Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Bunla konunun ne alakası var ayrıca senin görüşün zarar verememesi.

Doflamingo da Fuji'yi indireceğini söyledi, çok rahat indirirdi.
Vs boyunca çok zarar veremediği için gene zarar veremez. Benim görüşüm değil bu mangada gösterilen bu şekilde. :/
Mangada o dövüşe çok kez baktım. Çizilenler bu şekilde.

Doflamingo çok şey söyledi o Arc'ta. Söylediklerinden gerçekleşenler olmadı.

Vs boyunca çok zarar veremediği için gene zarar veremez. Benim görüşüm değil bu mangada gösterilen bu şekilde. :/

Gama yedi her şey ona göre şekil değiştirdi, aksini söylesen de gama yememiş Dof'u görmeden bilemeyiz. Fuji'nin gücü Law ile dalaşırken gördü Dofy ve ona rağmen indireceğim dedi. Demek ki Fuji den güçlü.

O olaylarda luffy hakisini kullaniyodu.Boyle felc gecirmis hakiyi kullanamayan ayaga kalkamayan bir halde degildi.

Gama yedi her şey ona göre şekil değiştirdi, aksini söylesen de gama yememiş Dof'u görmeden bilemeyiz. Fuji'nin gücü Law ile dalaşırken gördü Dofy ve ona rağmen indireceğim dedi. Demek ki Fuji den güçlü.
Gene de hasarını etkileyeceğini sanmıyorum ama neyse.
Doflamingo'da gözlem hakisi olmadığı için Fuji'nin tam gücünü bilemez bence. Onu tanımıyor da zaten. Sadece ufak bir kapışmada gördü.

Hani Luffy 2 kişiye güçlü dedi. Biri Fuji, diğeri Inurashi. Bu özellik Dof'ta yok.
Yenerim dediğini yenemediğini gördük zaten. Adamlarına güvendi yenildiler. Kendine güvendi gene yenildi. Dressrosa da ne derse tersi oldu.
Yani sözüne güvenemeyiz Dof'un bu konuda. Oradan gitmek yanlış olur.

O olaylarda luffy hakisini kullaniyodu.Boyle felc gecirmis hakiyi kullanamayan ayaga kalkamayan bir halde degildi.
Doflamingo'nun da tek saldırılık hali vardı ve bitkindi.
Luffy dayanırdı 10 dakika. Sonra kalkıp yenerdi. :)
Mangaka böyle çizse eminim şaşıran olmazdı. D. iradesine de bağlardı. Kimse bir şey demezdi. :)

Gene de hasarını etkileyeceğini sanmıyorum ama neyse.
Doflamingo'da gözlem hakisi olmadığı için Fuji'nin tam gücünü bilemez bence. Onu tanımıyor da zaten. Sadece ufak bir kapışmada gördü.

Hani Luffy 2 kişiye güçlü dedi. Biri Fuji, diğeri Inurashi. Bu özellik Dof'ta yok.
Yenerim dediğini yenemediğini gördük zaten. Adamlarına güvendi yenildiler. Kendine güvendi gene yenildi. Dressrosa da ne derse tersi oldu.
Yani sözüne güvenemeyiz Dof'un bu konuda. Oradan gitmek yanlış olur.

Doflamingo'nun da tek saldırılık hali vardı ve bitkindi.
Luffy dayanırdı 10 dakika. Sonra kalkıp yenerdi. :)
Mangaka böyle çizse eminim şaşıran olmazdı. D. iradesine de bağlardı. Kimse bir şey demezdi. :)
Luffy akainuya guclu demedi demek ki guclu degilmis.
Bir suru sey yazardim ama tek bi sey yazicam bu bunaltan haterlik bitmez ama neyse.
Dovusun en sonunda sence kim kazandi yada her seye ragmen kazanan var miydi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık