Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

Peki...

Liseye başlamadan hemen önce ve Lise sürecinde sürekli İnternet kafeye gider oyun oynardık arkadaşlarla. CS- Harf Life vb. oyunlar. Bende nicki Troysi yapmıştım. Arkadaş grubumuzla beraber o kadar iyi oynuyorduk ki millet artık hep nick ile sesleniyordu bize :S

Daha sonra nickin patlama yaptığı oyun olan Wolfteam falan oynadık. Tabi o zaman Pay to win falan değildi oyun. En eğlenceli zamanlarında 1 haftada ilk 100-200'e klan kasıp satıyorduk Samsunda. Millet artık bunlar kafayı yemiş falan derdi dediğim gibi millet o kadar fazla ''Troysi'' falan diye seslendi ki öylesine aldığım bir nick ismim gibi falan oldu. :D

Yani mesela 4-5 senedir gitmediğim bir net kafeye gittim 1 ay önce falan adam bana Troysi diye sesleniyordu. :S

Bende üye olurken aklıma ilk bu nick geldi onu yazdım.
Ee troysi açıklanmış mı oldu şimdi? Dkfnsmdm
Kahkaha attım ya. La troysi nerden geldi aklına. Onu açıklasana. Biz counter oynarken mafya, öldürücü, katil, suikastçi, keskin nişancı, polat alemdar ve bunların ingilizce versiyonlarını falan yapardık.

Troysi insanın birden aklına nasıl gelir? Troy'dan falan mı geliyor acaba?

Forumun en güzel nickiydi Troysi55 :(
Sen millete alıntı yapacağına kullandığın 100 nickin hepsinin açıklamasını yap bakayım!!! Hepsini bekliyorum.

Nico Robin sevdiğim bir karakter olduğu için başka bir anlamı yok.
Ameonna ise japoncada yağmur kadın demek. Gittiği her yere yağmur götüren şanssız insan anlamı taşıyor bir yandan da. Benim de bir zamanlar gittiğim yere yağmur götürmek gibi bir özelliğim vardı. Tam o zamanlarda okuduğum bir tek bölümlük mangada bu kelime çıkınca karşıma kendime yakın hissedip Ameonna'yı kullanmaya başladım. Daha sonra aradım o mangayı tekrar okumak için ama bir türlü hatırlamıyorum adını :/

Kahkaha attım ya. La troysi nerden geldi aklına. Onu açıklasana. Biz counter oynarken mafya, öldürücü, katil, suikastçi, keskin nişancı, polat alemdar ve bunların ingilizce versiyonlarını falan yapardık.

Troysi insanın birden aklına nasıl gelir? Troy'dan falan mı geliyor acaba?

Sen millete alıntı yapacağına kullandığın 100 nickin hepsinin açıklamasını yap bakayım!!! Hepsini bekliyorum.
Ne bileyim geldi işte. Troy ile ilgili değil, yani bir şey yazmam gerekiyordu yazdım o sıra işte.
Nereden bileyim bu kadar tutulacağını... :a:

Çörekçioğlu Luffy:

Bir Luffy fanı olarak foruma üye olurken Luffy ile alakalı bir kullanıcı adım olsun istedim. 'Monkey D Luffy'', ''Mugiwara No Luffy'' gibi çok bilindik kullanıcı isimlerinin çoktan alındığını fark ettim. Bu esnada arkadaşım simit mi börek mi(tam hatırlamıyorum) ne yiyordu. Ona bir tane kullanıcı adı sordum. O da o yediği şeyi söyledi. O mu bu mu derken, ben o yemeği çörek diye değiştirdim ve sonuna da Luffy koydum. Ben daha çok Luffy ile alakalı bir şeyler olsun istiyordum. Ve bulduğum isimlere Osmanlı dönemindeki ''....-oğlu, -zade'' gibi ekleri ekliyordum. Hatta en son olarak ''Hasırcıoğlu Luffy'', ''Hasırzade'' falan düşünmüştüm. Hasır Şapka ile bağlantılı olsun diye. Ama Çörekçioğlu'nda sabit kaldım. Bu da böyle önemsiz bir anı işte.
Hasırzade'yi unutma :D Güzel mekan adı olur yarın bir gün.

Sadık kaldığım bir ad yok. Şu anlık bu, fakat ne zamana kadar bilemem..

Fakat bi ara Ayring'e takmıştım. Ne var ki o da kısa sürdü ve üzerinden epey zaman geçti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık