Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

Herkesten farklı bir gücü var.Lanet de olabilir tam belli değil.Ama gücünün kaynağının güneş olduğunu biliyoruz.Kesin olan tek kısım orası.

Savaştan sonra Escanor patates oldu Meliodas hala uyanıp diğerlerine saldırmaya çalışırken.Hatta son bölümde de dediğine göre Escanor %98 Meliodas %78 civarında hasar görmüş.En güçlü (saldırı hasarı/yıkıcılık) Escanor diyebiliriz belki (deityler hariç) ama en dayanıklı diyemeyiz.Genele baktığımızda kaptan hala Escanordan 1-2 adım önde görünüyor.
Adam insan la, karşısında 10 Emir'in korktuğu berserk moda girmiş Meliodas var, fazla zarar alsa bile durdurmayı başarmış daha ne olsun? İblisler zaten insanlardan güçlü, iblislerin en güçlülerinden biri de Meliodas hatta belki 3-4 kişiden biri, güçlü olsun bir zahmet Escanordan.

Escanor'un gücü nedir? Detaylı açıklayabilecek var mı?
Escanor'un gücü direk güneş! Güneş olduğu müddetçe yenilmez gibi birşey. Baltası da rhita onun bankai'si gibi birşey tamamen güneş enerjisi topluyor ( naruto senjutsu gibi) kaldı ki EN GÜÇLÜ GÜNAH ESCANOR hatta bir yerden duymuştum Lanet(Günah) olamayacak kadar ezici bir güç o yüzden escanor günah olmayabilir kutsal savaçcı tarzı birşey olabilir.

Ban'ın kutsal hazinesi ne zaman çıkacak merak ediyorum. Bir de bu bölüm üzerinden ikinci Fairy Tail vakası demek ayıptır, koskoca grup 1 tane şeytanla savaşıyorlar, birlikteyken bir zahmet dirensinler yoksa kalan en güçlü şeytanları nasıl yenecekler?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık