Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Adam bir kere bile deprem meyvesi gücünü kullanmamış. Tehdit olarak görülmediği için öldürülmemiş. Luffy'de 3 Amiral'e karşı dövüştü biliyor muydun? Arada bir Yonkou ( Mihawk'ta) karışmıştı olaylara. Şimdi ağlayabilirsin işte.:D
İyice düştün Hasan, ağla falan ergen gibi, yakışıyor mu sana :oleyo2:

Tamam bir daha üzerine gelmeyeceğim :gamyon:

Aga seninle birlikte düşüyoruz işte.:S Bu kadar açık beyan olan şeyleri bile inkar ediyorsun ama Ferit, ne yapayım.:oops:
Tek yedi dedin, tek yemediği çıktı ortaya, Anime o yanlıştır dedin bire bir doğru çıktı. Ace güçsüz diyorsun hem Shicbukai teklifi alıyor hem Jimbei'yi dövmüş ve tek yememiş. Bak direk mangadan geliyor bunlar Oda yazmış yani şimdi tartıştığımız gibi üçüncü bir kişinin kalemi bile değil. Neyi kabul etmiyorsun ? daha sonra da çıkıp ağla falan diyorsun valla seviyeyi iyice yerlere düşürdün :artiz:

Ace wb ve jinbei ile dövüştüğünde zaten shichibukai teklifi almıştı bir law gücünde vardır o zamanlar sonra üstüne koymuştur biraz.Ödüle teklif aldığı için bu kez takılmaya gerek yok croco ve hancock da 80 milyonla lord yapılmış Ace de olsa öyle yapılacakmış işte.Jinbei şu anki gücünde olmayabilir ama yine çok güçlüdür aradaki fark fazla değildir o kadar.

Tek yedi dedin, tek yemediği çıktı ortaya, Anime o yanlıştır dedin bire bir doğru çıktı. Ace güçsüz diyorsun hem Shicbukai teklifi alıyor hem Jimbei'yi dövmüş ve tek yememiş. Bak direk mangadan geliyor bunlar Oda yazmış yani şimdi tartıştığımız gibi üçüncü bir kişinin kalemi bile değil. Neyi kabul etmiyorsun ? daha sonra da çıkıp ağla falan diyorsun valla seviyeyi iyice yerlere düşürdün :artiz:
Arkadaş anlamıyon herhalde. WB öldürmek istememiş adamı o yüzden üstüne gitmemiş. Sen azıcık samimi olup kabullensen bu kadar tartışmayacağız. Gelmiş Jinbei ile 5 gün savaşmış neredeyse yıkılacak üzere olan Ace'in sağlam WB'ye karşı koyduğunu yazacak kadar kör olmuşsun. Ki sen neredeyse beyni gitmiş WB'nin Akainu'yu teklediğini de söylüyorsun. Yani bu kadar çelişkili olma.

Jinbei'nin güçsüz olduğunu kanıtlıyorum sana Manga verileriyle. WB bir kere bile gücünü sergilememiş Ace'e. O halde bile 99 kere yenilmiş. Anca 99. sonucunda eline küçük bir zarar vermiş. Gelmiş bana Ace, WB'ye karşı koydu ayağa kalktı diyorsun.

Aynı şeyleri yazacaksan tartışmayı bırakalım yahu. Sarı elmaya hayır bu yeşil elma dendiğini gördüm kabul ederim de gidip elmaya ayva diyeceksen tartışmayalım aga.:S

Arkadaş anlamıyon herhalde. WB öldürmek istememiş adamı o yüzden üstüne gitmemiş. Sen azıcık samimi olup kabullensen bu kadar tartışmayacağız. Gelmiş Jinbei ile 5 gün savaşmış neredeyse yıkılacak üzere olan Ace'in sağlam WB'ye karşı koyduğunu yazacak kadar kör olmuşsun. Ki sen neredeyse beyni gitmiş WB'nin Akainu'yu teklediğini de söylüyorsun. Yani bu kadar çelişkili olma.

Jinbei'nin güçsüz olduğunu kanıtlıyorum sana Manga verileriyle. WB bir kere bile gücünü sergilememiş Ace'e. O halde bile 99 kere yenilmiş. Anca 99. sonucunda eline küçük bir zarar vermiş. Gelmiş bana Ace, WB'ye karşı koydu ayağa kalktı diyorsun.

Aynı şeyleri yazacaksan tartışmayı bırakalım yahu. Sarı elmaya hayır bu yeşil elma dendiğini gördüm kabul ederim de gidip elmaya ayva diyeceksen tartışmayalım aga.:S
Jinbei güçsüz değil o sıra zaten lord tayfası tanıyor jinbeiyi bu adam jinbei diye uyarıyorlar şimdi üzerine koysa bile o zamanlar çok güçlü olduğu bariz 5 gün boşa kapışmadılar.

La biz ace wbnin gemisinde egitim almamistir demedik ki. Sadece luffy gibi 2 yil her gununu egitime harcamamistir dedik. Ace ve wbnin 99 dovusu haftalar suruyor. Gunde 1 2 kere 1 saat dovus atsalar geri kalani kendi istedigi gibi degerlendiriyor ace. Aceye bok atcaklar diye kendileriyle celisiyolar. G2 luffy daha santomaruya birsey yapamiyordu, o zamana kadar haki bilen biriyle dovusmemisti. Mf luffy wb karsisinda caylak aceden cok daha kotu duruma duserdi. Artik bir yumrukta yeni dunyaya mi ucardi orasini bilemem. Ayrica mf ace gayette gucluydu millet hala, aha bak ace wbnin gemisinde egitim almis ona ragmen teache yenildi falan demesi ilginc. Teachin ne kadar hayvan oldugunu herkesi tekledigini goruyolar ooooo ne guzel teach iyi karaktermis gucluymus keske teach hakkinda hikaye yazilsa diyolar sonra yami yami teach vs acete ace yenildi mi aceye bok atiyolar. Adam 5 yil onceki jinbeinin seviyesi belirsiz diyo. Tam gucu belirsiz olan yami teach sanki gucsuzmus gibi onun uzerinden aceye guc biciyolar. Kendinizle celismeye devam.

La biz ace wbnin gemisinde egitim almamistir demedik ki. Sadece luffy gibi 2 yil her gununu egitime harcamamistir dedik. Ace ve wbnin 99 dovusu haftalar suruyor. Gunde 1 2 kere 1 saat dovus atsalar geri kalani kendi istedigi gibi degerlendiriyor ace. Aceye bok atcaklar diye kendileriyle celisiyolar. G2 luffy daha santomaruya birsey yapamiyordu, o zamana kadar haki bilen biriyle dovusmemisti. Mf luffy wb karsisinda caylak aceden cok daha kotu duruma duserdi. Artik bir yumrukta yeni dunyaya mi ucardi orasini bilemem. Ayrica mf ace gayette gucluydu millet hala, aha bak ace wbnin gemisinde egitim almis ona ragmen teache yenildi falan demesi ilginc. Teachin ne kadar hayvan oldugunu herkesi tekledigini goruyolar ooooo ne guzel teach iyi karaktermis gucluymus keske teach hakkinda hikaye yazilsa diyolar sonra yami yami teach vs acete ace yenildi mi aceye bok atiyolar. Adam 5 yil onceki jinbeinin seviyesi belirsiz diyo. Tam gucu belirsiz olan yami teach sanki gucsuzmus gibi onun uzerinden aceye guc biciyolar. Kendinizle celismeye devam.
Beliriz demiyorum bariz güçsüz diyorum. 5 yıl az bir süreç değil. 2 yılda Pacifista ile zar zor dövüşen Urogue, 2 yıl sonrasında Big Mom'ın bölgesinde onun 4. Komutanını yeniyor.

Jinbei'nin şimdiki kadar güçlü olmadığını Ace'in, WB,Teach,Thatch ile ilişkisinden ortaya çıkıyor zaten. Ya Jinbei o sıra bile bu kadar güçlüydü ama Ace'in ona karşı büyük avantajı vardı ya da Jinbei o sıra bu kadar güçlü değildi tek çıkar yolu oluyor. Çünkü Jinbei'nin de neler yaptığı bariz sonrasında.

Luffy Kuja arc'ta biri b.haki diğeri k.haki kullanan 2 Karaktere karşı hiç haki kullanmadan cevap verebilmiş ve yenmiştir. Sentamaru demek ki açıkca usta seviyede bir b.haki kullanıcısı olabilir.

Teach'ten dolayı Ace ezilmiyor. Teach'ten hareketle Ace'in çaylak olduğu ortaya çıkıyor. Komutanlar güçlü adamlar. Teach de en azından Komutan gücünde bir adam. Özellikle gördüğümüz ilk 5 Komutan çok güçlü. WB tayfasında da Big Mom tayfasında da hepsi güçlüydü. Ace Thatch'in gücüyle Komutanlığı hakettiğini de düşünüyor. Yani Thatch felan Vista hepsi o sıra Ace'ten çok daha güçlü.

Şu an ki Jinbei'nin ise Vista karşısında ne yapabileceği tartışma konusu bile olur. Ace ile Jinbei dövüşlerinin ardından eşit miktarda gelişti diyen yok. Burasıda ayrı bir nokta.

Bu dünyanın en güçlü adamı meselesi bir ara çok tartışıldı da bir sonuç çıkmadı şimdi aynı mesele devam ediyor. Kardeşim birine dünyanın en güçlü adamı diyorsun neye göre? Bire birde en güçlü Kaido. En güçlü aile big mom. Hadi aile olarak ele alsak en güçlü tayfa mı wb'de demek istiyor anlamadım. Yoksa bire birde insanlar arasında wb en güçlü yaratıklar girince Kaido oluyor mu diyorsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık