Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Öldürmenin meşru bir yoluna sahip ve bunun keyfini çıkaran sadist bir adam. Kafasının içinde adalet üzerine aforizmalar patlattığını hiç düşünmüyorum. Muhtemelen uyumadan önce aklına gelen tek şey öldürdüğü insanların son haykırışları olduğu için yatağından kahkahalarla kalkıp aç karna 5 litre sake gömüyordur.

Son düzenleme:
Crocodile tekler geçer tüm ekibiyle birlikte bunu , Moria'nın gölgesini bile yenemez, Enel amiral seviyesi..

En son kral hakiye bayılıyordu, ayakta zar zor kalır belki deniliyordu.

Mangaka benim bayılmadığım Croc u bile daha fazla kayırıyor. Diğer villianlara göre kıyaslamıyorum ki ben. Enel de overrated. Moria zaten vasıfsız.

Doff ve Kata yi gördükten sonra 2 yıl öncekileri hala övmenize şaşırıyorum sadece. O karakterler vardı yenildiler yola devam ettik. Inanilmaz bir etkileri kalmadı seride. Croc la Rob şöyle bir görünüp geçiyor 2 sayfa hala sayfalarca yorumu yapılıyor.
Yahu Buggy kadar yer bile etmeyecekler son sayılarda artık daha neyi konuşuyoruz ki. Etkileri bitti.
Rob da Croc ta Zoro nun kılıcıyla ittirip kaptanının önünden çekeceği adamlar artik.

Son düzenleme:
Mangaka benim bayılmadığım Croc u bile daha fazla kayırıyor. Diğer villianlara göre kıyaslamıyorum ki ben. Enel de overrated. Moria zaten vasıfsız.

Doff ve Kata yi gördükten sonra 2 yıl öncekileri hala övmenize şaşırıyorum sadece. O karakterler vardı yenildiler yola devam ettik. Inanilmaz bir etkileri kalmadı seride. Croc la Rob şöyle bir görünüp geçiyor 2 sayfa hala sayfalarca yorumu yapılıyor.
Yahu Buggy kadar yer bile etmeyecekler son sayılarda artık daha neyi konuşuyoruz ki. Etkileri bitti.
Rob da Croc ta Zoro nun kılıcıyla ittirip kaptanının önünden çekeceği adamlar artik.
Croc olmasa Luffy ölmüştü marinefordda.Enel de overrated değil orda counter olmasa yenemezdi kimse Enel'i.Bence silahıyla bile yenerdi Luffy'i.Lucci desen ölümün eşiğine getirdi Luffy'i bu adama overrated diyorsun.Lucci'nin şu anki gücünü bilmiyoruz ama hakettiği yer Luffy seviyesi Sai ile Leo'yu top gibi fırlatıyordu.Leo'nun yanındaki tontottolardan biri zoroyu kaldırıp fırlatıyordu.

Son düzenleme:

Bende diyorumki abartılmıyor küçümseniyor aksine. Luffy wano öncesi kral hakisiyle bayıltır yorumları gördüm o derece yorumlar yani anladın sen. Kuma gibi hayvan bir adamın gücünü onayladığı birisi bu adam yahu, '' Kim yenileceğini düşünürdü '' cümlesinden anlaşılır yani bu. Sıradan birisiymiş gibi yorumlar yapılıyor, anket sonucuda ortada zaten bu adama abartılıyor diyorsan bu bir sorun bence..

Ben demiyorumki yonkou'nun en güçlü komutanları seviyesinde, yani yonkou'nun en güçlü 3 komutanı seviyesinde demedim zaten. En güçlü komutanlardan sonra gelen güç seviyesi diye düşünüyordum hep. 3.komutandan sonra gelen lig için diye düşündüm. Mesela Perospero-Snack gibi adamların ligi ya da onlardan güçlüdür diye düşünüyorum. Yıkımcılar ve Koca ana korsanları komutanları olan tipler gerçekten farklı bir lig Dof'ta farklı bir lig tabiki, ama Lucci'de bunların en aşağısının en azından 2 tık aşağısıdır bence bu şekilde düşünüyorum, daha altı olmaz o adama.

Zoro'nun yeneceği konusundada katılıyorum, Zoro yener bencede, yeni bir tartışma konusu açmak istemem ama ben Zoro'nun Wano'da büyük işler başaracağını düşünüyorum final savaşlarında. Ki bana sorsan Enma'yı almadan öncede Lucci veya yonkou'nun 4.adamı seviyesi adamları yenebilecek güçte, dediğim gibi bunları yeni bir tartışma konusu açmak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın konuda dağılmasın lütfen.

Crocodile'ı daha çok kayırıyor derken? Biraz destekli söylemen lazım bunları. Crocodile zaman atlaması sonrası bir '' Arkadan silüeti '' gösterildi, birde Tüm kek arcından sonra '' Gazete okurken '' gösterildi başka birşey yok. Lucci daha fazla ve odaklı gösterildi açıkçası. Bu dediğinin aksine Lucci için ayrı kitapçık bile yazmış adam, cp0 lideri diye '' Backstage pass '' adlı kitapçıkta cp0 lideri olarak geçiyor Lucci ve bunu One Piece Gold yapımlı filmin '' Kitapçığı '' olarak çizmiş ve bir sürü not düşmüş üstüne sadece o bilgi değil yani.

Herşeyi geçtim bir önceki paragrafta dediğim gibi Crocodile'ı falan daha çok kayırdığı yok, bak teker teker açıklayayım ;

- Sabo dressrosa olaylarından sonra bizim tayfaya diyorki '' Cp0 geliyor, sizde hemen bu adadan ayrılmalısınız '' . Hemen akabinde Lucci geliyordu adaya.
- Dragon cp0 için diyorki '' Geçtiğimiz yıllarda cp örgütü çok güçlendi, dikkat edilmesi lazım ''
- Oda manganın kutucuk kısmına cp0 için '' Dünyanın en güçlü istihbarat birimi '' yazmış, bu '' En '' ler ne demek hala anlaşılmıyor gibi geliyor banada neyse
- Devrim ordusu komutanlarından birisi bizzat diyorki '' Kutsalları koruyan cp0 ve denizci karargahı var, bu işi elimize yüzümüze bulaştırırsak.. '' buraya dikkat edilmesi lazım bakın '' Cp0 ile denizci karargahını 2 ayrı önemli güç olarak vurguladı devrimci komutanı '' .

Ve Lucci böyle bir örgütün %90 başındaki isim, gerek Oda'nın bizzat kendi çıkardığı kitapçık bilgisi olsun, gerek mangada çizdiği/gösterdiği profil olsun en önplanda kişisi görünüyor.

Daha ne desem bilemedim, gerisi sizin takdiriniz.. Crocodile'ı daha fazla kayırıyor gibi bir durum söz konusu değil yani.

Son düzenleme:
Bende diyorumki abartılmıyor küçümseniyor aksine. Luffy wano öncesi kral hakisiyle bayıltır yorumları gördüm o derece yorumlar yani anladın sen. Kuma gibi hayvan bir adamın gücünü onayladığı birisi bu adam yahu, '' Kim yenileceğini düşünürdü '' cümlesinden anlaşılır yani bu. Sıradan birisiymiş gibi yorumlar yapılıyor, anket sonucuda ortada zaten bu adama abartılıyor diyorsan bu bir sorun bence..

Ben demiyorumki yonkou'nun en güçlü komutanları seviyesinde, yani yonkou'nun en güçlü 3 komutanı seviyesinde demedim zaten. En güçlü komutanlardan sonra gelen güç seviyesi diye düşünüyordum hep. 3.komutandan sonra gelen lig için diye düşündüm. Mesela Perospero-Snack gibi adamların ligi ya da onlardan güçlüdür diye düşünüyorum. Yıkımcılar ve Koca ana korsanları komutanları olan tipler gerçekten farklı bir lig Dof'ta farklı bir lig tabiki, ama Lucci'de bunların en aşağısının en azından 2 tık aşağısıdır bence bu şekilde düşünüyorum, daha altı olmaz o adama.

Zoro'nun yeneceği konusundada katılıyorum, Zoro yener bencede, yeni bir tartışma konusu açmak istemem ama ben Zoro'nun Wano'da büyük işler başaracağını düşünüyorum final savaşlarında. Ki bana sorsan Enma'yı almadan öncede Lucci veya yonkou'nun 4.adamı seviyesi adamları yenebilecek güçte, dediğim gibi bunları yeni bir tartışma konusu açmak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın konuda dağılmasın lütfen.

Crocodile'ı daha çok kayırıyor derken? Biraz destekli söylemen lazım bunları. Crocodile zaman atlaması sonrası bir '' Arkadan silüeti '' gösterildi, birde Tüm kek arcından sonra '' Gazete okurken '' gösterildi başka birşey yok. Bu dediğinin aksine Lucci için ayrı kitapçık bile yazmış adam, cp0 lideri diye '' Backstage pass '' adlı kitapda cp0 lideri olarak geçiyor Lucci ve bunu One Piece Gold yapımlı filmin '' Kitapçığı '' olarak çizmiş ve bir sürü not düşmüş üstüne sadece o bilgi değil yani.

Herşeyi geçtim bir önceki paragrafta dediğim gibi Crocodile'ı falan daha çok kayırdığı yok, bak teker teker açıklayayım ;

- Sabo dressrosa olaylarından sonra bizim tayfaya diyorki '' Cp0 geliyor, sizde hemen bu adadan ayrılmalısınız '' . Hemen akabinde Lucci geliyordu adaya.
- Dragon cp0 için diyorki '' Geçtiğimiz yıllarda cp örgütü çok güçlendi, dikkat edilmesi lazım ''
- Oda manganın kutucuk kısmına cp0 için '' Dünyanın en güçlü istihbarat birimi '' yazmış, bu '' En '' ler ne demek hala anlaşılmıyor gibi geliyor banada neyse
- Devrim ordusu komutanlarından birisi bizzat diyorki '' Kutsalları koruyan cp0 ve denizci karargahı var '' buraya dikkat edilmesi lazım bakın '' Cp0 ile denizci karargahını 2 ayrı önemli güç olarak vurguladı devrimci komutanı '' .

Ve Lucci böyle bir örgütün %90 başındaki isim, gerek Oda'nın bizzat kendi çıkardığı kitapçık bilgisi olsun, gerek mangada çizdiği/gösterdiği profil olsun en önplanda kişisi görünüyor.

Daha ne desem bilemedim, gerisi sizin takdiriniz.. Crocodile'ı daha fazla kayırıyor gibi bir durum söz konusu değil yani.

-

Tepki geldi diye hedefini küçültme yada ufak rakam söyleme.

Ben rahat rahat söylerim Lucci'nin en az 1. yada 2. komutan ayarı olmak zorunda olduğunu.

Karasakal gibi güçlü bir tayfa beş para etmez birinin liderlik ettiği örgüte karşı geri adım atmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık