Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Kagura tarafından 20 Nis 2016 tarihinde açılan konu

1. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,413
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012

Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı'nı devirme komploları kurup, Kutsal Şövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal Şövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah'ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.

Güncel: http://www.mymanga.me/manga/Nanatsu_no_Taizai/171/1

2. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,831
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Ban ve Elaine'nin hikayesi beni etkilemişti. Gereksiz ecchi olmasa fena değil.

3. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,413
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Mangaya başlamayı düşünüyor musun?

4. playhunter_43 Never Lose!

playhunter_43 (Never Lose!)
    Mesaj Sayısı 850
    Üyelik Tarihi19 Tem 2010
    Neredeyse hiç Ecchi sahnesi yok, sadece Meloidas Kama-sennin gibi bir sapık :D

5. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,831
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Mangayı bir ara okuyordum ama güncel değilim.

Diane'nin geçmişinde kalmıştım, sonra çok bakmadım. Bir ara güncele gelirim, tavsiye ediyor musun, hikaye renkleniyor mu?

6. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,413
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Yani güzel oluyor denebilir. Sanırım Naruto'ya bağladığı yerleri okudun. Oraları sıkıntı etmediysen başka bir şey sorun olmaz. Okuyabilirsin, ecchi de fazla kalmadı öyle.

7. ShiShi Üye

ShiShi (Üye)
    Mesaj Sayısı 312
    Üyelik Tarihi16 Ağu 2014
    Kralın tek kızı demişsin ama kralın 3 kızı var. En KüÇük kızı olarak düzelt istersen.

Mangadan önce animesiyle başladığım bi seri. 1. Sezonunu cok beğenmiştim insallah 2. Sezonda yakında gelir. Tavsiye edilesi bir seri bazı zorlama olaylar olsada iyidir.

8. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,413
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Yeni izlemeye başlayanlar için spoiler olabilir o ifade. O yüzden tek kızı yazıyor.
    İkinci sezonu gelecek bu yıl ama, manga başlığı bu. Eğer başlarsan yazarsın.^^

9. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,054
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Animesi başarılıydı. Gilthunder'ın rol yapmayı bırakıp Meliodas'ın tarafına geçtiği sahne hala aklımda. Finalde öldüğünü sandığımız bazı karakterlerin tekrar ortaya çıkması biraz hevesimi baltalasa da yakın zamanda mangasına başlamayı düşünüyorum.

10. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,413
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    171.Bölüm
    Meliodas'ı o derece güçlü iken ilk defa göreceğiz sanırım. İyiydi bölüm.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık