Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    215
Suçludur. Baskı altında her insan saçmalayabilir, en doğru kararı vermesini bekleyemeyiz elbet. Ama çok saflaşmasını da beklemiyordum Sanji'nin. Her söze inanması falan. Ortalıkta Pudding-chan diyerek gezmeseydi biraz yumuşamıştım kendisine. Ölsün demiyorum ama beter olsun. Hakediyor.

Ulan zoro zamanında hatalı dediğinde demediğinizi bırakmadınız ulan varya...:D
Her neyse konuya gelelim

Sanji Winsmoke

Sanji suçlu değildir içinde bulunduğu şartlar zordur ve çaresizdir, ama sanırım forumda anket sonuçları konuyu açan kişilerin saygınlığına değişiyor :D

Sanjinin adamlığıyla ilgili ne yorumlar görüyordum şimdi neredeyse kimse ortada yok :D

Sanji'nin adamlığından şüphe edenler net HATER'dır.Suçlu değildir üzerindeki her yönden baskı mantıksız hareket etmeye zorlamıştır.Hatalı sayılabilecek davranışları oldu ama oda içinde bulunduğu ortamda doğal karşılarım.Ki son bölümde yağmur altında sigarasını yakmaya çalışması her şeyi açıklıyor.

Korsanlar Kralı olacak adamın tayfasındasın. Luffy'nin nasıl bir kaptan olduğunu biliyorsun ve bir gün korsanlar kralı olacak bu adam diyorsun. Sanji böyle davranmakla kaptanına aslında güvenmediğini gösterdi. Asla first mate olacak kalibrede bir adam değildin Sanji. O hamur yok sende. Bu forumda Zoro'nun kaptanına bağlılığı yeterince değer görmez. Adam kendi hayalinden vazgeçti, yerlere kadar eğildi Mihawk'ın önünde. Aynı bağlılığı gösteremedin Sanji. Kaptanına koşulsuz güvenmeliydin. Luffy sensiz Korsanlar Kralı olmak dahi istemez gördün işte.

Korsanlar Kralı olacak adamın tayfasındasın. Luffy'nin nasıl bir kaptan olduğunu biliyorsun ve bir gün korsanlar kralı olacak bu adam diyorsun. Sanji böyle davranmakla kaptanına aslında güvenmediğini gösterdi. Asla first mate olacak kalibrede bir adam değildin Sanji. O hamur yok sende. Bu forumda Zoro'nun kaptanına bağlılığı yeterince değer görmez. Adam kendi hayalinden vazgeçti, yerlere kadar eğildi Mihawk'ın önünde. Aynı bağlılığı gösteremedin Sanji. Kaptanına koşulsuz güvenmeliydin. Luffy sensiz Korsanlar Kralı olmak dahi istemez gördün işte.
:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık