Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .

Unknown

Heh bir tane daha önemli konu buldum. Şuan ki hikayede mesela tetikleyici unsur olarak "Korsan Çağı" gösterilebilir. İnsanlar Roger'ın hazinesi için denize döküldüler. Elbet düşünmüşsündür ama Rp evreninde böyle bir unsur olacak mı yani insanlar niye durduk yere Grand Line a gitmek istesinler gibi.

Heh bir tane daha önemli konu buldum. Şuan ki hikayede mesela tetikleyici unsur olarak "Korsan Çağı" gösterilebilir. İnsanlar Roger'ın hazinesi için denize döküldüler. Elbet düşünmüşsündür ama Rp evreninde böyle bir unsur olacak mı yani insanlar niye durduk yere Grand Line a gitmek istesinler gibi.
Dediğin gibi bir unsurun olması önemli sap sap ben ilerliyeceğim gibisinden başlamayız umarım.En önemli şey meyve meyve :)

Sadece hikâye yazmak için, çünkü yazmayı seviyorum. Dünyayı bir görelim de nabza göre şerbet veririz, bakalım. :oleyo:
Bende yazmayı severim.Hayalim bi roman yazmak ama bu işler biraz zor oluyor.Hani derler ya hayatımı yazsam roman olur tam öyle bir hayat yaşıyorum.Bakalım nereye kadar gidebileceğiz belki daha ilk adada indirirler bizi belli olmaz :D

Bende yazmayı severim.Hayalim bi roman yazmak ama bu işler biraz zor oluyor.Hani derler ya hayatımı yazsam roman olur tam öyle bir hayat yaşıyorum.Bakalım nereye kadar gidebileceğiz belki daha ilk adada indirirler bizi belli olmaz :D
Zor olduğunu yaşayarak öğrendim. :( Hayatını mı yazmak istiyorsunn gerçekten?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık