Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .

Unknown

Aslında evreni tam olarak görmeden yazmak bana saçma geliyor. Sonuç olarak şuan ki Shicibukai ve Yonkoular dan tut denizcilerin yönetim biçimi bile belki yaratacağımız karakterle alakası olmayacak. O yüzden ilk önce evreni görüp ona göre karaketeri yerleştirmek gerekiyor. Hani zaten normal seride bir hikaye de ilerliyor Devrimci olacak biri neye göre olacak o da önemli..

Bu arada mesela önceden Shanks diye bir Yonkou vardı mı diyeceğiz yoksa tamamen aynı evren üzerinde farklı bir hikaye mi olacak bu da önemli.

Aslında evreni tam olarak görmeden yazmak bana saçma geliyor. Sonuç olarak şuan ki Shicibukai ve Yonkoular dan tut denizcilerin yönetim biçimi bile belki yaratacağımız karakterle alakası olmayacak. O yüzden ilk önce evreni görüp ona göre karaketeri yerleştirmek gerekiyor. Hani zaten normal seride bir hikaye de ilerliyor Devrimci olacak biri neye göre olacak o da önemli..

Bu arada mesela önceden Shanks diye bir Yonkou vardı mı diyeceğiz yoksa tamamen aynı evren üzerinde farklı bir hikaye mi olacak bu da önemli.
+2
Karakterlerinizi çok fazla detaylandırmayın, temeli oluşturun şimdilik. Ana kurguya göre değişiklikler yapmanız gerekebilir, bu da zor olur, çelişkiler çıkabilir.

Roronoa Zoro

Kurguyu yarın tamamlayacağım. Onun dışında büyük adamları yavaş yavaş tanıyacaksınız. Ama temelde görüşler aynı, marine adalet, korsan ne istiyorsa, devrimcide sistemi değiştirmek istiyor olacak .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık