Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Ya bide sunuda anlamiyorum.Gerci daha oncede yazdim da "dof kendini iyilestiriyo rerororo"yahu adamin oyle bi yetenegi var kullanmasin mi?O zaman marco dovusurken gucunu hic kullanmasin!

Kaçabilen Luffy milletin sırtında ne geziyor du ?
Adamlar yardım edeceğiz dedi. Luffy'de konsantresini olabildiğince daha hızlı bir şekilde toparlanabilmeye verdi. Yani dinlenmeye. Ayrıca Dof'un çok kötü halde olduğu Luffy'i yakalayamayışından belli. Yoksa Dof sağlam bir halde olsa Luffy'i her türlü yakalardı.

G4'ün diğer modlarını ve G5'i göstermemek için sırtında gezdirdi mangaka. Gezdirmese ilk başta açar G5'i veya diğer modları geçer giderdi Luffy. O zaman diğer tekniklerin bir olayı kalmazdı.
Teknikleri ileriye saklamanın bedeli o oldu.

Ayrıca halkın bağlılığını da göstermiş oldu işte.

Şuan Yonkou ile karşılaşsa göstereceği teknikleri uygulasa Dof kalmazdı ortada herhalde ki G4'te bile perişan etti.

Vereceğiniz cevaplar bunlarsa bende tamam oldu diyorum :bilmem:
Kalkamayacak durumda olduğunu en az 5 kere gösterdi manga en son Law'la beraber zıbarıyordu hatta ama hala inanmıyorsunuz arladaş, Kaçabilirim olayıda beni sırtınızda taşırsanız ondan kaçabilirim demek, Aksi halde yardım almadan kaçabilecek durumda olmadığı bariz belli, Neyse kişisel görüştür saygı duyarım :gamyon:

Bu Dof'tan kaçar kaçamaz olayı 1000 defa tartışıldı zaten.Bu konuda anlaşılmaz.Kimse kabullenmiyor.Asıl Sabo olmasa Burgess'i Gatz mı tutacaktı yoksa Luffy Burgess'i karşılık verebilecek miydi ? Bunu tartışın.

CC'ye G2+G3
Dof'a G4
Kaido'ya diğer G4 çeşitleri ve G5 hatta belki de G6.

2 yıl sonra bu konuda Luffy diğer tekniklerini gösterince görüşeceğiz.
En ağır Dof fanları bile ooo bu teknikler ne böyle Dof'a iyi ki kullanmamış :( diyecekler.

Ben ise o zamanlar Dof vs Luffy konuları bol bol uplayacağım. :)

CC'ye G2+G3
Dof'a G4

En ağır Dof fanları bile ooo bu teknikler ne böyle Dof'a iyi ki kullanmamış :( diyecekler.

Teknikleri sonradan keşfetme ihtimali de var ama.Yanilma payin var yani :D Dof'a karşi G-4 son teknik olabilir ki şöyle bişey var.Luffy G-4'ü kontrol edemiyor.G-5 olma ihtimali yok yani şimdilik.

CC'ye G2+G3
Dof'a G4

Ya Allah aşkına bu nasıl bi düşünce, G4 yaptıktan sonra 3'e 2'ye ne gerek var bi açıklarmısın G4 hızı 2'den düşük mu ? yoksa Yıkıcılığı G3'ten az mı ? G4 bunların ikisinin özelliklerini daha kullanışlı bicimde birleştirmiş hali değil mi zaten? ama gözünden lazerde çıkartacak sana kalsa Dof'u da 1v1 de yendi :oleyo2:

Luffy'nin Dof'tan daha fazla gücü olabilir ancak o gücü Dof'u almak için kullanamadı.G5'e gerek yok G4'ü daha iyi kullansaydı Dof'u zaten rahat alırdı ancak alamadı çünkü Luffy'de Dof'a yetecek tecrübe yoktu.Bu düşmeler, haki yetirememeler falan fistan hep bundan.

Sonradan G5 açması bunu değiştirmez ki açsa bile şimdiki haliyle Dof'u alması zaten tartışma konusu.Bu haliyle Dof'u temiz bir şekilde alamadı işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık