Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .

Roronoa Zoro

Yok 2012 sonlarında Dressrosanın başları gibi bişi. Onun kutsallığı 2013 ortası gibi falan çıkmıştır muhtemelen.
İlginç.
Macerasını falan yemişim, Yapacaksın evinin erkeği,çocuklarının babası bir karakter. Ne öyle şeytan meyveli,hakili kavga dövüşlü hayat :( Zaten şu seride nasıl deniz tutmaz bir adamı..
Bence en güzel karakterler onlar. Ben şahsen Tom gibi gemici olmayı planlıyorum.
Forum rp'sinden mi bahsediyoruz?
Evet. Hatırladığım kadarıyla sen Berk'in gmlik uaptığı sitede yazıyordun. Konuyu sen açmıştın çünkü.
Shicibukai doldumu mihawk gibi rahat bir shici olmak isterim.
Shicibukai olmak için önce korsan olup kendini kanıtlaman lazım. Şu an shicibukai koltukları dolu birini indirip, yerine geçebilirsin.
Tahminen ne kadar süre sonra oyuna girebiliriz ?
2-3 hafta arası.

İlginç.

Bence en güzel karakterler onlar. Ben şahsen Tom gibi gemici olmayı planlıyorum.

Evet. Hatırladığım kadarıyla sen Berk'in gmlik uaptığı sitede yazıyordun. Konuyu sen açmıştın çünkü.

Shicibukai olmak için önce korsan olup kendini kanıtlaman lazım. Şu an shicibukai koltukları dolu birini indirip, yerine geçebilirsin.

2-3 hafta arası.
Karakterimizin hikayesi istediğimiz kadar uzun olabilir mi çok iyi bir hikaye hazırladım karakterede bir sınır varsa ona göre kısaltim bu arada Shicibukainin 1 tanesini alabilirmiyim :D Bu arada hikayede 1 karaktere daha ihtiyacım var oyunu oyniyacak arkadaşlardan 1-1 ws atmış havası katıcamda :D

Roronoa Zoro

Karakterimizin hikayesi istediğimiz kadar uzun olabilir mi çok iyi bir hikaye hazırladım karakterede bir sınır varsa ona göre kısaltim bu arada Shicibukainin 1 tanesini alabilirmiyim :D Bu arada hikayede 1 karaktere daha ihtiyacım var oyunu oyniyacak arkadaşlardan 1-1 ws atmış havası katıcamda :D
Shicibukai alabilmek için uzun yolun var. Malesef hiç biriniz Luffy değilsiniz. Geçmiş sınırını yok, istediğin kadar yaz, geçmişinde istediğin kişi ile vs atabilirsin, gücünü abartmamak şartıyla. Yani Yonkou ile vs atıp kazandım demediğin sürece sorun yok.

Roronoa Zoro

Sistemler nasıl olacak? Örneğin statlar, dövüş sistemi, gelişim ...v.s
Anket sonucuna göre netlik kazanacak. Grand Line'dan başlarsa biraz ileri atabiliriz. Yani güçlü başlarsınız. O yüzden pazartesi net olarak kararlaştırıp, salı günü sunarım.

Shicibukai alabilmek için uzun yolun var. Malesef hiç biriniz Luffy değilsiniz. Geçmiş sınırını yok, istediğin kadar yaz, geçmişinde istediğin kişi ile vs atabilirsin, gücünü abartmamak şartıyla. Yani Yonkou ile vs atıp kazandım demediğin sürece sorun yok.
Yani başlangıçta Shicibukai olamıyoruz değil mi diyorsun ki hakediceksin.Mesela ben forumda oyniyacak arkadaşların biriyle oyunda ws atmış gibi yazsam senaryoyu hiç bir sıkıntı yok değil mi.Birde oyun sadece yazı üzerine mi olucak ?

Yani başlangıçta Shicibukai olamıyoruz değil mi diyorsun ki hakediceksin.Mesela ben forumda oyniyacak arkadaşların biriyle oyunda ws atmış gibi yazsam senaryoyu hiç bir sıkıntı yok değil mi.Birde oyun sadece yazı üzerine mi olucak ?
Aranızda anlaşmanız lazım onun için.

Görsel katmak da bir seçenek, daha eğlenceli olur.

Tamam ben senin karakterini benimkine dövdüreyim. Sonra diyeyim bunda potansiyel var oradan yürür gidersin artık.

Tamam gidiyorum. :hhh:

Sen oyniyacakmısın gelsene benim senaryo hazır gibi yani yine bayağı bi değişiklik yapıcam.
Tamam ben senin karakterini benimkine dövdüreyim. Sonra diyeyim bunda potansiyel var oradan yürür gidersin artık.

Tamam gidiyorum. :hhh:
Sen iyice azıttın he :) Gerçekten varsan bu işte yapalım seninle Shanks-Mihawk gibi birşey ?

Roronoa Zoro

O karakterle anlaşman gerekiyor. Herhangi biriyle vs atabilirsin, ama oyuncuyla onun izni olmadan vs atamazsın. Yusuf'un dediğinin akisne görsel kesinlikle katmamalıyız. Ne kadar betimleme o kadar iyi .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık