Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Doffy'i gyjbsch'a rağmen seviyorum fakat tek fiskelik işi kalmış adamdan kaçamayacak diyorsunuz, sonra bi de fan bu ve yev he he diyorsunuz... Çok garip lan.

Vereceğiniz cevaplar bunlarsa bende tamam oldu diyorum :bilmem:
Kalkamayacak durumda olduğunu en az 5 kere gösterdi manga en son Law'la beraber zıbarıyordu hatta ama hala inanmıyorsunuz arladaş, Kaçabilirim olayıda beni sırtınızda taşırsanız ondan kaçabilirim demek, Aksi halde yardım almadan kaçabilecek durumda olmadığı bariz belli, Neyse kişisel görüştür saygı duyarım :gamyon:
Vay be... Direk Luffy beni taşıyın diye teklif etmiş demek.

Oda bir çok şey üstünde durarak kurguluyor One Piece'i. Bunu hep göz ardı ediyorsunuz. Son bir kez daha vurmasına dahi gerek kalmayabilirdi. Fakat göstermesi gereken şeyler vardı. Örneğin son vuruşa kalmasaydı. Burgess ve Sabo'yu bu şekilde nasıl gösterecekti? Öylesine bir yerde mi karşılaşacaktı bunlar. Peki ya tüm adanın Luffy için birlikte çalışması?
Oda eldeki her şeyi mükemmel bir şekilde harmanladı ve kurguyu buna göre yoğurdu. Bize de afiyetle yemesi düştü.
Bana kalırsa her türlü kaçardı.
+1 Ne güzel yazmışsın eline sağlık.

Hayır kacamazdı.Sabo ve burgess i geç gatz'ı uçarak bulup avlayamayan doff sacmalığı var.Adam her dakika uçtu orada kaldı.Sonra prenses saçmalığ falan son yumruk öncesi bölümler resmen he de geç bölümleri.

Neyse ki cogunluk yine hakli cikti.Demokrasiyi cok seviyorum:rolleyes:
Azınlık kaçamaz dese ne olur, Dof fanı 3-5 taneyi geçmiyor forumda, yakında değişir o sonuç.:D
Neyse beyler Dof arkada kaldı. Arkasından konuşmayak.:D Güçlüydü, karizmaydı.
+1 Katılıyorum.
Ben karakter tutmam. Özel olarak sevdiğim karakterlerin arasında Luffy de yok zaten. Kaç senedir takip ediyoruz seriyi. Bazı şeyler bariz.
Sen kurgu deyip işin içinden çıkarsan herkes her yerde işi kurguya yorar.

Ne güzel yorumluyorsunuz arkaadaşlar valla helal olsun.:alkis:
Law demiş ki Luffy indirdi o zaman öyle, yahu işin büyük kısmını yapmış ve adama minnet duyan bir kişinin Luffy'yi övmek için söylediği sözü kabul ediyorsunuz. Mangaka Kaido en güçlü deyince görünen bilinendir o deyince çeviriyorsunuz. Mihawk için yapsaymış etseymiş diyorsunuz, haki falan yok deniliyor ama Luffy vaya Sanji de daha bin tane tekniği var denilebiliyor. Başka bir karakter bir şey söylerse yapamaz veya yanlış ama Luffy derse doğrudur oluyor. Burada ana karakter ölsün gitsin diyen yok, en güçlü olmayacak da diyen yok. Sonunda K.k olacak adamın hikayesini okuyoruz. Yani istediğiniz karaktere istediğiniz çerçeveden bakıp yorumluyorsunuz. Adalet nerede?

Doffy'i gyjbsch'a rağmen seviyorum fakat tek fiskelik işi kalmış adamdan kaçamayacak diyorsunuz, sonra bi de fan bu ve yev he he diyorsunuz... Çok garip lan..
Normalde çok fazla cevap yazan biri değilim. Ama yuh artık demek istiyorum şu cümleye farklı manga sayfalarını mı okuduk acaba diye düşündüm bir an. O tek fiske dediğin şeyi açarsan bizde aydınlanırız biraz belki.

Azınlık kaçamaz dese ne olur, Dof fanı 3-5 taneyi geçmiyor forumda, yakında değişir o sonuç.:D

+1 Katılıyorum.

Sen kurgu deyip işin içinden çıkarsan herkes her yerde işi kurguya yorar.

Ne güzel yorumluyorsunuz arkaadaşlar valla helal olsun.:alkis:
Law demiş ki Luffy indirdi o zaman öyle, yahu işin büyük kısmını yapmış ve adama minnet duyan bir kişinin Luffy'yi övmek için söylediği sözü kabul ediyorsunuz. Mangaka Kaido en güçlü deyince görünen bilinendir o deyince çeviriyorsunuz. Mihawk için yapsaymış etseymiş diyorsunuz, haki falan yok deniliyor ama Luffy vaya Sanji de daha bin tane tekniği var denilebiliyor. Başka bir karakter bir şey söylerse yapamaz veya yanlış ama Luffy derse doğrudur oluyor. Burada ana karakter ölsün gitsin diyen yok, en güçlü olmayacak da diyen yok. Sonunda K.k olacak adamın hikayesini okuyoruz. Yani istediğiniz karaktere istediğiniz çerçeveden bakıp yorumluyorsunuz. Adalet nerede?
Hiçbiri dediğini yapmadığıma göre artık söylediklerim yakınılmayacak bir şey olur umarım.

Normalde çok fazla cevap yazan biri değilim. Ama yuh artık demek istiyorum şu cümleye farklı manga sayfalarını mı okuduk acaba diye düşündüm bir an. O tek fiske dediğin şeyi açarsan bizde aydınlanırız biraz belki.
Mubalağa deniyor buna. Kastettiğim tek atak ile gidici olduğu.

Bak millet bunu söyleyince ben de senin gibi yuh diyorum.
"Kaçabilirim olayıda beni sırtınızda taşırsanız ondan kaçabilirim demek, Aksi halde yardım almadan kaçabilecek durumda olmadığı bariz belli"

Mubalağa deniyor buna. Kastettiğim tek atak ile gidici olduğu.
O tek atak dediğin şeyi o halde ki Doflamingoyu geçtim hiç yıpranmamış halde bile olsa One Piece evreninde yiyipte ayakta durabilecek karakter sayısı kaç tanedir acaba önce bir onu düşün bence sonra mübalağa yaparsın..

O tek atak dediğin şeyi o halde ki Doflamingoyu geçtim hiç yıpranmamış halde bile olsa One Piece evreninde yiyipte ayakta durabilecek karakter sayısı kaç tanedir acaba önce bir onu düşün bence sonra mübalağa yaparsın..
Hiçbir atak ismi belirtmemişim, kendi kendine gelin güvey olmuşsun :D Düşündüm, 7.

Hiçbir atak ismi belirtmemişim, kendi kendine gelin güvey olmuşsun :D Düşündüm, 7.
Atak ismi belirtmene gerek var mı ki ? Eğer ki Luffy KKG ile tek atmasaydı böyle bir cümle kuracak argümanın olmayacaktı ve kuramayacaktın. Neyse boşver gereksiz tartışmaya girmeye gerek yok. Ben bir şeyler atıştırayım iyi forumlar sana :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık