Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Elodin
Tepkime puanı
1

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Baam bütün gücünü kullansaydı Akryung'u alır mıydı? Biliyorum Akryung kapalı kutu ama Baam sadece c seviyede gördüğüm en güçlü shinsoo diyordu. Başa çıkabilir gibi geldi bana.
  Elodin
  Elodin
  Uzun vadede Rachel'ın planı Baam'ın kehanetine aykırı değil de onun bir parçası olabilir. Mesela Hockney'i C.trenine çeken oydu ve Hockney'nin gözleri sayesinde Baam dikeni ulaştı sayılabilir ve bir tanesine daha ulaşacak. Rachel White'ı diriltmeye çalıştı ve şu an White ittifağın üyesi sayılabilir. Rachel sanki Baam için çalışıyor XD
  İnari
  İnari
  Seri sonu Rachel'ı nerede görüyorsun. Bir de fug tarafından dişi almak için gönderilenlerden birinin yüzünü göremiyorduk. Kız olduğu da belli. Rachel olabilir mi?
  Elodin
  Elodin
  Olabilir belki, normalde Rachel takımsız dolanmazdı ama büyük bir değişim geçirip kutudaki elçi bile olabilir. Gerçi şuanda yaşanan olayları onu pek alakadar etmez gibi duruyor sanki.
  Seri sonu içinse ucu çok açık bir şey bilemem belki ulaşmak istediği şey olan yıldızların gerçek anlamının farkına varabilir.
  İstasyon Ran vs Boro ne olur sence?
  Elodin
  Elodin
  Boro silahlara karşı dövüşmekte iyi, dövüşte tecribeli olsa da yıldırımlardarı engelleyebilecek yöntemi ya da vücuduna darbe alabilecek dayanaklılığı yok. Eğer Ran full geri zekalı gibi dövüimezse onun için zorlayıcı bir karşılaşma değil bence.
  Elodin
  Elodin
  Ama Ran'ın daha güçlü haliyle zar zoryendiği/berabere kaldığı Inieta'yı yenebilir Boro. Geçmişte Hoaqin'in kılıcının işleyişini çözüp hasar vermiş ve Inieta'nın Hoaqin'den güçlü olduğunu sanmıyorum.
  Hoaqin Sachi-Boro-Akayı gördüğünde diğerlerini gözü görmeyip direk Boro'yu öldürmeye çalışıyor bence fena koymuş :D
  Dr. Hiluluk
  Dr. Hiluluk
  Aka'nın yardımcısı Moontari hap almamış Ran'ı fena dövmüştü. İstasyon Ran çok daha güçlü olsa da bence zorlanmadan kazanamaz Boro gibi tecrübeli birine karşı.

  Şu an Ran'ı Daniel-Aka seviyesinde filan düşünüyorum. Sachi-Lo Po Bia Prensesleri ayarına gelir bir daha ki gözüküşünde. :D
  Hocam sence Hoaqin'i ileride Arie ailesinin lideri pozisyonunda görür müyüz?
  Dr. Hiluluk
  Dr. Hiluluk
  Şu ana kadar çıkan arclardaki villainler arasında en sağlamı Hoaqin'di bence. Girişi inanılmaz epikti. Umarım Rachel'ın kuklası olmaktan öteye gider pozisyonu.

  Dediğine gelirsek, mantıklı.
  Elodin
  Elodin
  Baam'ın onu ruhların gücüyle zar zon yendiğine bakarsak Hoaqin hala kurallılardan çok daha güçlü prensesleri alabilme ihtimali var, hikayede bir süre daha yer alabilir ama Albelda'yla birleşmeden trenden ayrılamaz, birleşirse ne olur tahmin edemiyorum açıkçası, son klon güçlü ama ruhlar üzerindeki hakimiyeti sınırlı olduğu için aşırı güçlü bir hale geldiğini düşünemiyorum.
  Dr. Hiluluk
  Dr. Hiluluk
  Tam güç formu da yine bir babası etmiyor. Gustang "Böcek diyordu." Yüksek seviyeci formu için. :/
  Şu an elimde hiç yok. Edit yapılınca sildim hepsini. Balon sırasına göre çevir yaz editörler halleder. Editörün kimse ona sorman daha iyi olur kanımca
  İlahi dairesel biçimli shinsoo diyorum birkaç bölümdür. Aslında tam da karar veremedim. Teknik hakkında biraz daha fikrimiz olsa ona göre bir şey uyduracağım. Aslında Shinworyu olarak bırakasım da var:D
  Elodin
  Elodin
  şimdi de shinwonryu mu shinsoo girdabı mı olsun diye düşünüyorum
  rasengan, getsuga tenshou olduğu gibi kabul görüyor bu neden olmasın
  Elodin
  Elodin
  bir de dikkatimi şey çekti: orjinalde wangnanın askeriyede izne çıkmış gibi mi hissediyorsun falan filan demesini amerikan okuyucu anlayamaz diye hapishaneye çevirmişler. türkiyede de zorunlu askerlik olduğundan anlamlı bir benztme olur, öyle bıraksan olur mu
  nephie
  nephie
  Aslında white'ın durumunu düşünürsek hapisane daha uygun gibi geliyor. Senin dediğin de mantıklı. Çevirirken düşünürüm artık :D
  Hocam şu açtığın konunun başlığına TOG yazısını ekle istersen. Böyle çok bilinmez duruyor. Ellerine sağlık bu arada.
  Elodin
  Elodin
  Yazıların yarısı bilgi vermek yerine sohbet temalı ama son 3ü gibi özetleyerek çevirebilirim.
  Daredewill
  Daredewill
  Bilgide oluyor ya, önemli noktalar kaçıyor bazen. O zaman sana kolay gelsin.
  Elodin
  Elodin
  Teşekkürler önümüzdeki günlerde çeviririm. Bugünlük bu kadar yeter :)
  Burdan konuşak istersen. Bu arada ben güncelim zaten. Rak ile Yihwa nerde tehlikeye girdi? Şu reddetme dediğin olay Hoaqin savaşları sırasında oldu di mi? :D
  Alpamis
  Alpamis
  Baam'ın Devrim içinde şu canavar gibi bir güçle yaptığı konuşmaları nasıl değerlendiriyorsun? O güç hangi güç baya üstü kapalı bir şeylerden konuştular. Sen nasıl yorumluyorsun?
  Elodin
  Elodin
  O iblis dikenin ruhu olduğuna göre bahsedilen güç üst düzey shinsoo manipulasyonu ve fiziksel güç vbdir diye düşnüyorum. Baam'ın asıl gücüyle ilgili pek bir şey söylenmedi ne çıkar okuyucu olarak bilemeyiz.
  Bir de daha önce dikenin Baamla tam olarak sekronize olmadığı eğer olsaydı omzunda olmak yerine bedeninde çözüneceği söylenmişti.
  Alpamis
  Alpamis
  Aynen. Bakalım bu tren olayları ve 43.katta bir şeyler ortaya çıkacak bence.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık