Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Lucci de eğer kafası eserse kutsal ejder maymunlarından birinin kafasını alır.
Lucci bunu yapıcak en son kişilerden adama Charlos beni koruyun deyince gözü kararıyordu seyiriyordu hay efendim diyordu. Neden bu kadar yalama anlamadım tek kusuru zaten o. Bir de Xebec'in bile gidip alamadığı kafayı Lucci mi alacak çöm oturayım dese çömecek Lucci.

Lucci'nin neyin kafasını alacağı malum. Kaldı ki kendisi sorgusuz sualsiz ölene kadar kutsal sümüklülerin emirlerini yerine getirecek sadist (zevk aldığı için yapıyor işte motivasyonun altında öyle anlamlı bir şey de yok *******) boş beleş bir tip. Luffy'den yediği dayaktan sonra akıllanmamışsa daha da akıllanmaz.

Lucci bunu yapıcak en son kişilerden adama Charlos beni koruyun deyince gözü kararıyordu seyiriyordu hay efendim diyordu. Neden bu kadar yalama anlamadım tek kusuru zaten o. Bir de Xebec'in bile gidip alamadığı kafayı Lucci mi alacak çöm oturayım dese çömecek Lucci.
Kizaru'nunda kusuru o. Adam kutsallara zarar geldiğini duyunca hemen '' Ben gideyim diyip işe atıldı '' . Sonra birde '' Bu işi halletmezsem kutsallara ne derim? '' ayağına büründü.

Lucci zaten çocukluğundan beri dünya hükümeti adına özel grubun içerisinde eğitilmiş, robotlanmış birisi. Dünya hükümetine ihanet edecek değildi hiçbir zaman, Spandam tarafından ihanete uğrayınca 2 yıl arada cp0'ı kontrolü altına almış görünüyor. Spandam'ıda köpeği etmiş ve babasına kadar itibarını zedelemiş, ispatlamış kendini adam.

Kutsallarıda adam öldürmek için kullanıyor işte , emri versinlerde yokedeyim parçalayayım hesabı, sonuçta vahşi bir leopar.

Bu adamın Luffy seviyesinde dönme ihtimali oldukça var. Zaten ara öncesi yenildi. O hırsla eğitim almışsa geri kalmamıştır.

Kizaru'nunda kusuru o. Adam kutsallara zarar geldiğini duyunca hemen '' Ben gideyim diyip işe atıldı '' . Sonra birde '' Bu işi halletmezsem kutsallara ne derim? '' ayağına büründü.

Lucci zaten çocukluğundan beri dünya hükümeti adına özel grubun içerisinde eğitilmiş, robotlanmış birisi. Dünya hükümetine ihanet edecek değildi hiçbir zaman, Spandam tarafından ihanete uğrayınca 2 yıl arada cp0'ı kontrolü altına almış görünüyor. Spandam'ıda köpeği etmiş ve babasına kadar itibarını zedelemiş, ispatlamış kendini adam.

Kutsallarıda adam öldürmek için kullanıyor işte , emri versinlerde yokedeyim parçalayayım hesabı, sonuçta vahşi bir leopar.
Hepsinin kutsallara bu kadar tapmasının nedeni kutsalların elindeki bir silah vb şeydir yüksek ihtimal. Tamam dedeleri kurmuş dünya hükümetini de bunlar köleye binip burun karıştırmaktan başka bir şey yapmıyor ki. Kizaru'da görev adamı adamın yapıcak bir şeyi yok Sengoku'nun yanında olduğundan hemen gideyim dedi. İşini yapamayınca da kutsalların çökmesinden korkması normal goroseilere bile istediklerini yaptırıyolrlar.

Lucci'nin neyin kafasını alacağı malum. Kaldı ki kendisi sorgusuz sualsiz ölene kadar kutsal sümüklülerin emirlerini yerine getirecek sadist (zevk aldığı için yapıyor işte motivasyonun altında öyle anlamlı bir şey de yok *******) boş beleş bir tip. Luffy'den yediği dayaktan sonra akıllanmamışsa daha da akıllanmaz.
Lucci troll gibi bence. Gerçekten Kutsal Ejderci değili.

Adamlar güçlülerin tarafında bence mesele bu. Lucci'nin de arkası sağlam. Birini öldürüyor diye ceza falan almıyor. Oysa korsan olup denizcilerin yaptığı şeyleri yapsa yine kanuna aykırı davranmış olur. Lucci istediği kadar öldürebilmek ve hiçbir şekilde yargılanmamak istiyor. Dolayısıyla ihanet falan olmaz. Akainu eder bu etmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık