiş gibi görünüyor, bir umut burada kalmaya karar verebilir.
Siu bu Rachel'ı seviyor Baam ölür ama bu ölmez. Ölmesin de zaten gıcık falan ama renk katıyor :D

Racheldan nefret ediyorum abi ilk gördüğüm andan itibaren.Saf , katıksız nefret.Baam'a ihanet etmesi , kuleye en başta baam sayesinde girebilmesi , kıskanç olması (özellikle baamı kıskanması).Rachelın baamı itmesi , kıskanması benim bakış açımdan bir yetişkinin küçük bir çocuktan nefret edip kıskanmasına benziyor çünkü serinin başından beri gördük baamın rachela hiçbir zararı yok çocuk acayip saf tertemiz.Ha bu arada rachelın baamdan çok daha yaşlı olduğunu çıkarabiliriz belkide , baam daha bebeyken rachel şu anki hali gibi görünüyodu yani rachel 30larında olabilir baam 15-20 arası büyük ihtimalle.Rachelın sempatikleşme/sempatikleştirme çabasına girmez umarım çizer.

Sen yazınca farketmiş alıntılandığını :D

Siu bu Rachel'ı seviyor Baam ölür ama bu ölmez. Ölmesin de zaten gıcık falan ama renk katıyor :D
Aynen yeni bir avatar falan oluşturdu ya siu sevdirmeye calişacak Rachel'ı bence.
Racheldan nefret ediyorum abi ilk gördüğüm andan itibaren.Saf , katıksız nefret.Baam'a ihanet etmesi , kuleye en başta baam sayesinde girebilmesi , kıskanç olması (özellikle baamı kıskanması).Rachelın baamı itmesi , kıskanması benim bakış açımdan bir yetişkinin küçük bir çocuktan nefret edip kıskanmasına benziyor çünkü serinin başından beri gördük baamın rachela hiçbir zararı yok çocuk acayip saf tertemiz.Ha bu arada rachelın baamdan çok daha yaşlı olduğunu çıkarabiliriz belkide , baam daha bebeyken rachel şu anki hali gibi görünüyodu yani rachel 30larında olabilir baam 15-20 arası büyük ihtimalle.Rachelın sempatikleşme/sempatikleştirme çabasına girmez umarım çizer.
Evet Rachel'dan ben de nefret ediyorum hep Baam'ın üstünden skill kasıyo:of:

Heralde ben salakligimdan bu olaylari anlayamiyorum saniyordum ama baksaniza Boro'nun bile kafası karısmıs:Dne kadar rahatladigimi tahmin edemezsiniz
Allahtan Hockney buraya durumu özetlemiş de ben ve boro gibileri bu kafa karışıklığından kurtarmış. Helal olsun valla seviyorum Hockney'i:sapkali::alkis:
Hockney'in elindekinde yazanlar:
"Eğer anlamadıysan, sadece hatırla.
1-Gizli kattaydın.
2-Zahard'ın datasıyla buluşmak için geldik.
3-Big Breeder aslında düşmanımızdı ve verdiği görev sahteydi.
4-Şu anda gerçek olanı mı yendik?

Son düzenleme:
Heralde ben salakligimdan bu olaylari anlayamiyorum saniyordum ama baksaniza Boro'nun bile kafası karısmıs:Dne kadar rahatladigimi tahmin edemezsiniz
Allahtan Hockney buraya durumu özetlemiş de ben ve boro gibileri bu kafa karışıklığından kurtarmış. Helal olsun valla seviyorum Hockney'i:sapkali::alkis:
1-Gizli kattaydın.
Hockney çok tatlı :D

Bu arada Rachel'ın çirkin olduğu görüşüne katılmıyorum. Gayet güzel bir kız bence. Baya zeki ayrıca. Zekayı da güç olarak saymak lazım. Ha ben de pek sevmem o ayrı ama. Öyle aşırı nefret edilecek karakter de değil. Ben de önceden ediyordum hatta sövdüğüm mesajlar vardır sanırım :D Şimdi azcık kanım kaynadı lütfen laf etmeyin kızceyizime :ühü:

1-Gizli kattaydın.
Grimm izlerken de olaylar çok saçma geliştiği zaman, ana karakter ne kadar saçma şeyler olduğundan yakınıyordu. Burda da olaylar çok karışınca mangaka bu şekilde toparlamaya çalışıyor bence :) ayrıca son çevirdiğin cümle soru değil. "Bizim şimdi dövdüğümüz gerçek olan!" diyor.

Grimm izlerken de olaylar çok saçma geliştiği zaman, ana karakter ne kadar saçma şeyler olduğundan yakınıyordu. Burda da olaylar çok karışınca mangaka bu şekilde toparlamaya çalışıyor bence :) ayrıca son çevirdiğin cümle soru değil. "Bizim şimdi dövdüğümüz gerçek olan!" diyor.
Aha simdi baktim da yanlış çevirmişim orayı sagol

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık