Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    214
Suçludur. Ne kadar müthiş plan yaptıysa yapsın, tepkisizliği çok can sıkıcı. Hatta bariz bir ilgisizlik var tayfasına. Şimdi zırlayarak kendini Luffy'nin kollarına atarsa iyice can sıkıcı olacak. Olay cidden göründüğü gibiyse, Sanji çiçekler toplayıp, yemekler yapıyosa Puding'e, arka planda strateji dönmüyorsa, kendini direk teslim edip ve bu teslimiyetten de keyif alıyorsa durum çok vahim. Sözde kendince tayfasını ve kaptanını kurtarmak için yaptığı sanılan hareketlerde aslında tayfaya karşı olan bariz bir güvensizlik var. Zaten çok sevdiğim bi karakter değildi, iyice soğuttu kendini bu arc.

Suçludur. Bu tayfanın amacı Kaido'ydu Big Mom'un Kaido'dan bir farkı mı var tayfasını Zo'da bekleyip bu konuyu danışması gerekiyordu. Ve sevgi kelebeği hareketleri hoşuma gitmedi hatalar yaparsan pişman olur oturursun hiçbir şey olmamış gibi davranamazsın. Hala seviyor muyum Sanji'yi? Evet, olaylar bir şekilde toparlanacaktır.

İlk başta mecbur oldudğu için o kararları aldığını dusundum.Hadi Puddingi geçtim ona inandı ama BM sozune inanması safçaydı hiç kendisinden beklediğim haraket değildi.Ama genede suçsuz buluyorum baskı altında yanlış kararlar verdiğini kendisine bir sans daha verilmesi lazım.Bundan sonraki olaylarda kendisini belli etcek.

Suçludur ama ölmesede olur. Luffy'nin onu takip edeceğini biliyordu yani. En başından gitmesi saçmalıktı. Üstelik ailesi ondan bildiğin nefret ediyor zaten.Sırf zevkine bile Zeff'e saldırabilirler Sanjinin ruhu duymaz. Öyle her gelirsen bir şey yapmayacam diyenin sözüne güvenirsen sonunda ağlatırlar. Pişman olmayla çözülmez hiçbir şey. Jinbei gelmese Luffy ve Nami de ölüydü mesela.

Bana göre olabilecek en iyi şey fırsatı varken Bege'yi paketleyecekti Zo'da. Lufflerin gelmesi çok sürmedi diye hatırlıyorum.Sonra orada topluca konuşur bir plan yaparlardı. Yani başarısız olacaksan bile arkadaşlarınla ol. O kadar olay atlatıp hadi siz takılın ben işimi halledeyim demek ne.

Hem suçlu hem suçsuz diyebileceğim bir radde de şuan. Zeff'i hayatta tutmak istemesi ve bir yandan Luffy'i de öyle. Lakin Sanjiden beklenilenin altında saflık göstermesi. Çiçek toplamalar vs vs. Hadi kizina güvendin. Bir Yonkou ya bel bağlayarak iş yapmak ne bileyim...

Yanlarından ordu geçmesi falan açıkçası ben bunlara takilmiyorum. Sanji Luffy ile o orduyu yense dahi, o adadan sag cikamazlardi. Şuan adadan en rahat şekilde çıkmak için bir kaç bedel ödenmesi gerekiyordu. Sanji de bunu Puding sayesinde kat be kat ödedi. Şimdi ortam oluştuğuna göre bizimkiler ortalığı biraz karıştırdıktan sonra o adadan kaçarlar. Brulee büyük etken burada bence ve Jinbei.

hataları var yok diyemem, ama suçlu; cık olmaz. Hele ölsün hiç demem isterse suçun ağa babasını işlesin.
Sanji de ölecekse bir suçtan dolayı ooo işimiz var.
Ölsün ağır kaçmış suçluya oy atasım olsa da atmam.

Sanji suçludan çok hatalıdır.Başına gelenleri haketmiştir.Yanlış kararlar verdiği için çaresizlik içinde kalmıştır.Ha gerçi çoğu kişi öyle davranır ama farkta burada yatıyor zaten.Sanji korkak bir karakter değil Usopp olsa kimse yadırgamazdı.Sanji şantaja boyun eğdi maalesef.Onun yerinde kaptanı olsa öyle çabuk pes edip psikolojik baskı altında ezilmezdi sanırım.Luffy düşünmeden hareket edeceği için o tarz oyunlara girişmezdi.Zoro da şantaja boyun eğmeyebilirdi.

Tayfaya karşı o davranışlarından dolayı suçlu genel olarak ise hatalı davranmıştır.

Suçlu değildiri işaretledim, ama adamda değildir. Sanji karakterini hiç sevmem ama suçlu değil. Bu kadar küçük düşürücü, aşağılayıcı, üzücü bir hikaye yazan Oda suçludur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık