Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Ryokugyu

dostum en başta emeğin için teşekkür ederim.Lakin bundan sonra logia amiral geleceğini zannetmiyorum oda şansını zorlamaz.onun yerine fujitora gibi baba bir paramecia veya zoan gelecek.
Olabilir o da bi ihtimal. Bende Logia ihtimal'ini göz önünde bulundurarak böyle bir analiz konusu açtım. İlla Logia çıkacak diye birşey yok yani :)

Green Bull'un yeteneği konusunda zaten belirli başlı seçenekler var. Onlardan birini ele almışsın. Güzel bir şekilde temellendirmişsin. Tutabilir analizin. Ellerine sağlık.

Çok merak ettiğim bir karakter. Çıkacak son amiral olması benim için özel bir şey. Ayrıca kılıç ustası olması da :)

Önceki amiral serisi 3 logiaydı. İki yıl sonraki seride ise logia, paramecia ve zoan bekliyorum ben. Green Bull'un yeteneği konusundaki bir teoride radyasyon yeteneğine sahip olduğuna değinilmiş. Başka bir teoride ise Green Bull'u yıldızlarla, uzayla ve burçlarla ilişkilendirmiş. Yeteneğine de zoan demiş. Ben Oda'nın iki yıl sonraki seriyi takip edeceğini düşünerek zoan çıkacağını düşünüyorum. Bunun sebeplerinden bir tanesi de Green Bull'un kılıç ustası olması. Kılıç ustaları yakın dövüş şeklinde mücadele ediyorlar. Bu noktada bir logiadansa fiziksel gücün daha ön plana çıktığı zoan meyvesi çok daha işlevsel olacaktır.

Evet. 2 samuray fazla kaçar ya. Sanmıyorum.

Umarım antik-mistik zoan meyvesine sahip bir kadın olur.

Mifune olsa olsa Shogun falan olur. Shogun dizisinde de oynuyodu hem.
Amirale esin kaynağı olmuş bir adam neden shogun olsun ? :)

Fujitora eskiden samuraydır belki ama şu an değil. Shogun dediğin adamlar kılıçla yaşar. Fujitora kılıcını ikinci plana ittiği an ki meyvesiyle itmiş, onun için samuraylığı bitmiştir benim gözümde.

Fujitora eskiden samuraydır belki ama şu an değil. Shogun dediğin adamlar kılıçla yaşar. Fujitora kılıcını ikinci plana ittiği an ki meyvesiyle itmiş, onun için samuraylığı bitmiştir benim gözümde.
Meyveyi Fuji'nin yediği açıklandı mı ben hatırlamıyorum ?
Kılıca yedirmiş olabilirler.

Kör samuray la adam işte. :D Giyinişi bile samuray gibi. Mangaka o tarzda çizmiş adamı. Bizim nasıl gördüğümüzün önemi yok.

Oda'nın 2 tane samurayımsı tipi amiral yapacağını sanmıyorum. Çeşitliliğe ve farklılığa önem veriyor çünkü.
Yeni amiral olarak 2 tane samuray koymak Oda'nın tarzı değil bence.

Mifune amca Shogun dizisinde Shogun olarak oynuyordu. :/ Bak önceki mesajımda koydum resmini. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık