Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    214

Mihawk

Ordu nun Luffy i yakalamak icin gittiğini biliyor. Sonra da BigMom ile konuşuyordu bu konuşuyordu. Sanji gibi zeki birisi bunu biliyordur. ( Mangaya bakamıyorum elektrik yok :) )
Sanji BigMom ile anlaşıyor işte. Arkadaşlarımı bağışla ben de evleneyim diyor işte. O da o kadar mutluyum ki umurumda bile olmaz diyor. Sanji bundan daha iyi ne yapabilir? BigMom'a karşı Luffy ile beraber savaşsın mı? Sonra da babasını öldürsünler, herkes ölsün. En mantıklı tercihi yapmış gene. Sanji tayfanın en akıllısıdır belki de.

Nami ve Luffy'nin tutuklu olduğunu biliyor mu Sanji? Ben atladım herhalde orayı.

Robin'ni ne ile tehdit ettiler? Benzer senaryo değil. Adamı babası ile tehdit ediyorlar.
Tehditten ziyade tayfanın peşinden geleceğini biliyordu. Tam açıklama yapmazsa Luffy her türlü peşinden gelecekti. İstese Pekoms ve Bege o adada mecbur beklerdi. 1 gün düşünme şansı olurdu.

Big mom adasına gitmekte değil olayları kabullenmesinden dolayı ölümü göze almamasından (arkadaşlarına güvenmemesinden) dolayı suçlu.

%300 suçlu hatalı :good: Tayfayı yok sayması tüm güveninin yeni tanıştığı birine bağlaması değersiz insanların tehditlerine sürekli boyun eğip durmasından dolayı hatalı

Her zaman her kadına sarkmasına ayar olurdum ama kişiliği böyle deyip geçiyordum. Ama bu arktan sonra gerçekten soğuttu kendi. Ne hali varsa görsün diyorum.

Uzun zamandır ölen yok luffy sevdiği birini daha kaybetse belki daha ciddi hareket etmesini sağlar adamın dünya umurunda değil jimbe gelmese hapisten bile kurtulamıyordu Sanji ölmese bile hatalarının cezasını baya çekmesi lazım luffy zoronun sözlerini hatırlaması lazım ussop tayfadan ayrılınca söylediği gibi önce samimi bir özür dilemesi lazım aksi taktirde yol gecen hanı gibi herkes tayfadan ayrılıp geri gelsin olurmu böyle şeyler :of::of::of:

Suçludur. En büyük suçu da Puding' i kurtuluşu olarak görmesinde. Puding'i kurtuluşun olarak gor. Kaptanın inanma. Ah Sanji bu yapılmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık