Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

@Alpamis teachh yavassss vurr diyen sen degil misin :fool: bence o oksurtmelik vurus acenin ezikliginden cok teachin hayvani gucune isaret ediyor. Onun haricinde o esnada diger kumandanlarin aceden guclu olduguna katiliyorum tabikide. O yilanlar o kadar gucsuz ki demekki hatirlamadim bile :oleyo2: luffynin onlardan guclu oldugu asikar ama genede zorlaniyo ilk basta. Hakinin onemi bu iste. Bu arada acenin savastigi o koramiralin bu yilan kardeslerden guclu oldugunu buradaki herkes kabul eder bence. Jinbei simdi 5 yil onceki haline gore daha guclu fakat diger dedigin karakterler kadar gelistigine hala inanmiyorum. Seride jinbeinin uzun zamandir belli bir misyonu ve yeni dunya macerasi var 5 yildaki gelisimi ace luffy icin 4 5 ay bence.

@Alpamis teachh yavassss vurr diyen sen degil misin :fool: bence o oksurtmelik vurus acenin ezikliginden cok teachin hayvani gucune isaret ediyor. Onun haricinde o esnada diger kumandanlarin aceden guclu olduguna katiliyorum tabikide. O yilanlar o kadar gucsuz ki demekki hatirlamadim bile :oleyo2: luffynin onlardan guclu oldugu asikar ama genede zorlaniyo ilk basta. Hakinin onemi bu iste. Bu arada acenin savastigi o koramiralin bu yilan kardeslerden guclu oldugunu buradaki herkes kabul eder bence. Jinbei simdi 5 yil onceki haline gore daha guclu fakat diger dedigin karakterler kadar gelistigine hala inanmiyorum. Seride jinbeinin uzun zamandir belli bir misyonu ve yeni dunya macerasi var 5 yildaki gelisimi ace luffy icin 4 5 ay bence.
Onu niçin söylediğim belli. Ace'i gidip aşırı güçlüydü diyenler için söylüyorum. Değilmiş arkadaş işte. Çaylak seviyede bir korsan. Şu anki Jinbei doğrudan Big Mom'ın atağını alıp yara almadan kurtulabilen biri. Karşılaştırmayı gözünüze sokmak için öyle bir örnek veriyorum. Yoksa Ace'i ezmek için değil.

@Alpamis :sapkali:jinbei bigmomin saldirisini tam durduramiyor degil mi? Ben oyle hatirliyorum big mom kilicla gemiyi ayircakken jinbei durduruyor. Big mom jinbeiyi beklemiyor tabi o esnada, bu yuzden cok guc uygulamadigi belli. Jinbei durdurunca zaten sinirleniyo, kilica extradan guc ekleyip ucuruyo jinbeiyi. Bu senaryoda yara almamasi normal bence. Onun disinda jinbeinin big momi gemiden firlatmasi odanin cirpinislari, gibi geliyor bana. Ya big mom sandigimiz kadar guclu degil yada odanin baska bir malzemesi kalmadi jinbei ucurdu big momi. Mf wbyi big momdan ezik gorenler var fakat 40 yil dusunsem jinbeinin oyajiyi ucurdugunu hayal edemem. Hazirliksiz yakalasa bile.

Düşmanın en değer verdiği şeylere bile saldırmıyordu Luffy, dövüşle alakası yok diye. Krize sokup kadına suikast yapmaya çalışmak uyuyan adama saldırmaktan daha adice. En azından kendi eliyle yapacak kadar saygısı var. Hem de karşıdaki kişi Ace'in farkında, gemide onu öylece tutuyor.
çok geriden okuyup.yazıyorum... senin en değer verdiğin tayfanı isterse yumruk atarak öldürebilecek gücü olmasına rağmen zevk için onu senaryo kurarak öldürmeye çalışan birine karşı atak yaptı.

Weibo'dan Ace romanının 2. cildinde yer alan bazı bilgiler:

- Thatch Beyazsakal Korsanları'nın 4. tümen komutanı ve o bir şef. 4. tümen yemekler ile ilgileniyormuş. Ace, Beyazsakal'ı 100 kez öldürmeyi denerken Ace ile ilgilenen Thatch'mış.
- Thatch mutfak bıçağına benzeyen bir kılıç kullanıyormuş.

- Birisi Beyazsakal'ın aile gibi yumuşak karnına karşı kötü bir şeyler yaptığında Beyazsakal korkunç biri oluyormuş. Ayrıca Beyazsakal dünyanın en güçlü korsanı.
- Shanks kızınca korkunç biri oluyormuş.
- Ana mutsuz olduğu zaman korkunç biri oluyormuş.
- Kaido varlığıyla bile korkunç biri. O dünyanın en güçlü yaratığı.

- Yonko'dan önceki zaman Roger, Beyazsakal ve Shiki'nin çağıymış.
- Ana güçlüymüş. O kendi ülkesini kurmuş.
- Beyazsakal ve Ana eski çağdan sayılıyorken Shanks ve Kaido yeni çağdan sayılıyormuş.

- Spade Korsanları'nın gemisinin adı: Peace Of Spadil
- Ace ve Shanks yeni dünyada görüşmüşler.
- Ace ve Aladin Balıkadam Adası'nda karşılaşmışlar.
- Ace Balıkadam Adası'ndaki Beyazsakal bayrağını yakıp savaş ilan edince Jinbe ile arasındaki dövüş başlamış.
- Ace ve Beyazsakal birbirlerini baba-oğul olarak kabul ettiklerinde sake kadehi değişimi yapmışlar.
- Tüm Spade Korsanları tayfası Beyazsakal'ın gemisine katılmış.

Sandman'in dediğine göre romanda öyle çığır açan bilgiler yok. Ama daha sonra uzun bir özet yapmaya çalışacakmış.
Çok güzel bilgiler. Teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık