Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 121 43.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 155 56.2%

• Kullanılan toplam oy
    276
G2'siz Luffy'e ezilen Crocodile ve Enel göğe yükseltiliyor, Jet Bazukaya diz çöken Magellan amiral seviyesinde deniliyor, ama bu adama gelince çer çöp oluyor adam, Pekoms'tan ezik oluyor, Pekoms vs Lucci ( Cp0 hali için ) konu açsam Pekoms'a oy veren büyük çoğunluk olur.

Adamın tek suçu sanırım Leopar meyvesi yemesi sanırım, adamın tüm gücü leopar meyvesine göre ölçülüyor, aksine adamda teknik bolluğu var, 6 stil+Rokougan hemde sıradan bir 6 stilde değil bu, yani en iyi kullanımı şuana kadar gösterilen. Yaptığı '' Soru '' kamisori adlı bir teknikle hızlandırılmış, bundan alaa teknik kullanan mı gördük şuana kadar 6 stilde?

Tekrar göründüğünde katliam yaptırmadan bırakmaz mangaka emin olun.

Bu karakter 2 yıl önceki bosslar içerisinde en güçsüzü sanılan ama aksine en iyi dövüş gücüne sahip karakter.

Sırf Yıldırım ve Kum logiası olmadı diye abartılmıyor, Magellan gibi hayvan bir meyveye sahip olmadığından yani ballı olmadığından abartılmıyor.

Adam kocaman gemi kesiyor daha 2 yıl önce, Pekoms ve Tamago gibi herifler Sanji gemiye topları diable ile yollayınca burunlarından sümükler akıyor. Pekoms 5-10 kurşunu sırtına yiyince bayılıyor. Lucci ise koramirallerin deyimiyle daha 2 yıl önce Buster Call saldırısından sağ çıkar deniyor, o koca koca top mermileri adama işlemeyecekmiş Koramirallerin deyimiyle. 1 ada yok olsa bile Lucci'yi öldüremezlermiş bunu Onigumo diyor '' Rob Lucci asla ölmez '' diyerek.

İşin özü en çok küçümsenen karakter, tabi bunun nedeni karakterin sevilmemesiyle paralel gidiyor birazda ondan. 300 milyon ödüllü Caesar cp0'ın en güçsüz üyesine yenilecek çapta olarak resmedilmişken Lucci'nin şuan çok güçlü olmaması için bir sebep yok bana göre, Oda ona illaki bir senaryo çizecektir, sırf tek yemek için karşımıza tekrar çıktığını hiç sanmıyorum.
Seride sevdiğim karakterlerden. Adam işini yapıyor hemde en iyi şekilde.
Hep merak ederim cp0 nun lideri olarak nerede geçiyor? Bilen birisi beni bir bilgilendirirse çok sevinirim.
Öyle bir bilgi yok ama Dresrosa Savaşından sonra CP0 gösterildiğinde sahada ekibe liderlik eden kişiydi. Reverie'de yine CP0 gösterildiğinde en önde yer alıyordu. Lider kimden ziyade CP0 kaç kişi onu merak ediyorum. Dresrosa'da gelen üç kişi kimdi. Ya da Wano'da olan üç kişi. Baya kalabalık gibiler çünkü bazıları güçlü değil gibi izlenim var bende.

Öyle bir bilgi yok ama Dresrosa Savaşından sonra CP0 gösterildiğinde sahada ekibe liderlik eden kişiydi. Reverie'de yine CP0 gösterildiğinde en önde yer alıyordu. Lider kimden ziyade CP0 kaç kişi onu merak ediyorum. Dresrosa'da gelen üç kişi kimdi. Ya da Wano'da olan üç kişi. Baya kalabalık gibiler çünkü bazıları güçlü değil gibi izlenim var bende.
Şu 2 sayfayı atarsam anlaşılır, Spandam '' Patron '' diyor Lucci'ye bu sayıda. Lucci'de Dressrosa'ya gelen 3'lüye ( Muhtemelen ) '' Geri gelin '' diye emir veriyor ;

Çünkü daha önce sadece şu 3'lüyü görüyoruz Dressrosa'da ( Caesar'ın görür görmez altına ettiği adamlar ) ;

Şu sayfada şu üstteki sayfadaki adamlardan birisi varken Lucci en önplanda gösteriliyor ;

İşin özü Spandam'ın Lucci'ye '' Efendim/Patron '' demesi, Lucci'nin dressrosadaki 3'lüye '' Geri gelin '' diye emir vermesi ve reveriede en önplanda gösterilmesi Lucci'nin lider olma olasılığının en yüksek olduğunu gösteriyor.

Hükümet cipher pol ve denizciler olarak 2'ye ayrılıyor bu da unutulmasın. Denizcilerde Filo amirali varsa cp0'da cp1-cp9 ve tüm örgütün başı ona eşdeğer rütbede muhtemelen. Tabi buradan Lucci, Akaiunu seviyesinde dediğim çıkmasın, ama rütbe hiyerarşi olarak hükümet 2 kol ve Lucci'nin denizcilerdeki eş değeri Filo Amirali olabilir söyliyim.

Bunun dışında cp0 kofti bir örgüt olsa Sabo o kadar '' Cp0 geliyor adadan ayrılın'' demez tayfaya. Dragon, cp örgütü çok güçlendi dikkat edin demez. Devrim ordusu komutanları bile '' Cp0 ve denizci karargahının kontrolü kutsal ejderlerde '' diyerek Cp0'ın gücüne vurgu yapıyor.

Ve şunu söyliyim bu örgütün en güçsüzü bile 300 milyon ödüllü adamlardan baya güçlü muhtemelen, Caesar gibi tehlikeli bir logia bile görür görmez altına edecek vaziyette çünkü. Adamların tehlikeli olduğunu biliyor çünkü kendisi, o bile Luffy ile iyi bir dövüş vermiş birisi bu da unutulmasın.

Buster call'un bi cacığa yaramadığını bizlere ispat eden karakter.Dost düşman herkesi yokeder diyorlardı ekibin hepsi baygın olmasına rağmen çoğu sağ kurtulmuş.Buster call'la inecek adam değildi ama bari bu kadar gaz vermeseydi Ennies Lobby'de

Buster call'un bi cacığa yaramadığını bizlere ispat eden karakter.Dost düşman herkesi yokeder diyorlardı ekibin hepsi baygın olmasına rağmen çoğu sağ kurtulmuş.Buster call'la inecek adam değildi ama bari bu kadar gaz vermeseydi Ennies Lobby'de
Buster call israftır. Haramdır... Devletin malını boşa kullanmaktır.

ben CP0 u grup grup düşünüyorum. adam öldürenler istihbarat fikir adamı gibi. Ben kalabalık bir grup olacağını düşünüyorum bir şeye dayanmıyor ama dünya asillerinin adamları olduklar için güçlü ve çoklardır diye tahmin ediyorum. Bakalım işlense de görsek

Bu arada şunuda söyliyim, Dresrosa'da gördüğün 2 kişiyle Wano'daki 2 kişi aynı kişiler ;

Sadece en sağdaki adam farklı..

Şuana kadarki cp0 üyeleri = Lucci-Kaku-Stussy- Maskeli 4'lü

Yani 7 kişiler şimdilik, ben grup grup olduklarını sanmıyorum, cp0 tek bir örgüt, grup grup dediğiniz şey cp1-cp2-cp3-....... cp9 grupları, cp0 tek başına tüm örgütün başı dendi.

Tabi Oda bir GİZEM koymuş buraya. İki bilinmeyen koymuş mesela şu şapkalı atkılı adam mı lider yoksa Lucci mi? gibisinden..

Lakin ben önceki mesajımda detaylıca açıkladım, Lucci'ye patron deniliyor, Lucci emir veriyor o 3'lüye. Ben Lucci'den önplanda biri olduğunu sanmıyorum açıkçası.

Serideki zoan kıtlığını göz önüne alırsak Lucci'nin en iyi 3-5 zoandan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Potansiyel de var. Meyvesi de gelişmesine sonsuz olanak sağlıyor. Amirale kadar yolu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık