Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Luffy'nin ölümsüz olmasi bir şeyi ifade etmez ki. Fakat G2 ile yaşami kisaliyordu ömrüne biraz daha ömür katmasi gibi bir şey gerçekleşmesi daha anlamli olur.

One piece de anlatilan o ölümsüzlük olayinin farkli bir sekilde işleneceğini düşünüyorum.

Ölümsüzlük verebildiği söylenen bir yeteneğin ölümsüzlük bozabilmesini ben pek beklemem açıkcası. Başkasini bilmem ama benim hoşuma gitmez.
Meyve gücü her türlü operasyonu mümkün kılıyor bana kalırsa. Ölümsüz veren, alabilir de. Birinin burnunu estetikle düzeltebileceğin gibi bozabilirsin de. Birinin organını alabildiğin gibi yerine yenisini takabilirsin. Vesaire vesaire. Yine beğenmemek senin fikrin ama mantıksız değil en azından.

Meyve gücü her türlü operasyonu mümkün kılıyor bana kalırsa. Ölümsüz veren, alabilir de. Birinin burnunu estetikle düzeltebileceğin gibi bozabilirsin de. Birinin organını alabildiğin gibi yerine yenisini takabilirsin. Vesaire vesaire. Yine beğenmemek senin fikrin ama mantıksız değil en azından.
Olamaz demiyorum fakat meyvenin özelliği tek tarafli da calisiyor.

Bunun dısında mesela kendi ömrünü vererek birini ölümsüz yapabiliyorsun. Birinin ölümsüzlüğünü aldiginda Law ölümsüz mü olacak yoksa ölecek mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık