Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    214
Ölsün memlekette aşçı mı yok!Niye mi usoop bile olsa herşeyi bu kadar kabullenmez kendince bir plan yapardı.Adam yonkou ya neyin güveniyor ulan adam sana verdiği sözü niye tutsun sen kimsin

Suçun tehdit altında işlenmesi fiili suç olmaktan çıkarmaz yalnızca cezada indirim nedeni olur. O yüzden Sanji suçludur ve ölmesi yahut en azından birkać uzvunu kaybetmesi gerekir. :)

Sanji neden suçludur?

1 Zeffe güvenmemiştir. Kendi hayal dünyasına göre aslında tehlikede olmayan adamın tehlikeye gireceğini düşunmüs ve onu kurtarmak istemiştir.

2 Tayfa üyelerinden bu hususu gizlemiş ve onlara güvenmemiştir. Luffy dibine kadar gelmişken dahi ona güvenmemesi ahmaklıģın zirvesidir adeta.

3 Neşet Ertaş rahmetliğin dediģi gibi, hayale aldanmış boşuna yanmıştır. Puddingin güzelliğine aldanmış BMnin sözüne kanmıştıŕ. Nerde o me prince sanji nerde bu mallık abidesi sanjidir.

Suç unsurları artırılabilir tabi aklıma gelenler bunlar sadece. :)

Sanji önce suçsuzdu ama sonra suçlu oldu. Sonra adam ne yapsın dedim ama yine sonra kıza çiçek böcek topladı.

Sanji Zeff'i seçti. Sanji'yi buna zorlayan da kısmen luffy oldu. Kaçmayacağım falan dedi ve Sanji'de babasını seçti. Sanji'ye ihtiyaçları varsa tek yanlışta elini patlatıp Zeff'i öldüreceklerini sanmıyorum. O zaman şantaj işi biterdi, Sanji gibi zeki biri ailesini biraz denemeliydi ama hiç sınırlarını görmeye çalışmadı. Zeki dediğimiz bir çocuk böyle hareket etmezdi. Luffy'leri feda etmeyi seçti.

Sanji'yi Sanji yapan adam Zeff mi yoksa luffyler mi dersen, o Zeff dedi.

Sanji'nin üzerine bu seride sayılı adam vardır ki onların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
Sayayım :) WB,Ace,Zoro,Luffy
Sanji'nin yerinde olsam kesinlikle yaptıklarını yapardım, bekara karı boşamak kolay :good:

Sucludan ziyade yanlış yaptı. Belki kendini feda edecek kadar değer veriyor arkadaşlarına ama bunu yanlış bir yoldan yaptı.

Zaten psikolojik olarak çökmüş durumda. Hatırlamak istemedi anılar canlandı. puding'den de etkilendi bunlar üst üste binince hata da peşinden geldi.

Tek suçu sevmekti. Bu eylemleriyle romantik bir ruhu öldürdüler. Artık psikopat mı olur, kadın düşmanı mı bilemiyorum. El birliğiyle öldürdüler Şanjimizi :ühü: O yüce ruh'u katlettiler.

Ayrıca asıl hatalı olan ailesi, evliliğe zorlayarak yaptıkları yanlışları misli misli katladılar. Hepsini öldürse yeridir. O adadaki en masum kişi Sanji :good:

Suçlu falan değil eli kolu bağlı adam ne yapsın.Ama mal mı derseniz evet.Bu mallığa eşlik eden de kaptanı luffy.2 fısıldama ile işleri çözebilecek 2 karakter daha da sarpa sardırdı.Güvenilmeyecek 2 karaktere güvendi mecburdu ama yardım edeni de olmadı.Nami ve luffy gerçekten yardım için gelse olaylar çözülürdü.Luffy kavga için nami de ne için geldiği belli değildi.Şuan tek başına kalmış karakter sanji.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık