Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

@playhunter_43 Bölüm güzel miydi ? Bu gün hiç bakasım yoktu, es geçmiştim. Neyse güzel olsa da olmasa da bu gün bakamayacağım zaten. Yarına kaldı. İyi geceler herkese.

@playhunter_43 Bölüm güzel miydi ? Bu gün hiç bakasım yoktu, es geçmiştim. Neyse güzel olsa da olmasa da bu gün bakamayacağım zaten. Yarına kaldı. İyi geceler herkese.
Aslında değildi, çok eksantrik bişey olmadı. 12 sayfalık bi bölüm, serinin ekibinden biri hastaymış normalde hep 20 sayfa çıkarmak istemişler ama hasta olduğu için çıkmamış falan filan. Gelecek hafta iyi bir sayı olacak sanırım.

Zaten son sayılar Flashback tarzı bölümler, asıl olaya geçseler artık..

Adam yenilmez oldu 1 dk.lığına da olsa.Son hamleye kadar baskın gelmeyi başaran hatta ezen bir meliodas var.Tam gücünü görmüş olduk.Bayağı bayağı güçlü.Tam gücü olduğuna bile emin değilim.Acaba escanorun o yenilmez hali şeytan ve melek (birkaç bölüm önce gösterilen) deitylere tek atabilir mi ?

Adam yenilmez oldu 1 dk.lığına da olsa.Son hamleye kadar baskın gelmeyi başaran hatta ezen bir meliodas var.Tam gücünü görmüş olduk.Bayağı bayağı güçlü.Tam gücü olduğuna bile emin değilim.Acaba escanorun o yenilmez hali şeytan ve melek (birkaç bölüm önce gösterilen) deitylere tek atabilir mi ?
En güçlü diyorsa güneş olduğu müddetçe en güçlüdür bence son mangada gördük bunu ESCANOR ADAM!

Savaştan sonra Escanor patates oldu Meliodas hala uyanıp diğerlerine saldırmaya çalışırken.Hatta son bölümde de dediğine göre Escanor %98 Meliodas %78 civarında hasar görmüş.En güçlü (saldırı hasarı/yıkıcılık) Escanor diyebiliriz belki (deityler hariç) ama en dayanıklı diyemeyiz.Genele baktığımızda kaptan hala Escanordan 1-2 adım önde görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık