Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Köpek olsada büyük adam olduğu gerçeği değişmiyor. Crocodile gibi süslük dahil edilen bir karakterde değil bu çok açık. Kendisinden nefret etsemde Zoan olması ve Savaş Stili dolayısıyla ilgimi çekiyor. Zamanı gelince kan alacaktır

Çizgisini hiç bozmamasını seviyorum. Adam Sakazuki'nin daha radikal ve psikopat hali tabii bağlı oldukları taraflar değişik. Onun dışında ikisi de kendisine dokunmadığı sürece her şeyi ezip geçebilecek tipler ve bu yaptıkları onlara göre meşru. Çünkü meşru olanın, güçlü olanın tarafındalar. Böyle katı ve radikal tipler seriye renk katıyor.
Beni üzen şey,bu tipte bir korsanın olmayışı.Şöyle akıllı,soğukkanlı,acımasız,sürekli gülmeyen bi tip.Tamam bazılarına çok yakışıyor hele Queen'e ama her yerde gör gör baydı artık.Aşırı ciddi korsan sayısı o kadar azki.O tiplerden lazım korsanlara.

Beni üzen şey,bu tipte bir korsanın olmayışı.Şöyle akıllı,soğukkanlı,acımasız,sürekli gülmeyen bi tip.Tamam bazılarına çok yakışıyor hele Queen'e ama her yerde gör gör baydı artık.Aşırı ciddi korsan sayısı o kadar azki.O tiplerden lazım korsanlara.
Bence serideki en iyi korsan tiplemesi pek çoğumuzun da düşündüğü gibi Karasakal. Bu tarzın dışında ama daha yakın olarak Crocodile var. Ama o bile sertlikte bir Sakazuki bir Lucci değil.

Serideki denizci tiplemelerini her zaman daha başarılı bulurum ben. Amiraller gerçekten çok iyi tasarımlar. Yalnız zaman atlamasından sonra Sakazuki ve denizciler çok pasif kaldı bence. Dressrosa ve Wano örneklerinde daha atak olmalarını beklerdim. Fujitora'yı severim ama Dressrosa'daki rolü çok can sıkıcı.

Serideki adam gibi adamlardan birisi.Sakazuki de bunların başında olan şahıs.Ne yazıkki iyi niyetli olmakla adam gibi adam olmayı çok karıştıran kül kedisi kıvamında olanlar var.Sakazuki nin duruşunu bu yüzden seviyorum.

Serideki adam gibi adamlardan birisi.Sakazuki de bunların başında olan şahıs.Ne yazıkki iyi niyetli olmakla adam gibi adam olmayı çok karıştıran kül kedisi kıvamında olanlar var.Sakazuki nin duruşunu bu yüzden seviyorum.
Bence serideki en iyi korsan tiplemesi pek çoğumuzun da düşündüğü gibi Karasakal. Bu tarzın dışında ama daha yakın olarak Crocodile var. Ama o bile sertlikte bir Sakazuki bir Lucci değil.

Serideki denizci tiplemelerini her zaman daha başarılı bulurum ben. Amiraller gerçekten çok iyi tasarımlar. Yalnız zaman atlamasından sonra Sakazuki ve denizciler çok pasif kaldı bence. Dressrosa ve Wano örneklerinde daha atak olmalarını beklerdim. Fujitora'yı severim ama Dressrosa'daki rolü çok can sıkıcı.
Buna ek olarak sizin "adamlık" kavramınızda bir sorun var bence. :'/

Adamın ne kadar güçlü olduğunu mangada şu an gösteremedikleri için filmlerde ipuçlarını veriyorlar ima ediyorlar.Saka'ya kapa çeneni de ver gemileri demesi olsun son filmde film bossunu çileden çıkartması olsun bu adam döndüğünde çok canlar yakacak.

Baya bir mesaj sildirecek düzenleme yaptıracak Mihawk'ta haki yok meselesine dönecek kısacası.:hhh:

orada bilerek bulaşmadı o işlere.insanlar shichiler napıyor görsün istedi.Yoksa Fuji hem Luffyi hem de Dofyyi alırdı yani

orada bilerek bulaşmadı o işlere.insanlar shichiler napıyor görsün istedi.Yoksa Fuji hem Luffyi hem de Dofyyi alırdı yani
Orası öyle. Ama sorun orada bir sürü sivil masum vardı, en azından onların güvenliğini sağlamalıydı. Adam kuş kafesi açmış adayı dilimliyordu adanın kaderini hiç bilmediği bir korsana bırakmak mantıklı değil.

Orada Sakazuki'nin olduğunu hayal et mesela.

Orası öyle. Ama sorun orada bir sürü sivil masum vardı, en azından onların güvenliğini sağlamalıydı. Adam kuş kafesi açmış adayı dilimliyordu adanın kaderini hiç bilmediği bir korsana bırakmak mantıklı değil.

Orada Sakazuki'nin olduğunu hayal et mesela.
Önce Luffy'i yakalardı,eğer Doffy suç işleyecek herhangi bir hareket yapsaydı,direk üzerine saldırırdı.Fuji arada insanları kurtardı ama evlatlarını öldüren ebeveynler sicimle kontrol edilirken yerinde oturdu.Luffy ysapsın bu işi diye.O konuda cidden dengesiz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık