Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Kaçamazdı. Dof 10dk boyunca gladyatörlerle uğraştı. Luffy'i her türlü yakalardı bana göre.

Burgess'in olay kesin zaten. Tam vuracakken yetişiyor Sabo. Oradan da kaçamaz.

Luffy akainuya guclu demedi demek ki guclu degilmis.
Bir suru sey yazardim ama tek bi sey yazicam bu bunaltan haterlik bitmez ama neyse.
Dovusun en sonunda sence kim kazandi yada her seye ragmen kazanan var miydi?
O zaman gözlem hakisinde gelişmemişti ondan olabilir mi? :/
Ben haterlık yapmıyorum okuduklarımı yazdım işte. :D
Luffy kazandı ya dövüşü.

O zaman gözlem hakisinde gelişmemişti ondan olabilir mi? :/
Ben haterlık yapmıyorum okuduklarımı yazdım işte. :D
Luffy kazandı ya dövüşü.
Ya nasil kazandi.Dovusun sonunda 2 side baygindi:of:
Peki bana sunu soyle dof ilk bas don chinjaoyla dovusecek luffyde law,kyros,dofla vs atacak sonra aradan zaman gececek luffy tum adayla tek vs atarken ustune dof gelecek ve bide onunla atacak.Kazanan kim olurdu?

Peki bana sunu soyle dof ilk bas don chinjaoyla dovusecek luffyde law,kyros,dofla vs atacak sonra aradan zaman gececek luffy tum adayla tek vs atarken ustune dof gelecek ve bide onunla atacak.Kazanan kim olurdu?
Luffy'nin G4'ü kendisine zarar verip bitkin düşürüyor hakisini tükettiği için Ondan bayılması normal. Yoksa Doflamingo bir şey yapmadı Luffy'ye.
Luffy kendini iyileştiremiyor ama yani iyi bir soru olmamış bu. :/ İyileştirebilseydi ve D. iradesinin de işin içine katsaydı alırdı.

Luffy'nin G4'ü kendisine zarar verip bitkin düşürüyor hakisini tükettiği için Ondan bayılması normal. Yoksa Doflamingo bir şey yapmadı Luffy'ye.
Luffy kendini iyileştiremiyor ama yani iyi bir soru olmamış bu. :/ İyileştirebilseydi ve D. iradesinin de işin içine katsaydı alırdı.
Ya sen sonuca bak.Su olsaydi bunu ittirseydi su ters donseydi.....
Ayrica su nedir ya "dof kendini iyilestirebiliyor rerororo..."adamin gucu bu yapmasinmi o zaman marcoda meyveyi kullanmasin dovuslerde

Luffy gülüyordu aa pardon ben yazınca yine Luffy'den soğursun şimdi :T

Bayağı karışık o işler yahu :)

Luffy kaçarbilirm diyor.Doffy ise çöplerin onu engelleyebileceği kadar yorgun.Kkg'ye yamulmasına şaşmamalı. :/

Öte yandan şu da var.Sen yorgunsun hiç bişeye karşılık veremiyorsun ama 10 dakikada KKG gibi bi saldırıyı yapabilecek dinçliğe erişiyorsun :) Garip :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık