Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Bak kardeş Manga'daki bilgilerden bu sonuca varabilirsin.

Sana verileri yazayım yorumlamak sana kalsın.

1-) WB Ace'e bir kez bile deprem meyvesini kullanmadığı halde 99 kere yenmiştir. Ve 99. yenilgi sonunda Ace anca WB'nin elinde birazcık yanık oluşturabilmiştir. Bunun üzerine WB Ace gelişiyor diye bir beyanda bulunmuştur. Ace, WB tayfasına girdiği zamanlarda ödülü 100M'yi aşmış çaylak pozisyonlarında biridir.

2-) Jinbei 99 kere denemesi değil bir kere denemesi sonucunda Big Mom'ın kılıç darbesine karşı kendini savunabilmiş ve geri gelip Big Mom'ı gafil avlayarak gemiden atabilecek noktaya kadar gelmiş bir adamdır.

Burdan durumu kıyasla. Nami'nin Big Mom'ın kendi gücüyle yaptığı yıldırımları bile Big Mom'da fazla yara bırakmıyor. Gelip bana burda WB ile Big Mom arasında koca bir fark var deme.

3-) Yaş muhabbettinden gelişmediği sonucuna varamazsın. Orugue 47 yaşındadır. 2 yıl önce Pacifista ile zar zor dövüşen adam şu an Big Mom'ın 4.Komutanını yenebilecek güçtedir.

Tek bir veri var o da Ace Jinbei yendi. O Jinbei'nin de gücü belli değil. Ki Ace'in hikayedeki seviyesinden de durum az çok belli oluyor. Ace, Teach'in , Thatch'in gücünü baya yüksek olduğunu kabullenmiş bir adam. Şu an ki Jinbei'nin bir Komutan seviyesinde olup olmadığı ise tartışma götürür.
Yaş konusuna çok yanlış bakmıyor musun? Lufy köyünden 25 yaşında çıksa kendi başına köyde bu seviyede olabilir miydi? Güç kazanmak için ilerlemek gerekiyor ya da güçlü biri eğitim vermeli. Smoker seviye atladı değil mi? Meyvesi ile zorlanmadan log town da takılan biriydi. Hina bile döneminden ama kor olmuştu. Smoker sonradan ilerlemeye başladı. Croco niye çok gelişmez diyoruz, adam her yere gitmiş. Jinbei ise Tiger zamanından beri korsan. Her yeri görmüş geçirmiş. Oruç ne zaman başladı maceraya belli değil. Sanji 10 yıl restoranda kalsa bu seviyede olabilir miydi? Ace Lufy gibi gelişen biri, sen Jinbei gelişti mom uçtu dersen gülerler. Hazırlıksız yakalayınca uçurursun. Lufy uçuramadı, şimdi jinbei>Lufy der misin? Kata bunları ciddiye almadı, o zaman Kata>>Jinbei>Lufy. Bir hareketle Ace ve Jinbei kıyası olmaz. Şimdi çaylak Lufy ve Kata vs attı. 2 sene zaman atlaması olsa ben sana Kata da gelişti, Lufy ile kafa kafaya girer kim yener belli olmaz desem ne dersin?

Teach'in yarayı ne zaman açtı, belli değil. Roger'ın idamında Shanks'ın yüzü kapalıydı. Hemen amiral yapmayın la adamı. Hala amiralleri küçümsüyorsunuz, ele ayağa düştü amiral seviyesi.
Shanks'ın yara izi hakkında konuşmada ketum olması, portakalda vitaminken korsan olan adama akıl vermek gibi bir hadsizliğe girişmesinin nedeni de Teach'i ne kadar büyük tehlike gördüğünün işareti.
Bir ara Judge’de Amiral seviyesiydi. Herkes Amiral seri de sadece hükümetten aylık maaşla ceket giymiyorlar .

Manga'ya bakıp zamanın geçtiğini anlıyamıyorsan ben ne yapayım sana xD Anime atacam tabi :hhh:
Al bak ben atayım sana. Hikayesini okuduk zaten bire bir örtüşüyor Mangasıyla.

Ace ve Jinbei 5 günün sonunda yerdeler. İkisi de sersemlemiş vaziyette. Sonrasında Ace adamlarının çığlıklarını duyuyor. Ve bir anda ayağa kalkıp WB'nin karşısına geçiyor. Roman'da böyle anlatılıyor. Üstteki görüntüye uyuyor.

Burası da sonuç.

@Daredewill

Gerçekten ne demek istediğini anlayamadım.

Jinbei dediğin adam WB'nin ciğerini sökmüş olan Akainu'nun Magmasını bile avuçlamış Selim. Ace 99 kere deneme sonucunda deprem meyvesini bile kullanmamış adamın elinde anca yanık bırakıyor. Yani bağlantıları kuramıyor musunuz anlayamıyorum ben.:S

Al bak ben atayım sana. Hikayesini okuduk zaten bire bir örtüşüyor Mangasıyla.

Ace ve Jinbei 5 günün sonunda yerdeler. İkisi de sersemlemiş vaziyette. Sonrasında Ace adamlarının çığlıklarını duyuyor. Ve bir anda ayağa kalkıp WB'nin karşısına geçiyor. Roman'da böyle anlatılıyor. Üstteki görüntüye uyuyor.

Burası da sonuç.

Sonuç nerede Evladım ol dediği sahne nerede ?

Bir ara Judge’de Amiral seviyesiydi. Herkes Amiral seri de sadece hükümetten aylık maaşla ceket giymiyorlar .
Ne alaka ki bu konuda.Herkes romanda ne yazmış cidden farkında mı ? Komutan shanks gibi adama yara mı açabilir olur mu yav öyle şey diyorlar.Marco da bu adamların arasında olduğuna göre sonuç ? Teach daha meyvesizken hadi diyelim en kötü tek meyveyle amiral seviyesiydi.Kimse öyle 2 meyve yedim diye tepeden inme yonkou olamaz.

Ne varmış orada? Açıkca öldürmemiş işte WB. Oğlum ol diyor?

Bir şey yapmamış la Ace'e. Adamı güçsüz diye hayatta bırakmış. Gelmiş bana burda WB ile savaştı diyorsun.
Hahaha şu sahneleri görmüyorsun değil mi ? Gözler kör olmuş :hhh:

Neyse tamam kendini çok açık ettin bu sefer, benim Luffy'e olan antiliğimi beşe katlarsın :sapkali:

Git ötede ağla bence. :D
Tek yedi demiştin ne oldu şimdi de güçsüzlüğe mi geldik :hhh:

Adam beş gün boyunca dövüşmüş Jimbei ile ve kalkmış WB ile dövüşmüş adam doğrudan diyor ki hala kalkabiliyor musun ?

Sen de gelip diyorsun yok tek yedi yok şöyle böyle :oleyo2:

O değil de doğrudan mangadan uyarlamışlar helal olsun bir daha atalım xD

Tek yedi demiştin ne oldu şimdi de güçsüzlüğe mi geldik :hhh:

Adam beş gün boyunca dövüşmüş Jimbei ile ve kalkmış WB ile dövüşmüş adam doğrudan diyor ki hala kalkabiliyor musun ?

Sen de gelip diyorsun yok tek yedi yok şöyle böyle :oleyo2:
Adam bir kere bile deprem meyvesi gücünü kullanmamış. Tehdit olarak görülmediği için öldürülmemiş. Luffy'de 3 Amiral'e karşı dövüştü biliyor muydun? Arada bir Yonkou ( Mihawk'ta) karışmıştı olaylara. Şimdi ağlayabilirsin işte.:D

Büyük ihtimal önümüzdeki özette Ace'in 2. Komutan olmasıyla birlikte 550m ödüle sahip olduğunu da göreceğiz.:D O zaman burayı yakma.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık