Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

google dan baktım da escanor 7 günahtan biriymiş?
Hiç bişe anlamadım zaten 7 günahtan biri:S

Escanor dahil olmak nerdeyse tüm karakterler Arthur efsanesinde gecen karakterler. Bazı farklar göstersede öyle Escanor'un yeteneği efsane ile aynı. Belki de efsaneye göre gider, efsanede Gwain adlı bı şövalye yenilyordu. Burda belki de estarossa yenilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Diane ve Harlequin geçmişte neler olduğunu ilk elden öğreniyorlar. Dört melekten biri olan herif sinir bozucu bir tip. Altından bir kalleşlik çıkacak gibi.

Animenin 2.sezonu 2016'da gelmeyecek miydi güya?
Aslında pek 2. sezon değildi 2016'da yayınlanan. 4 bölümlük mini bir seri gibiydi. Bölümlerde anlatılanlar da daha çok birinci sezon ile ikinci sezon arasında bağ kurmayı sağlıyor. Eğlenceli çerezlik bölümler diyebilirim.

Aslında pek 2. sezon değildi 2016'da yayınlanan. 4 bölümlük mini bir seri gibiydi. Bölümlerde anlatılanlar da daha çok birinci sezon ile ikinci sezon arasında bağ kurmayı sağlıyor. Eğlenceli çerezlik bölümler diyebilirim.
Yok dostum izledim zaten onları. 2016'da bildiğin başlayacaktı diye reklam yapıyorlardı o yüzden merak ettim. Mini seri olsa bile her bölümün sonunda asıl hikayeden parçalar veriyordu, en son da Escanor'u gösterdi zaten.

Yok dostum izledim zaten onları. 2016'da bildiğin başlayacaktı diye reklam yapıyorlardı o yüzden merak ettim. Mini seri olsa bile her bölümün sonunda asıl hikayeden parçalar veriyordu, en son da Escanor'u gösterdi zaten.
Sanırım 4. bölümün sonunda kral bir rüya görüyordu. İşte o rüya 2. sezonun hikayesini oluşturuyor bence. Belki ikinci sezon için finali nasıl yapalım diye düşünüyorlardır ya da manganın biraz daha ilerlemesini ve şuan ki konunun bir sona bağlanıp başka bir konuya geçiş yapmasını bekliyorlardır.

Asıl hikaye ile ilgili olarak verilen bilgiler çok azdı. Nasıl anlatsam, daha çok birinci sezondan sonra ikinci sezonun başlangıcı için düşündükleri hikaye arasında "Bizimkiler" in başına ne gibi olaylar geldi, neler yaptılar tarzında bölüm içerikleri vardı. En basitinden hatırladığım kadarıyla Howzer ile ilgili bir bölümde anlatılanlar mangada bulunmuyordu gibi gibi. 4 bölüm içerisinde mangada da yeri olan bilgiler ve olaylar da vardı tabii, sadece bölümlerin tamamına oranla çok küçük kısımlardı o anlar. Umarım en sağlıklı bir şekilde ifade edebilmişimdir kendimi :)

Merakla bekliyorum ben de devam sezonunu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık