Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Bu arada şunuda söyliyim, Dresrosa'da gördüğün 2 kişiyle Wano'daki 2 kişi aynı kişiler ;

Sadece en sağdaki adam farklı..

Şuana kadarki cp0 üyeleri = Lucci-Kaku-Stussy- Maskeli 4'lü

Yani 7 kişiler şimdilik, ben grup grup olduklarını sanmıyorum, cp0 tek bir örgüt, grup grup dediğiniz şey cp1-cp2-cp3-....... cp9 grupları, cp0 tek başına tüm örgütün başı dendi.

Tabi Oda bir GİZEM koymuş buraya. İki bilinmeyen koymuş mesela şu şapkalı atkılı adam mı lider yoksa Lucci mi? gibisinden..

Lakin ben önceki mesajımda detaylıca açıkladım, Lucci'ye patron deniliyor, Lucci emir veriyor o 3'lüye. Ben Lucci'den önplanda biri olduğunu sanmıyorum açıkçası.
Bu Wano'daki üçlünün tavırlarını nasıl buluyorsun peki. En azından Wano'ya gelen üçlü pek güçlü görünmüyorlar. Orochi Vegapunk deyince ortadaki adamın aklı gitti. Diğerinin de kafasına sıktı. Orochi de baya rahattı. Yanı belli bir seviye üstü olsalar Orrcihi gibi bir adam böyle tavırlar sergilemez bence. Bu CP0'da bor gariplik var ama neyse.

Bu Wano'daki üçlünün tavırlarını nasıl buluyorsun peki. En azından Wano'ya gelen üçlü pek güçlü görünmüyorlar. Orochi Vegapunk deyince ortadaki adamın aklı gitti. Diğerinin de kafasına sıktı. Orochi de baya rahattı. Yanı belli bir seviye üstü olsalar Orrcihi gibi bir adam böyle tavırlar sergilemez bence. Bu CP0'da bor gariplik var ama neyse.
Orochi '' Kaido'ya güvendiği '' için öyle tavırlar sergiliyor oradada söylüyor zaten '' Arkamda Kaido var hepiniz bir olsanız bilen bu ülkeyi yenemezsiniz '' diye.

O adamların hele 3'ü birden Orochi'yi paketleyemeyeceğine ihtimal vermiyorum ben, Kaido'dan dolayı ellemediler açıkça gösteriliyor bu.

Cp0, cp9'un üst modeli olduğu için 2 yıl önceki Lucci'den güçlüdürler en kötü ( Ki ben baya güçlü olduklarını düşünüyorum 2 yıl önceki Lucci'den ) yoksa cp0'ın cp0'lığının anlamı yok.

2 yıl önceki Lucci'nin bile Orochi'ye yenileceğini hiç sanmıyorum ben.

Orochi '' Kaido'ya güvendiği '' için öyle tavırlar sergiliyor oradada söylüyor zaten '' Arkamda Kaido var hepiniz bir olsanız bilen bu ülkeyi yenemezsiniz '' diye.

O adamların hele 3'ü birden Orochi'yi paketleyemeyeceğine ihtimal vermiyorum ben, Kaido'dan dolayı ellemediler açıkça gösteriliyor bu.

Cp0, cp9'un üst modeli olduğu için 2 yıl önceki Lucci'den güçlüdürler en kötü ( Ki ben baya güçlü olduklarını düşünüyorum 2 yıl önceki Lucci'den ) yoksa cp0'ın cp0'lığının anlamı yok.

2 yıl önceki Lucci'nin bile Orochi'ye yenileceğini hiç sanmıyorum ben.
Teşekürler cevapların için.

G2'siz Luffy'e ezilen Crocodile ve Enel göğe yükseltiliyor, Jet Bazukaya diz çöken Magellan amiral seviyesinde deniliyor, ama bu adama gelince çer çöp oluyor adam, Pekoms'tan ezik oluyor, Pekoms vs Lucci ( Cp0 hali için ) konu açsam Pekoms'a oy veren büyük çoğunluk olur.

Adamın tek suçu sanırım Leopar meyvesi yemesi sanırım, adamın tüm gücü leopar meyvesine göre ölçülüyor, aksine adamda teknik bolluğu var, 6 stil+Rokougan hemde sıradan bir 6 stilde değil bu, yani en iyi kullanımı şuana kadar gösterilen. Yaptığı '' Soru '' kamisori adlı bir teknikle hızlandırılmış, bundan alaa teknik kullanan mı gördük şuana kadar 6 stilde?

Tekrar göründüğünde katliam yaptırmadan bırakmaz mangaka emin olun.

Bu karakter 2 yıl önceki bosslar içerisinde en güçsüzü sanılan ama aksine en iyi dövüş gücüne sahip karakter.

Sırf Yıldırım ve Kum logiası olmadı diye abartılmıyor, Magellan gibi hayvan bir meyveye sahip olmadığından yani ballı olmadığından abartılmıyor.

Adam kocaman gemi kesiyor daha 2 yıl önce, Pekoms ve Tamago gibi herifler Sanji gemiye topları diable ile yollayınca burunlarından sümükler akıyor. Pekoms 5-10 kurşunu sırtına yiyince bayılıyor. Lucci ise koramirallerin deyimiyle daha 2 yıl önce Buster Call saldırısından sağ çıkar deniyor, o koca koca top mermileri adama işlemeyecekmiş Koramirallerin deyimiyle. 1 ada yok olsa bile Lucci'yi öldüremezlermiş bunu Onigumo diyor '' Rob Lucci asla ölmez '' diyerek.

İşin özü en çok küçümsenen karakter, tabi bunun nedeni karakterin sevilmemesiyle paralel gidiyor birazda ondan. 300 milyon ödüllü Caesar cp0'ın en güçsüz üyesine yenilecek çapta olarak resmedilmişken Lucci'nin şuan çok güçlü olmaması için bir sebep yok bana göre, Oda ona illaki bir senaryo çizecektir, sırf tek yemek için karşımıza tekrar çıktığını hiç sanmıyorum.
Serinin uzatılması da önemli bi etken, seri uzadıkça mangaka bazı şeyleri değiştiriyor, yeni karakterler aklına geldikçe onları seriye dahil etmeye çalışıyor yada talimatla değiştirmek zorunda bırakılıyor bu sefer serinin dinamikleri ile oynamış oluyor haliyle bazen saçmalıklar görülebiliyor ama elemanı cp0 a katarak kumaşını göstermiş diye düşünüyorum, lufi dengi çıkabilir.

Enies Lobby'de Luffy ile dövüşü serinin en iyisi olan şu aralar son filmlerde iki yumruk çarpıştırıp sonra kaybolan sırf fan service için bulunan bir isim.

Luffy tarafından dövülerek görevini tamamladı işte.Gayet güzel bir arcta kaliteli bir villain performansı sundu bize.Luffy'nin dövdüğü adamlar artık çıksa bile hikayede çok önemli bir yere sahip olmaz.
Çoğu forumda Frieza vari bir dönüşü olacağı konuşuluyor ama en fazla son savaşta görürüz kendisini.

Çizgisini hiç bozmamasını seviyorum. Adam Sakazuki'nin daha radikal ve psikopat hali tabii bağlı oldukları taraflar değişik. Onun dışında ikisi de kendisine dokunmadığı sürece her şeyi ezip geçebilecek tipler ve bu yaptıkları onlara göre meşru. Çünkü meşru olanın, güçlü olanın tarafındalar. Böyle katı ve radikal tipler seriye renk katıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık