Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı'nı devirme komploları kurup, Kutsal Şövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal Şövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah'ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.

Güncel: http://www.mymanga.me/manga/Nanatsu_no_Taizai/171/1

Mangayı bir ara okuyordum ama güncel değilim.

Diane'nin geçmişinde kalmıştım, sonra çok bakmadım. Bir ara güncele gelirim, tavsiye ediyor musun, hikaye renkleniyor mu?
Yani güzel oluyor denebilir. Sanırım Naruto'ya bağladığı yerleri okudun. Oraları sıkıntı etmediysen başka bir şey sorun olmaz. Okuyabilirsin, ecchi de fazla kalmadı öyle.

Kralın tek kızı demişsin ama kralın 3 kızı var. En KüÇük kızı olarak düzelt istersen.

Mangadan önce animesiyle başladığım bi seri. 1. Sezonunu cok beğenmiştim insallah 2. Sezonda yakında gelir. Tavsiye edilesi bir seri bazı zorlama olaylar olsada iyidir.

Kralın tek kızı demişsin ama kralın 3 kızı var. En KüÇük kızı olarak düzelt istersen.

Mangadan önce animesiyle başladığım bi seri. 1. Sezonunu cok beğenmiştim insallah 2. Sezonda yakında gelir. Tavsiye edilesi bir seri bazı zorlama olaylar olsada iyidir.
Yeni izlemeye başlayanlar için spoiler olabilir o ifade. O yüzden tek kızı yazıyor.
İkinci sezonu gelecek bu yıl ama, manga başlığı bu. Eğer başlarsan yazarsın.^^

Animesi başarılıydı. Gilthunder'ın rol yapmayı bırakıp Meliodas'ın tarafına geçtiği sahne hala aklımda. Finalde öldüğünü sandığımız bazı karakterlerin tekrar ortaya çıkması biraz hevesimi baltalasa da yakın zamanda mangasına başlamayı düşünüyorum.

171.Bölüm
Meliodas'ı o derece güçlü iken ilk defa göreceğiz sanırım. İyiydi bölüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık